ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Polish Fighter Cup, Szczecin 09.11.2019.jpgW dniu 09.11.2019 w Szczecinie zawodnicy naszego klubu brali udział w kolejnej edycji turnieju Polish Fighter Cup. W zawodach brało udział ponad 300 zawodników z 51 klubów z całego kraju. Patronat nad zawodami objął Polski Związek Kickboxingu. KS Mistral na te zawody wybrał się 11-osobowym składem (9 zawodników i 2 trenerów). Nasi zawodnicy spisali się znakomicie zdobywając 5 medali w tym: 1 złoty oraz 4 brązowe.

 • Roman Bushchak - I miejsce senior -79kg
 • Kacper Pietrak - III miejsce senior-79kg
 • Natalia Jęczek - III miejsce junior -65kg
 • Mateusz Lędźwa - III miejsce senior -84kg
 • Michał Kuźma - III miejsce senior -63kg

W rozwinięciu wiadomości kilka zdań o naszych zawodnikach i ich walkach podczas zawodów.

Czytaj więcej »

Samoobrona, joga, tabata KS Mistral 2 (1).jpgMamy dla Was świetną wiadomość. Kontynuujemy bezpłatne zajęcia z JOGI, TABATY, TBC oraz SAMOOBRONY.  W listopadzie również możecie skorzystać bezpłatnie z naszych zajęć!

Ale sami wiecie jak poprzednio pisaliśmy, że w życiu nie ma nic za darmo dlatego musicie ponownie wykazać się minimum inicjatywy i wykonać tym razem sześć czasochłonnych czynności.

 • Polubić naszą stronę (jeśli już to wcześniej zrobiliście to przejdźcie do kolejnego punktu)
 • Zaprosić do polubienia naszej strony wszystkich znajomych ze swojej listy (jeśli już to wcześniej zrobiliście to przejdźcie do kolejnego punktu)
 • Oznaczyć w komentarzu trzech znajomych
 • Udostępnić ten post
 • Jeśli uczestniczyliście w naszych zajęciach w październiku to napiszcie recenzję/polećcie nas na facebooku - oczywiście liczymy na pozytywny wpis ;)
 • Po wykonaniu czynności opisanych w punktach od 1 do 5 należy wysłać wiadomość na adres
  e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com  zgodnie z instrukcjami podanymi w zakładce ZAPISY

Jeśli nie wiecie jak wykonać punkt 2 oraz 5 to na końcu tego artykułu znajdziecie dokładną instrukcję krok po kroku opisującą jak należy to zrobić.

Ponadto tak jak poprzednio robiliśmy aby uniknąć nieuczciwych praktyk należy w tej samej wiadomości przesłać PRINT SCREEN z wykonania punktu 2. Po otrzymaniu maila i dokonaniu weryfikacji wyślemy wiadomość zwrotną z dalszymi instrukcjami oraz z potwierdzeniem zapisania na zajęcia. Pamiętajcie bez otrzymania informacji zwrotnej potwierdzającej możliwość uczestniczenia w zajęciach nie będzie można w nich uczestniczyć.

Cały czas wychodzimy z założenia, iż jeśli nie masz czasu i chęci aby poświęcić dwie minuty na wykonanie tych pięciu wymagających punktów to także nie znajdziesz czasu i chęci na 60 minut pracy nad własnym rozwojem ;)

Dla zainteresowanych pełny harmonogram zajęć znajduje się w zakładce OFERTA

Zapraszamy ‼

Czytaj więcej »

Święto Zmarłych KS MISTRAL - zajęcia odwołane.jpgPrzypominamy, iż w dniu dzisiejszym tj. 01.11.2019 (piątek) z powodu Święta wszystkie zajęcia w naszym klubie zostają odwołane. Do zobaczenia w poniedziałek ;)

Czytaj więcej »

Samoobrona, joga, tabata KS Mistral.jpgKochani specjalnie dla Was wprowadzamy nowe zajęcia w naszym klubie. Od
1 października 2019
zapraszamy Was na zajęcia:

 • JOGA
 • TABATA i TBC
 • SAMOOBRONA

Do kogo są skierowane zajęcia? Do każdej osoby bez względu na płeć i wiek. Do osób ćwiczących w klubie i do tych, które z klubem nie mają nic wspólnego. Ogólnie do wszystkich osób chcących spędzić czas aktywnie i w przyjemniej atmosferze ;) Ponadto przez cały październik zajęcia będą zupełnie za darmo (czytaj bezpłatne). Sami wiecie, że w życiu nie ma nic za darmo dlatego musicie wykazać się minimum inicjatywy i wykonać aż pięć czasochłonnych czynności

 • Polubić nasz fanpage na facebooku (link do fanpaga)
 • Zaprosić do polubienia naszego fanpaga wszystkich znajomych ze swojej listy kontaktów na facebooku (to zajmuje maksymalnie 3-4 kliknięcia myszką)
 • Oznaczyć trzech znajomych w komentarzu posta, który pojawił się na facebooku (link do posta)
 • Udostępnić post, który został opublikowany na facebooku (link do posta)
 • Po wykonaniu czynności opisanych w punktach od 1 do 4 należy wysłać na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com swoje dane: imię i nazwisko, pełną datę urodzenia, numer telefonu do kontaktu. Ponadto aby uniknąć „spryciarzy” i „leniwców” należy w tej samej wiadomości przesłać PRINT SCREEN z wykonania punktu 2. Po otrzymaniu maila i dokonaniu weryfikacji wyślemy wiadomość zwrotną z dalszymi instrukcjami oraz z potwierdzeniem zapisania na zajęcia.

Ponadto aby uniknąć „spryciarzy” i „leniwców” należy w tej samej wiadomości przesłać PRINT SCREEN z wykonania punktu 2. Po otrzymaniu maila i dokonaniu weryfikacji wyślemy wiadomość zwrotną z dalszymi instrukcjami oraz z potwierdzeniem zapisania na zajęcia.

Wychodzimy z założenia, iż jeśli nie masz czasu i chęci aby poświęcić dwie minuty na wykonanie tych pięciu wymagających punktów to także nie znajdziesz czasu i chęci na 60 minut pracy nad własnym rozwojem  ;)

Dla zainteresowanych pełny harmonogram zajęć znajduje się w zakładce OFERTA

Zapraszamy !!!

Czytaj więcej »

dreamstime_xxl_6695103.jpgW dniu 26.09.2019 r. (czwartek) zajęcia w Wojkowicach nie odbędą się z powodu obywającego się pikniku na terenie szkoły. W pozostałe dni zajęcia odbywają się bez zmian według grafiku. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Czytaj więcej »

Seminarium Taekwon-do, Wrocław 22.09.2019 8.jpgKolejne seminarium, w którym uczestniczyli trenerzy i zawodnicy naszego klubu. Dnia 22.09.2019 nasza ekipa udała się do Wrocławia na seminarium szkoleniowe z trenerem kadry narodowej Ukrainy w Taekwon-do Igorem Checkhovem.
Było intensywnie i wesoło a do tego zdobyliśmy kolejną dużą porcję wiedzy i doświadczenia. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo!

Czytaj więcej »

Seminarium Kickboxing, Wołomin 21.09.2019 1.jpgPracowity weekend za nami! Zawodnicy naszego klubu wraz z trenerami w dniu 21.09.2019 udali się do Wołomina na seminarium kickboxingu z zakresu formuły walki pointfighting. W seminarium udział wzięło blisko 140 zawodników i zawodniczek z 14 klubów. Seminarium było prowadzone przez trenera kadry narodowej Bartosza Baczyńskiego i Damiana Gębala, którzy w ciągu kilku kilku godzin poprowadzili kilka bloków treningowych podzielonych na treningi techniczne, mentalne oraz sparingi. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaowocuje w przyszłości ;)

Czytaj więcej »

KS Mistral baner zapisy 2019i2020 a.jpgRuszamy z treningami oraz nowym naborem do wszystkich grup wiekowych kickboxing/taekwondo w sezonie 2019/2020. Zajęcia rozpoczynają się od 4.09.2019r. (środa) w Dąbrowie Górniczej oraz 5.09.2019r. (czwartek) w Wojkowicach. Harmonogram treningów znajduje się w zakładce TRENINGI. Nastąpiło kilka zmian względem poprzedniego sezonu dlatego prosimy o zapoznanie się z informacjami poniżej:

REKRUTACJA DLA NOWYCH OSÓB

Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu.

O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisane na listę rezerwową. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem, do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.

REKRUTACJA DLA OSÓB TRENUJĄCYCH W KLUBIE

Rekrutacja trwa do 07.09.2019 r. Zapisy na zajęcia odbywają się tylko poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu.

Prosimy aby nie zlekceważyć tego terminu ponieważ grupy będą miały zamknięty charakter i po zakończeniu okresu rekrutacji nie będzie możliwości dołączenia do grupy. Dotyczy to wszystkich grup treningowych kickboxing/taekwon-do (od I do IV). O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W większości przypadków osoby trenujące w poprzednim sezonie w danej grupie będą dopisywane do tych samych grup. W sytuacji osiągnięcia wyższego wieku kwalifikującego do przejścia do starszej grupy klub będzie takie osoby zapisywał do starszych grup. W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisane na listę rezerwową lub może zostać zaproponowana inna grupa treningowa. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Na zajęciach należy pojawić się do 13.09.2019r. W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej. Ze względu na stopień zaawansowania grupy nie będzie możliwości dołączenia do grupy w terminie późniejszym. Klub również nie będzie trzymał miejsca dla osób, które w trakcie sezonu nie uczestniczą w treningach przez cały miesiąc.

Do zobaczenia !!!

Czytaj więcej »

Egzaminy taekwondo KS MISTRAL 2.jpgPoniżej przedstawiamy harmonogram egzaminów na stopnie uczniowskie taekwondo. Prosimy o zapoznanie się z informacjami odnośnie egzaminów. Egzamin będzie podzielony na dni i godziny dla poszczególnych grup wiekowych.

Egzamin Wojkowice

Egzamin na stopnie uczniowskie taekwondo odbędzie się  dnia 13.06.2019r. (czwartek).

Podział grup:

 • Grupa I – (roczniki 2015, 2014, 2013) – 13.06.2019r. (czwartek) godzina 16:30 – 18:00
 • Grupa II – (roczniki 2012, 2011, 2010) – 13.06.2019r. (czwartek) godzina 18:00 – 19:30
 • Grupa III – (roczniki 2009 i starsze) – 13.06.2019r. (czwartek) godzina godzina 19:30 – 21:00

Egzamin Dąbrowa Górnicza

Egzamin na stopnie uczniowskie odbędzie się 17.06.2019r. (poniedziałek).

Podział grup:

 • Grupa I – (roczniki 2015, 2014, 2013) – 17.06.2019r. (poniedziałek) godzina 16:30 – 18:00
 • Grupa II – (roczniki 2012, 2011, 2010) – 17.06.2019r. (poniedziałek) godzina 18:00 – 19:30
 • Grupa III – (roczniki 2009 i starsi) – 17.06.2019r. (poniedziałek) godzina 19:30 - 21:00

W tych dniach treningi nie odbędą się ponieważ w trakcie zajęć zostanią przeprowadzone egzaminy. Osoby nie podchodzące do egzaminu w tym dniu nie przychodzą na trening.

Godziny egzaminu mogą ulec przesunięciu ze względów organizacyjnych. Na egzaminie wymagany jest stój klubowy (koszulka klubowa oraz spodenki lub spodnie), pas (tylko osoby, które już posiadają stopień) oraz rękawice i ochraniacz na zęby, ochraniacze piszczeli. Na egzamin należy przyjść punktualnie. Spóźnienie będzie powodowało niedopuszczeniem do egzaminu. W przypadku nieobecnośc na egzaminie z przyczyn losowych nie będzie ustalany kolejny indywidualny termin egzaminu. W takim przypadku trzeba będzie czekać na kolejny termin egzaminu.

Zapisów oraz wpłat za egzamin należy dokonywać podczas treningów w nieprzekraczalnym terminie 11.06.2019r. Po tym termnienie nie będą przyjmowane zapisy oraz wpłaty.

Czytaj więcej »

dreamstime_xxl_6695103.jpgPoniżej przedstawiamy harmonogram treningów w trakcie weekendu majowego.

Wojkowice

 • 30.04.2019 (wtorek) - trening odbywa się bez zmian
 • 02.05.2019 (czwartek) - trening odwołany
 • 07.05.2019 (wtorek) - trening odbywa się bez zmian

Dąbrowa Górnicza

 • 29.04.2019 (poniedziałek) - trening odbywa się bez zmian
 • 01.05.2019 (środa) - trening odwołany
 • 02.05.2019 (czwartek) - trening odwołany
 • 03.05.2019 (piątek) - trening odwołany
 • 06.05.2019 (poniedziałek) - trening odbywa się bez zmian

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact

Drezdenko, 8-10.04.2022

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Full Contact.jpg

Mistral Summer Camp 2022

Mistral Camp - 2022 post 1.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           .