ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Egzamin taekwondo1(1).jpgRozpoczynamy zapisy na egzamin na stopnie uczniowskie w taekwondo CUP. Egzamin odbędzie się w dniu 11.12.2020 (piątek) oraz 12.12.2020 (sobota) w Ośrodku Sportowym Sztygarka, ul. Górnicza 2 w Dąbrowie Górniczej. Będzie przeprowadzony jeden centralny egzamin z podziałem na grupy. Z uwagi na ograniczone ramy czasowe klub postanowił odejść od wcześniejszej formy przeprowadzania egzaminów w ciągu jednego dnia. Jest to spowodowane ograniczonym czasem dostępności sali gimnastycznej, a w konsekwencji nie było możliwości przeprowadzenia rzetelnego i profesjonalnego egzaminu. W dniu 11.12.2020 (piątek) egzamin będzie przeprowadzany od godziny 16:30 do godzin wieczornych z podziałem na grupy ze względu na wiek oraz na egzaminowany stopień CUP. W piątek rozpoczynamy egzamin od najmłodszych uczestników. W dniu 12.12.2020 (sobota) egzamin będzie przeprowadzony od rana do wieczora. Dokładny podział grup na dni i godziny zostanie podany po zamknięciu list zapisami na egzamin.

Więcej informacji znajduje się w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

KS Mistral, Kadra Narodowa.jpg

Bardzo miło nam poinformować, iż zawodnik naszego klubu Roman Bushchak został powołany do Kadry Narodowej Seniorów Polskiego Związku Kickboxingu! Wieloletnia cierpliwość, zaangażowanie, wytrwałość i ciężka praca przyniosła piękne efekty!
Mamy nadzieję, że to będzie dodatkowa motywacja dla naszych pozostałych zawodników i zawodniczek ;)

Czytaj więcej »

KS Mistral, Oficjalne oświadczenie.jpgW związku z ostatnimi informacjami, które pojawiły się w internecie jakoby pracownik naszego klubu szerzył w internecie treści nawołujące do przemocy, agresji i nienawiści informujemy, iż ta osoba nigdy nie była i nie jest pracownikiem klubu. Informacja podana na prywatnym profilu tego użytkownika jest fałszywa. Nie jest także zawodnikiem klubu. Pojawiła się na kilku treningach. Bardzo nam przykro, że nie zweryfikowali Państwo informacji tylko pod wpływem emocji zaczęliście piętnować klub i negatywnie go oceniać. Nie mamy wpływu na to co ludzie wypisują na swoich profilach w sieci. Trzymamy się z dala od wszystkich negatywnych zachowań. W klubie nie podżegamy do nienawiści i przemocy natomiast kształtujemy zdrowe i pozytywne wartości. Udowadniamy to na każdym kroku od początku swojej działalności. Rozważamy także skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego. Wyrażamy zgodę na kopiowanie i przekazywanie dalej tego wpisu.

A teraz trochę coś od siebie, od serca w mniej oficjalnym tonie. Bo uważamy, że oficjalne oświadczenie nie uzmysłowi ludziom ile złego wyrządzili klubowi, który niczym sobie na to nie zasłużył.
60 sekund czyli 1 minuta. Tyle wystarczyło poświęcić czasu aby dotrzeć do prawdy. 252 455 408 sekund (słownie: dwieście pięćdziesiąt dwa miliony czterysta pięćdziesiąt pięć tysięcy czterysta osiem sekund) czyli 8 lat ciężkiej i mozolnej pracy aby zbudować markę i pozytywny wizerunek klubu.

Nikt z nas nie ma wpływu i nie może brać odpowiedzialności za słowa i czyny osób trzecich. Bez względu na to czy jest to internet czy wypowiadane słownie opinie. Internet natomiast wszystko przyjmie, niczego nie zapomni i rzadko wybacza. Internet przyjął hejt, agresję wymierzoną w klub, które rozeszły się z prędkością światła. I ten hejt sam nie zniknie. Jako klub oberwaliśmy przysłowiowym rykoszetem i to nas bardzo boli. Jakbyśmy mieli mało problemów w ostatnim czasie.

A stało się tak tylko dlatego, że osoba wyrażająca swoje prywatne poglądy ustawiła na swoim prywatnym profilu miejsce pracy jako nasz klub. Jaki mamy wpływ na to co, kto i w jakim czasie wypisuje na swoim profilu? Żaden! Równie dobrze mogła sobie wpisać, że pracuje na księżycu w McDonald. Czy kiedykolwiek ktoś z Was wszedł na profil swoich znajomych albo członków rodziny i sprawdzał co ma napisane w informacjach o sobie? Gdzie pracował, pracuje, gdzie się uczył, uczy, skąd pochodzi, jakie ma wyznanie itp.? Wysoce to wątpliwe. Takie rzeczy nikogo nie interesują bo każdy ma swoje życie prywatne i zawodowe ale jak widać nie interesują nas do czasu…

Dlatego także niewiele osób zadało sobie trud aby wysłać prywatną wiadomość do klubu z zapytaniem czy podana informacja jest prawdziwa. Jeszcze mniej zadało sobie trud aby wejść na stronę klubu i prześledzić jego profil. Uzmysłowić sobie tym samym czym się klub zajmuje, jakie jest jego motto, co jest jego misją, jakie wartości stara się przekazać, jakie działania wspiera i jakich inicjatyw sam się podejmuje. Można było obejrzeć zdjęcia, filmy. Wystarczyła minuta aby zrozumieć, że to jest nierealne i niemożliwe aby osoba o takich poglądach mogła pełnić funkcję szkoleniową i pedagogiczną w naszym klubie. Jedna minuta aby mieć obraz tego czym jest Klub Sportowy Mistral. Bo to nie tylko klub. To głównie fantastyczni ludzie skupieni w jednym miejscu, którzy kształtują jego magię i atmosferę. Jeśli tego jeszcze nie zrobiliście to zapraszamy bo wiele straciliście. Możecie się wiele nauczyć o szacunku, akceptacji, uczciwości, pokorze, wytrwałości, zaangażowaniu, wsparciu, pokonywaniu własnych słabości, także o wybaczaniu oraz poszukiwaniu i mówieniu prawdy.

Wystarczy Wam 60 sekund aby otrzymać namiastkę lekcji życia. Nasi podopieczni otrzymują tą lekcje od 252 455 408 sekund (słownie: dwieście pięćdziesiąt dwa miliony czterysta pięćdziesiąt pięć tysięcy czterysta osiem sekund). 8 lat ! Od 8 lat staramy się kształtować postawy młodych ludzi. Wielu z naszych wychowanków otrzymywało i otrzymuję te lekcje przez wiele lat na każdym treningu. Można powiedzieć, że wychowali się w tym klubie. Weszli też w dorosłe życie, mają własne rodziny i dalej pracują nad własnym rozwojem. Niejednokrotnie przyprowadzają obecnie własne dzieci do klubu gdzie także im staramy się wpoić wartości jakimi powinno kierować się w życiu.

Wiele osóbo wybrał drogę na skróty, osądziło nas i skazało bez wcześniejszej weryfikacji i poszukiwaniu prawdy. Zaczęły pojawiać się niemiłe komentarze na profilu klubu pod zdjęciami w portalach społecznościowych. Wiele osób zaczęło także wystawiać negatywne recenzje i opinie klubowi przez co drastycznie spadła ocena klubu z poziomu 5.0 na blisko 4.0. To było nasze świadectwo, które dawaliśmy i opinia, na która ciężko pracowaliśmy od początku swojej działalności. Na to pracowali trenerzy, zawodnicy, rodzice i ich dzieci. Osiem lat ciężkiej pracy zostało zniszczone dlatego, że ludzie działają pod wpływem emocji zamiast zatrzymać się na minutę aby przeanalizować i zweryfikować otrzymane informację. Zamiast zwalczać innymi metodami agresję, nienawiść, przemoc to skierowali je w kierunku klubu.

Dlatego to jest dobry moment aby naprawić swój błąd. Na to nigdy nie jest za późno. Można odwiedzić nasz profil na facebooku oraz stronę www.ksmistral.pl aby nas zrozumieć i poznać. Zostawiliście niską ocenę i negatywny komentarz? Zawsze możecie to usunąć lub zmienić i naprawić. Internet w takim samym stopniu przyjmie pozytywne komentarze w jakim przyjął negatywne. Widzisz w internecie, że ludzie powielają tą fałszywą informację? To wklej w odpowiedzi cały ten tekst albo wyślij link z odnośnikiem do tego posta. Nie bądźcie obojętni bo to od Was zależy czy prawda będzie miała pierwszeństwo nad fałszywymi oskarżeniami i niczym niezasłużonym hejtem.

Klub Sportowy Mistral

Czytaj więcej »

W dniach 16-18.10 2020 r. w Nowym Mieście Lubawskim dwójka naszych zawodników brała udział w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Juniorów i Seniorów w formule light contact i pointfighting. Nasi zawodnicy zdobyli 3 medale (2 srebrne, 1 brązowy).

 • Roman Bushchak - II miejsce kat. -79kg pointfighting senior
 • Natalia Jęczek - II miejsce kat. -65kg pointfighting junior
 • Natalia Jęczek - III miejsce kat. -65kg Light contact junior

Romek poza pointfightingiem, w którym zdobył 2 miejsce startował także w formule light contact. Trzeba nadmienić, że Romek z racji osiągniętego wieku od tego roku pierwszy raz startuje w seniorach dlatego szczególnie cieszy srebrny medal. Niestety w ćwierćfinale w formule light contact przegrał z mocno utytułowanym zawodnikiem kadry kraju reprezentujacym klub z Kurzętnika. Roman zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Wyszedł do walki zmotywowany i bez strachu. Nie ustępował wyszkoleniem technicznym natomiast widać było przewagę doświadczenia i siły o 6 lat starszego przeciwnika. Romek musiał uznać wyższość swojego rywala ale zostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

Natalia zdobyła 2 miejsce w walkach pointfighting oraz 3 miejsce w walkach light contact. Po cichu liczyliśmy na więcej mimo, że w obu formułach walki trafiła na utytułowaną przeciwniczkę, z którą walczyła już trzykrotnie na poprzednich turniejach. Znaliśmy słabe strony rywalki, wiedzieliśmy co należy zmienić i poprawić w swojej taktyce i sposobie walki. Niestety i tym razem się nie udało. Nie zabrakło umiejętności ale chyba przekonania i wiary we własne możliwości. Ciągle czekamy aż Natalia "odpali" i pokaże na co tak naprawdę ją stać.

W ten weekend ponownie będziemy rywalizować na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w Płocku ale w formule kick light!

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - zmiana harmonogramu 1-1.jpgZ uwagi na wyjazd klubu na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, które odbędą się w dniach 16-18.10.2020 oraz 23-25.10.2020 informujemy, iż w dniach 16.10.2020 (piątek) oraz 23.10.2020 (piątek) nastąpi kilka zmian w harmonogramie zajęć. Prosimy aby zapoznać się z informacjami:

 • Grupa 3B - 17:00-18:15
 • Grupa 4A i 4B (połączone grupy) - 18:15-19:45
 • Grupa 5 masters +30 lat - 20:00-21:15

Zmiana dotyczy tylko dni 16.10.2020 (piątek) oraz 23.10.2020 (piątek). W pozostałe dni treningi odbywają się według normalnego harmonogramu

Czytaj więcej »

KS Mistral TRENING FUNKCJONALNY ODWOŁANY,.jpgZ przyczyn osobistych trenera zajęcia z treningu funkcjonalnego w dniu dzisiejszym tj. 05.10.2020 r. zostają odwołane. Zajęcia zostaną odrobione w piątek 09.10.2020 r. o godzinie 17:00. W czwartek zajęcia odbywają się bez zmian według harmonogramu. Za utrudnienia bardzo Was przepraszamy i liczymy na Waszą wyrozumiałość ;)

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - zmiana harmonogrmau.jpgZ uwagi na wyjazd klubu na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w dniu 25.09.2020 r. (piątek) nastąpi kilka zmian w harmonogramie zajęć. Prosimy aby zapoznać się z informacjami poniżej:

 • Grupa 3B - 17:00-18:15
 • Grupa 4A i 4B (połączone grupy) - 18:15-19:45
 • Grupa 5 (masters +30 lat) - 20:00-21:15

Zmiana dotyczy tylko dnia 25.09.2020 (piątek). W pozostałe dni treningi odbywają się według normalnego harmonogramu.

Czytaj więcej »

KS Mistral odzież klubowa 1.jpgDo 30.09.2020 r. zbierane są zamówienia na sprzęt sportowy (spodenki treningowe, koszulki klubowe, bluzy klubowe, rękawice, szczęki, taśmy, ochraniacze i inne). Wszystkie  osoby, które chciałyby zamówic daną rzecz muszą wysłać wiadomość e-mail na adresksmistral.sprzet@gmail.com w tytule wiadomości koniecznie wpisać „SPRZĘT”. W treści wiadomości nalzeży podać

 • imię i nazwisko osoby dla której zamawiany jest sprzęt
 • wzrost osoby dla której zamawiany jest sprzęt
 • grupa (I, II, III itd)
 • sekcja (Dąbrowa Górnicza, Wojkowice)
 • rodzaj zamawianego sprzętu (rękawice, spodenki, ochraniacze itp.)

Płatności za sprzęt proszę dokonywać na treningu do ostatniego dnia miesiąca. Osobom, które nie dokonają do tego czasu wpłaty, sprzęt nie zostanie zamówiony. Zapisy na sprzęt są zbierane do końca każdego miesiąca. Na początku następnego miesiąca realizujemy zamówienia. Kto przegapi  termin musi poczekać miesiąc na kolejne zamówienie :) Pełna informacja znajduje się w zakładce SPRZĘT

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - trening odwołany 1.jpgZ uwagi na awarię (pęknięcie głównej rury wodociągowej) na Ośrodku Sportowym Sztygarka, zajęcia w dniu dzisiejszym tj. 07.09.2020r. (poniedziałek) dla wszystkich grup zostają odwołane. Natomiast zajęcia będą odrabiane w tym tygodniu. Prosimy aby zapoznać się z harmonogramem odrabiania zajęć:

 • Grupa 1 – piątek 11.09.2020r. (16:15-17:00)
 • Grupa 2a i 2b - piątek 11.09.2020r. (17:10-18:05)
 • Grupa 3a - piątek 11.09.2020r. (18:15-19:30)
 • Grupa 4a - środa 07.09.2020r. (19:45-21:15)
 • Trening funkcjonalny - czwartek 10.09.2020r. (18:30-20:30)

Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość ;)

Czytaj więcej »

Zapisy KS Mistral 2020 i 2021 a.jpgRuszamy z treningami oraz nowym naborem do wszystkich grup wiekowych kickboxing/taekwondo w sezonie 2020/2021. Zajęcia rozpoczynają się od 2.09.2020r. (środa) w Dąbrowie Górniczej oraz 3.09.2020r. (czwartek) w Wojkowicach. Harmonogram treningów znajduje się w zakładce TRENINGI. Nastąpiło kilka zmian względem poprzedniego sezonu dlatego prosimy o zapoznanie się z informacjami poniżej:

REKRUTACJA DLA NOWYCH OSÓB

Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: kickboxing/taekwondo

O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisane na listę rezerwową. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem, do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.

REKRUTACJA DLA OSÓB TRENUJĄCYCH W KLUBIE

Rekrutacja trwa do 30.08.2020 r. (niedziela). Zapisy na zajęcia odbywają się tylko poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: kickboxing/taekwondo

Prosimy aby nie zlekceważyć tego terminu ponieważ grupy będą miały zamknięty charakter i po zakończeniu okresu rekrutacji nie będzie możliwości dołączenia do grupy. Dotyczy to wszystkich grup treningowych kickboxing/taekwon-do (od I do IV). O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W większości przypadków osoby trenujące w poprzednim sezonie w danej grupie będą dopisywane do tych samych grup. W sytuacji osiągnięcia wyższego wieku kwalifikującego do przejścia do starszej grupy klub będzie takie osoby zapisywał do starszych grup. W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisane na listę rezerwową lub może zostać zaproponowana inna grupa treningowa. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Prosimy aby bardzo dokładnie zapoznać z informacjami w zwrotnej wiadomości e-mail. Na zajęciach należy pojawić się do 10.09.2020r. Na wszystkie zgłoszenie klub będzie odpisywał w dniu 30.08.2020r. W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej. Ze względu na stopień zaawansowania grupy nie będzie możliwości dołączenia do grupy w terminie późniejszym. Klub również nie będzie trzymał miejsca dla osób, które w trakcie sezonu nie uczestniczą w treningach przez cały miesiąc.

Z racji odmiennego charakteru i formy zajęć będziemy jednocześnie przez cały rok prowadzić zapisy do grup:

 • SAMOOBRONA
 • TRENING FUNKCJONALNY
 • MASTERS +30 LAT
 • CROSS TRENING
 • JOGA

Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: masters +30 lat, samoobrona, trening funkcjonalny, cross trening, joga

Do zobaczenia !!!

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu


Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, Będzin 21-23.04.2023 - PLAKAT A4 - druk (logotypy).jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.