ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Wesołych Świąt Wielkanocnych 2022 - KS Mistral.jpgWszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom, sympatykom i przyjaciołom naszego klubu 
składamy życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych
Świąt Wielkanocnych


Czytaj więcej »

Mistrzostwa Polski Kickboxing Full Contact, Drezdenko 8-10.04.2022.jpgW dniach 8-10 kwietnia 2022 r. w Drezdenku odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Seniorów i Juniorów w formule Full Contact. Nasz klub reprezentowały 2 osoby (jeden zawodnik Roman Bushchak oraz trener Krzysztof Wiśniewski). Romek startował w kategorii -86 kg i zajął III miejsce.

Niestety Romeczek przegrał swoją walkę o wejście do finału przez niejednogłośną decyzję sędziów stosunkiem punktów 2:1. Romek przez dwie rundy minimalnie wygrywał. Mimo tego, że przeciwnik wywierał bardzo dużą presję udawało się do pewnego momentu zachowywać przewagę. W połowie trzeciej rundy zrobił się remis. Na 15 sekund przed końcem walki zabraklo zimnej krwi i przeciwnikowi udało się zdobyć przewagę u dwóch sędziów.Od samego początku było widać, że to nie jest dzień Romka. Nie ruszał się jak zwykle, brakowało reakcji i dynamiki czyli tego do czego nas przyzwyczaił w swoich poprzednich walkach. Po cichu liczyliśmy na więcej i mieliśmy nadzieję, że uda się "dowieźć" przewagę do końca. Wielka szkoda ponieważ obserwując pozostałe walki w tej kategorii chłopaki spokojnie mogli spotkać się dopiero finale gdyby się inaczej losowanie ułożyło. Natomiast taki jest sport i na ostateczny wynik ma wpływ wiele czynników: dyspozycja dnia, losowanie oraz najważniejsze przeciwnik ponieważ zrobisz tyle na ile przeciwnik pozwoli. Dziś zabrakło argumentów aby być najlepszym. Debiut w kategorii wiekowej senior w formule full contact mamy za sobą. Wracamy do domu oraz do ciężkiej pracy aby dążyć do perfekcji i doskonałości.

Gratulacje dla Romka za postawę, upór, wytrwałość, ambicję oraz ciężką pracę i walkę ze swoimi słabościami

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - treningi w świeta wielkanocne.jpgPoniżej prezentujemy harmonogram treningów w trakcie Świąt Wielkanocnych:

 • 15.04.2022 (piątek) - zajęcia odbywają się normalnie według harmonogramu
 • 18.04.2022 (poniedziałek) - zajęcia odwołane
 • 19.04.2022 (wtorek) - zajęcia odbywają się normalnie według harmonogramu

 

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - zajęcia bezpłatne.jpgZapraszamy na bezpłatne zajęcia ruchowe/ogólnorozwojowe z elementami treningu motorycznego.  Zapraszamy także dzieci narodowości Ukraińskiej. Zapewniamy, że bariera językowa nie będzie problemem ;)

Jeżeli chcielibyście aktywnie spędzić czas i jednocześnie poznać nowatorskie metody treningowe to zapraszamy! Wszystko będzie przekazane w luźnej i atrakcyjnej formie. Rozpoczynamy od 7 kwietnia 2022 r. Ośrodku Sportowym Sztygarka w Dąbrowie Górniczej oraz od 11 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 3 w Wojkowicach. Zajęcia będą podzielone na dwie grupy wiekowe i będziemy się spotykać dwa razy w tygodniu:

DĄBROWA GÓRNICZA
(Bezpłatne zajęcia dla dzieci od 7 do 18 roku życia)

Poniedziałek

 • 16:15-17:15 (dzieci 7-13 lat)
 • 17:45-18:45 (dzieci 13-18 lat)

Czwartek

 • 18:15-19:15 (dzieci 7-13 lat)
 • 19:15 -20:15 (dzieci 13-18 lat)

WOJKOWICE
(Bezpłatne zajęcia dla dzieci oraz dorosłych)

Poniedziałek

 • 16:45-17:45 (dzieci 7-13 lat)
 • 17:45-18:45 (od 14 lat oraz dorośli)

Środa

 • 16:45-17:45 (dzieci 7-13 lat)
 • 17:45-18:45 (od 14 lat oraz dorośli)

Na zajęcia wymagany luźny strój sportowy (spodenki, koszulka, obuwie zmienne sportowe).

Podczas zajęć zadbamy o ogólną sprawność, poprawimy proporcje ciała, będziemy kształtować nawyk prawidłowej postawy, obniżymy poziom stresu, poprawimy samopoczucie i zwiększymy pewność siebie. Wykorzystamy do tego profesjonalne narzędzia treningowe. Zapisów można dokonywać tylko pisząc na adres mailowy: zapisy.ksmistral@gmail.com w tytule wiadomości należy wpisać „BEZPŁATNE ZAJĘCIA RUCHOWE” w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu

Wszystkie osoby wysyłające zgłoszenie na udział w zajęciach otrzymują w ciągu 3 dni informację zwrotną, z którą muszą się zapoznać. W wiadomości zwrotnej będą się także znajdowały dokumenty, które należy pobrać, wydrukować i podpisać oraz dostarczyć na pierwsze zajęcia.

Zapraszamy!

Czytaj więcej »

Stypendia Dąbrowa Górnicza, 23.03.2022 r. - KS Mistral 1.jpgW dniu 23 marca w podczas Sesji Rady Miejskiej w Urzędzie Miasta w Dąbrowie Górniczej odbyła się uroczystość wręczenie Stypendiów Sportowych Nagrodzonych zostało w sumie 55 najlepszych sportowców Wśród tej grupy była także trójka zawodników z naszego klubu:

 • Patrycja Krzysztań
 • Anastasjia Nikolenko
 • Ivan Nikolenko

Ogromne gratulacje dla naszych kolejnych ambitnych sportowców Życzymy dalszych sukcesów sportowych i wytrwałości w realizacji sportowych marzeń ;)

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii

 

Czytaj więcej »

Taekwon-do Polish Open Cup, Dzierżoniów 12-13.03.2022-9.jpgBardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy podczas Polish Open Cup, które odbyły się w Dzierżoniowie w dniach 12-13.03.2022 r.  W zawodach Taekwon-do wzięło blisko 400 zawodników z 24 klubów z całego kraju. Nasz klub reprezentowało 20 osób (14 zawodników z grupy zawodniczej Mistral Fighters i 3 trenerów oraz 3 sędziów). Zdobyliśmy 21 medali, w tym 14 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe. W klasyfikacji medalowej KS Mistral zajął wysokie III miejsce! Do drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej brakło tylko jednego złotego medalu. Ponadto nasz zawodnik Roman Bushchak dzięki zdobyciu 3 złotych medali został wybrany najlepszym seniorem zawodów! Dodatkowo otrzymał piękny puchar i czek na 300 PLN! 

Serdeczne podziękowania dla trenerów za pomoc podczas zawodów: Katarzyna Wiśniewska, Krzysztof Wiśniewski, Mateusz Lędźwa. Ogromne podziękowania również dla naszych sędziów za ciężką pracę podczas zawodów: Emilia Wylężek, Dominika Bury, Dawid Rupiński.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL -kalendarz wydarzeń.jpgPrzypominamy, iż górnej zakładce KALENDARZ możecie sprawdzać daty nadchodzących wydarzeń. Jeśli nie chcecie aby Wasze prywatne plany pokrywały się z klubowymi wydarzeniami to macie okazję aby wcześniej wszystko zaplanować. Natomiast szczegółowe informacje odnośnie konkretnego wydarzenia z reguły pojawiają się 1-2 tygodnie wcześniej. Zachęcamy do częstszego korzystania z tej zakładki ponieważ czasami daty mogą ulec zmianie.

Czytaj więcej »

Stypendia Gminy Psary-5.jpgW dniu 14 marca 2022 roku w Ośrodku Kultury w Preczowie odbyła się uroczystość wręczenie Stypendiów Sportowych Wójt Gminy Psary. Nagrodzonych zostało w sumie 21 najlepszych sportowców. Wśród tej grupy było także troje zawodników z naszego klubu

 • Jan Zaporowski
 • Zuzanna Zapora
 • Nina Zapora

Ogromne gratulacje dla naszych ambitnych sportowców! Życzymy kolejnych sukcesów sportowych i wytrwałości w realizacji sportowych marzeń ;)

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - trening odwołany 11.03.2022.jpgInformujemy, iż w dniu dziesiejszym tj. piątek (13.03.2022r.) trening grupy Mistral Fighters nie odbędzie się. Jest spowodowane wyjazdem do Dzierżoniowa na zawody Taekwon-do Polish Open Cup. Pozostałe grupy w tym dniu trenują bez zmian według harmonogramu.

Do zobaczenia na zawodach!

Czytaj więcej »

Dzień Kobiet, KS Mistral 2022.jpgDrogie Panie!

Z okazji Waszego świeta

najserdeczniejsze życzenia

zdrowia, pomyślności oraz spełnienia marzeń

                                                                  skład

                                                   Klub Sportowy Mistral

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Summer Cup

Będzin 25.05.2024


Mistral Summer Cup, Będzin 25.05.2024 - A4 - kompresja.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.