ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

KS MISTRAL - Treningi w lipcu harmonogram 1a.jpgPoniżej przedstawiamy harmonogram treningów w lipcu. Prosimy aby zapoznać się z harmonogramem. Przypominamy także, że zapisy na zajęcia w lipcu są wiążące. 

Wojkowice (wtorki i czwartki) - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wojkowicach przy ul. Jana III Sobieskiego 29.

 • 18:30-19:20 (Połączone grupy 1 i 2)
 • 19:30-21:00 (Połączone grupy 3 i 4)

Dąbrowa Górnicza (poniedziałki i środy) - Ośrodek Sportowy Sztygarka w Dąbrowie Górniczej ul. Górnicza 2.

 • 16:15-17:00 Grupa 1 (4-6 lat)
 • 17:15-18:10 Grupa 2 A i B (7-9 lat)
 • 18:25-19:25 Grupa 3 A i B (10-13 lat)
 • 19:40-21:00 Grupa 4 A i B (młodzież i dorośli)

Do zobaczenia na zajęciach!

Czytaj więcej »

Poniżej przedstawiamy podział grup na egzamin na stopnie uczniowskie w taekwon-do, który odbędzie się dnia 26.06.2020 r. (piątek) w Ośrodku Sportowym Sztygarka w Dąbrowie Górniczej, ul. Górnicza 2 (Nie pomylić ze szkołą Sztygarka. Ośrodek Sportowy znajduje się po drugiej stronie ulicy naprzeciwko szkoły). Prosimy aby zapoznać się z informacjami poniżej:

 • Grupa 1 - Młodzik  roczniki 2016, 2015 (wszystkie stopnie) - od 14:30 do 15:15
 • Grupa 2 - Młodzik roczniki 2014 (wszystkie stopnie) - od 15:25 do 16:10
 • Grupa 3 - Młodzik roczniki 2013, 2012 (wszystkie stopnie) od 16:20 do 17:20
 • Grupa 4 - Młodzik roczniki 2011 (wszystkie stopnie)od 17:30 do 18:30
 • Grupa 5 - Kadeci roczniki 2010, 2009 (wszystkie stopnie)od 18:40 do 19:40
 • Grupa 6 - Kadeci roczniki 2008  (wszystkie stopnie)od 19:50 do 20:50
 • Grupa 7 - Juniorzy młodsi, Juniorzy, Seniorzy, Masters - roczniki od 2007 (wszystkie stopnie)od 21:00 do 22:00


Podane godziny są godzinami szacowanymi i mogą ulec przesunięciu. Na egzamin należy stawić się na swoją grupę i wyznaczoną godzinę. W przypadku spóźnienia lub przyjścia na niewłaściwą grupę taka osoba nie będzie dopuszczona do egzaminu. Klub nie będzie robił od tego wyjątków!

Na tej edycji egzaminu w grupach od 2013 roku urodzenia (czyli od młodzików 7 lat i wyżej) praktycznie cały nacisk zostanie położony na sprawdzenie wiedzy teoretycznej. Przede wszystkim będziemy sprawdzać to z czym większość ma największy problem, czyli umiejeność zaprezentowania danego kopnięcia, znajomość nazewnictwa w języku koreańskim oraz umiejętność pokazania danej techniki nożnej. Uczestnik będzie musiał między innymi pokazać daną technikę nożną, którą egzaminator będzie podawał w języku koreańskim. Dlatego prosimy aby się z tego bardzo dobrze przygotować. Nie będzie taryfy ulgowej, a tym bardziej nie będzie można poprawić swojej oceny np. częścią praktyczną i sprawnościową ponieważ takiej praktycznie tym razem nie będzie. Bez znajomości kopnięć i ich rozróżniania nie będzie można uzyskać oceny pozytywnej z egzaminu. Osoby, które brały udział w treningach on-line mogą wspomóc się filmami, na których zostały omawiane poszczególne techniki. W przypadku wątpliwości co do sposoby wykonania danej techniki można także wykorzystać kanał youtube, który na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości ;)

Prosimy aby zapoznać się z wcześniej publikowanymi informacjami dotyczącymi egzaminu: wymagany strój, rękawice, ochraniacze, zagadnienia do nauki itp. Niestety w tym roku z uwagi na wytyczne, które klub musi przestrzegać musieliśmy zrezygnować z uroczystego wręczenie pasów oraz certyfikatów pod koniec egzaminu. Zdjęcia z egzaminu będą udostępnione na naszej stronie. Dlatego prosimy aby rodzice  nie wchodzili na teren ośrodka. Wejście na ośrodek będzie tylko możliwy po wyczytaniu z listy uczestników.

ZAGADNIENIA

MŁODZIK - roczniki 2016, 2015, 2014

MŁODZIK - roczniki 2013, 2012, 2011

KADET- roczniki 2010, 2009, 2008

JUNIOR MŁODSZY, JUNIOR, SENIOR, MASTERS - roczniki 2007 i strarsi

Czytaj więcej »

Egzamin taekwondo1(1).jpgRozpoczynamy zapisy na egzamin na stopnie uczniowskie  w taekwondo CUP. Egzamin odbędzie się w dniu 26.06.2020 (piątek) Ośrodku Sportowym Sztygarka, ul. Górnicza 2 w Dąbrowie Górniczej.  W dniu 26.06.2020 (piątek) egzamin będzie przeprowadzany z podziałem na grupy ze względu na wiek oraz na egzaminowany stopień CUP.

Więcej informacji znajduje się w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Informacja - KS Mistral 3.jpgPamiętajcie, że tylko do jutra tj. 27.05.2020 (środa) do godziny 21:00 zbieramy zapisy na zajęcia w czerwcu. Na tą chwilę mamy już maksymalną ilość uczestników prawie we wszystkich grupach. Dlatego w przypadku większej ilości osób możemy uruchomić dodatkowe grupy. Jednakże aby to zrobić musimy znać ostateczną ilość uczestników. W innym przypadku nie uruchomimy dodatkowych grup i osoby, które przyślą zgłoszenie po terminie będą wpisywane na listę rezerwową

Osoby, które brały udział w treningach ON-LINE mają pierwszeństwo zapisów. Natomiast w przypadku wysłania zgłoszenia po terminie tracą ten przywilej i będą umieszczane na liście według kolejności wysłanych zgłoszeń. Prosimy aby zapoznać się z wcześniejszym postem (kliknij tutaj).

Do zobaczenia !

Czytaj więcej »

Informacja - KS Mistral 1.jpgOd czerwca wracamy do treningów na sali treningowej‼ Na tą chwilę na salach do 300 m2 może znajdować się 12 osób i trener. Być może w najbliższym czasie te ograniczenia zostaną cofnięte ale w tym momencie na zajęcia z racji ograniczonej ilości osób, które mogą w nich uczestniczyć będą obowiązywały zapis!

Zapisów na treningi należy dokonywać do dnia 27.05.2020 (środa) do godziny 21:00 poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać TRENINGI W CZERWCU, a w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • datę urodzenia
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • grupa do której uczestnik należał przed wstrzymaniem zajęć (I; II A,B; III A,B; IV A,B; V, TABATA, JOGA, SAMOOBRONA)

Zapisy będą prowadzone do dnia 27.05.2020 (środa)! Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń natomiast pierwszeństwo zapisów mają osoby, które kontynuowały treningi w formie ON-LINE pod warunkiem, że zostanie wysłane zgłoszenie. Klub chciałby podziękować w ten sposób osobom, które nie przerwały treningów i zdecydowały się kontynuować je w formie zdalnej🙏

Po wpłynięciu zgłoszeń klub do dnia 31.05.2020 podejmie decyzję odnośnie kontynuacji treningów w czerwcu ponieważ jest uzależnione od ilości przysłanych zgłoszeń. W przypadku małej liczby uczestników zajęcia mogą nie odbyć się lub pewne grupy mogą zostać ze sobą połączone. W przypadku dużego zainteresowania klub w miarę możliwości będzie tworzył dodatkowe grupy. Dołożymy wszystkich starań żeby każdy miał zapewnioną możliwość treningu.

Wszystkie osoby, które wysłały zgłoszenie otrzymają do dnia 31.05.2020 informację czy zajęcia odbędą się wraz z ewentualnym potwierdzeniem wpisania do grupy, z dalszymi instrukcjami, procedurami sanitarnymi i zasadami bezpieczeństwa itp. Osoby dla których braknie miejsc zostaną wpisane na listę rezerwową.

Klub będzie musiał wykonać wiele działań co wiążę się z dużymi kosztami dlatego bardzo prosimy aby poważnie podejść do tematu. Prosimy aby nie wysyłać zgłoszeń żeby zarezerwować sobie miejsce a ostatecznie nie pojawić się na zajęciach tak jak to miało miejsce z zapisami na treningi on-line.

W przypadku małej frekwencji na zajęciach w czerwcu klub także od września będzie redukował ilość grup aby ograniczyć koszty. Dlatego w tej sytuacji także we wrześniu klub będzie w pierwszej kolejności zapisywał na zajęcia osoby, które kontynuowały treningi.

Do zobaczenia na zajęciach!!

Czytaj więcej »

KS MISTRAL - Treningi online w maju 1.jpgKochani pierwszy miesiąc treningów on-line jest już za namiBardzo nam było miło, że mogliśmy wspólnie poćwiczyć. Mamy nadzieję, że dzięki temu pomogliśmy podnieść Wasze umiejętności, poszerzyć wiedzę oraz utrzymać formę ;)

Niestety w dalszym ciągu nie możemy prowadzić zajęć w standardowej formie dlatego dalej będziemy prowadzić zajęcia on-line. W obecnej sytuacji tylko taki sposób prowadzenia treningów możemy realizować dlatego postanowiliśmy kontynuować nasze zajęcia w maju.

Ponadto z uwagi na przedłużający się stan zakazu prowadzenia zajęć grupowych postanowiliśmy odrobić w formie on-line zajęcia, które przepadły w marcu. W związku z tym w maju wszystkie osoby, które miały uregulowaną opłatę za miesiąc marzec będą mogły w każdą środę do końca maja uczestniczyć tych w zajęciach.

Podział grup:

 • Grupa 4-6 lat – 18:00 (45 minut)
 • Grupa 7-13 lat – 19:00 (60 minut)
 • Grupa Młodzież, dorośli i masters - 20:00 (60 minut)

Zapisów na treningi należy dokonywać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać TRENINGI ON-LINE, a w treści wiadomości należy podać:

 • datę urodzenia
 • imię i nazwisko uczestnika.

Bez wysłania wiadomości e-mail nie będzie można dołączyć do grupy. W wiadomości zwrotnej otrzymacie dalsze instrukcje dotyczące zasad, przydziale grupy itp.

W poniedziałki i piątki w dalszym ciągu będą dobywały się zajęcia dla osób, które zapisały się na zajęcia w maju. Warunkiem uczestnictwa w tych zajęciach jest uregulowanie opłaty za miesiąc maj. Osoby z tej grupy także będą miały dostęp do treningów odrabianych w środy. W środy link do transmisji na żywo będzie udostępniany w nowo utworzonych grupach na facebooku dlatego należy wysłać prośbę o dołączenie do odpowiedniej grupy:

 • Grupa 4-6 lat (odrabianie zajęć) – 18:00 (45 minut) LINK TUTAJ
 • Grupa 7-13 lat (odrabianie zajęć) – 19:00 (60 minut) LINK TUTAJ
 • Grupa Młodzież, dorośli i masters (odrabianie zajęć) - 20:00 (60 minut) LINK TUTAJ

W poniedziałki i piątki link do transmisji będzie udostępniany tak jak do tej pory było to robione.

Do zobaczenia‼

Czytaj więcej »

Treningi online.jpgKochani z uwagi na przedłużającą się sytuację epidemiologiczną postanowiliśmy rozpocząć prowadzenie treningów on-line! W obecnej sytuacji tyko taki sposób prowadzenia treningów możemy realizować dlatego od 06.04.2020r. będziecie mogli trenować zdalnie pod okiem wykwalifikowanych trenerów.
Mamy nadzieję, że dzięki temu Wasza całoroczna ciężka praca nie pójdzie na marne. Zajęcia on-line będą miały głównie charakter kondycyjny i wzmacniający. Wrócimy także do podstaw i położymy nacisk na elementy, które wydają się być oczywiste ale czasami zostały błędnie przez Was przyswojone m.in. prawidłowy sposób wykonywania ćwiczeń i poszczególnych technik kickboxingu i taekwondo.

Będziemy spotykać się 2/3 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki) o określonych godzinach. Czas trwania zajęć to ok 45-60 minut.

Wyróżniliśmy trzy grupy wiekowe:

 • 4-6 lat – 18:00 (45 minut) – poniedziałki i piątki
 • 7-13 lat – 19:00 (60 minut) - poniedziałki, środy, piątki
 • Młodzież, dorośli i masters – 20:00 (60 minut) - poniedziałki, środy, piątki

Sytuacja z jaką mamy do czynienia jest dla nas wszystkich bardzo trudna dlatego zdajemy sobie sprawę, iż niejednokrotnie z jednego komputera może korzystać kilka osób (lekcje online, praca online itp.) dlatego dostęp do urządzenia w godzinie treningu może być niemożliwy. Wyszliśmy temu naprzeciw. Nasze treningi będą miały charakter mieszany. Czasami będziemy spotykać się na żywo a czasami będziecie mieli dostęp do gotowego materiału treningowego przygotowanego wcześniej przez naszych trenerów wraz ze szczegółowym omówieniem wszystkich ćwiczeń. Jeśli z jakiegoś powód nie będziecie mogli uczestniczyć w którymś treningu on-line to zawsze będzie mogli go sobie odtworzyć w późniejszym terminie.

Ponadto dodatkowo otrzymujecie:

 • materiały filmowe z dokładnym omówieniem prawidłowego wykonania kolejnych technik kickboxingu i taekwondo dzięki czemu będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę i poprawić ewentualne błędy. Pozwoli Wam to także przygotować się do przyszłych egzaminów na stopnie CUP
 • ułożony dla każdej grupy wiekowej plan treningowy z dokładnie omówionymi na filmie ćwiczeniami, który będziecie mogli realizować samodzielnie w dni wolne od zajęć.
 • Możliwość konsultacji i poprawy ewentualnych błędów
 • Dużo zabawy z fajnymi trenerami 😉

Z racji charakteru treningów on-line mogą brać w nich udział także osoby spoza klubu dlatego zapraszajcie znajomych, jak możecie to udostępniajcie informację i nie tylko.

Zapisów na treningi należy dokonywać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać TRENINGI ONLINE, a w treści wiadomości należy podać:

 • datę urodzenia
 • imię i nazwisko uczestnika.

W wiadomości zwrotnej otrzymacie dalsze instrukcje dotyczące zasad, płatności, numer konta do przelewu, przydziale grupy itp.

Do zobaczenia!!!

Czytaj więcej »

Zajęca odwołane 03.2020.jpgDrodzy Rodzice, Klubowicze i Zawodnicy. Mając na uwadze dobro Wasze i Waszych bliskich, zgodnie z zaleceniami Rządu RP i Ministerstwa Zdrowia o ogólnopolskim zamknięciu wszystkich placówek oświatowych, edukacyjnych, w tym także klubów sportowych, odwołujemy wszystkie zajęcia w Klubie Sportowym Mistral w okresie od 12 do 25 marca 2020.

O wznowieniu zajęć oraz nadrobieniu zaległości treningowych będziemy informować Was na bieżąco. Uważajcie na siebie oraz dbajcie o najbliższych. Zachowajcie przy tym spokój i zdrowy rozsądek. Mamy nadzieję, że wkrótce ponownie się zobaczymy ;)

Czytaj więcej »

Taekwondo Polish Open 2020 - plakat.jpgRozpoczynamy zapisy na zawody Polish Open Cup, które odbędzie się w Dzierżoniowie w dniach 14-15.03.2020r. (sobota i niedziela). Zgłoszeń można dokonywać podczas treningów (lista zapisów będzie dostępna przed salą treningową) oraz pisząc na adres mailowy: zawody.ksmistral@gmail.com

Aby uniknąć kar finansowych, błędów i poprawek kart podczas trwania konkurencji, co znacznie wydłuża czas turnieju ostateczny termin zgłoszeń zawodników to 07.03.2020 r. Do tego terminu należy dopełnić wszystkich formalności: opłata za udział w zawodach, zgłoszenie zawodnika (podanie kategorii wiekowej, wagowej, wzrostowej oraz konkurencji, w których zawodnik będzie brał udział), należy oddać oświadczenia i zgody na udział w zawodach.

Data: 
14-15.03.2020 r. (sobota i niedziela)

Miejsce:
Hala sportowa OSiR, 58-200 Dzierżoniów ul. Strumykowa 1

Organizatorzy: 
Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF / ITF Poland - www.itf-poland.pl, SKT TIGER - www.skttiger.pl, Urząd Miasta Dzierżoniowa ,Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie.

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Egzaminy taekwondo KS MISTRAL 2.jpgRozpoczynamy zapisy na egzamin na stopnie uczniowskie  w taekwondo CUP. Egzamin odbędzie się w dniu 16.02.2020 (niedziela) w Ośrodku Sportowym Sztygarka, ul. Górnicza 2 w Dąbrowie Górniczej. Z uwagi na ograniczone ramy czasowe klub postanowił odejść od wcześniejszej formy przeprowadzania egzaminów kosztem zajęć treningowych. Będzie przeprowadzony jeden centralny egzamin z podziałem na grupy. Jest to spowodowane ograniczonym czasem dostępności sali gimnastycznej, a w konsekwencji nie było możliwości przeprowadzenia rzetelnego i profesjonalnego egzaminu. W dniu 16.02.2020 (niedziela) egzamin będzie przeprowadzany od rana do wieczora z podziałem na grupy ze względu na wiek oraz na egzaminowany stopień CUP.

Więcej informacji znajduje się w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu


Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, Będzin 21-23.04.2023 - PLAKAT A4 - druk (logotypy).jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.