ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Informujemy, iż zamównienia sprzętu (ochraniacze, rękawice, spodenki, koszulki itp) należy dokonywać tylko drogą mailową pisząc na adres e-mailowy: ksmistral@gmail.com w tytule prosimy wpisać "SPRZĘT". Zamównia należy składać do 30 dnia każdego miesiąca. Sprzęt będzie zamawiany raz w miesiącu (1 dnia każdego miesiąca). Wiadomości bez wpisanego tytułu mogą zostać niezauważone. W trakcie treningu nie będą dokonywane zapisy na sprzęt. Wszystkie osoby, które wcześniej dokonały zamównienia proszone są aby potwierdziły to drogą mailową.

Czytaj więcej »

Organizator Klub Sportowy Mistral zaprasza na letni obóz sportowo-rekreacyjny w Grecji (Leptokaria)

Termin obozu: 11.08.2016 – 22.08.2016r
Miejsce obozu: Leptokaria (Grecja)
Całkowity koszt obozu wraz z przejazdem: 1699zł
Zaliczka: 300zł  (zaliczka nie podlega zwrotowi) płatna do 15 lutego 2016r.

Z racji ograniczonej ilości miejsc o możliwości wyjazdu decyduje data wpłaty zaliczki i dopisaniu do listy uczestników obozu. Po przekroczeniu 50 miejsc noclegowych organizator nie gwarantuje możliwości uczestniczenia w obozie.W obozie mogą wziąć udział osoby nietrenujące w naszym klubie, dzieci wraz z rodzeństwem i inni ;)

CENA ZAWIERA:

 • transport lux autokarem
 • opieka pilota na trasie
 • pełna opieka wykwalifikowanej kadry instruktorskiej
 • 9 noclegów w hotelu dafni sprzątanie pokoii9 x wyżywienie (3x dziennie) w hotelu dafni plus. Trzy posiłki dziennie, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, lunch i obiadokolacja (ciepłe danie mięsne z dodatkami) - obsługa kelnerska. Turnus rozpoczyna się od obiadokolacji i kończy lunchem.
 • opieka lekarska 24h/dobę w j. Polskim
 • opiekę ratownika na plaży
 • ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestników
 • treningi kick-boxingu, taekwondo, trening funkcjonalny, TRX, zajęcia gimnastyczne z elementami akrobatyki.
 • gry i zabawy sportowo-rekreacyjne na plaży, na boisku ze sztuczną nawierzchnią i w świetlicy
 • zajęcia kulturalno-oświatowe (zabawy towarzyskie, dyskotekę, karaoke, turniej ps3 move)
 • zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z pełnym  węzłem sanitarnym (możliwość dostawienia 3 łózka)
 • sale multimedialną,
 • końcowe sprzątanie
 • suchy prowiant na drogę powrotną
 • możliwość przeprowadzenia egzaminu na stopnie PZKB
 • OBÓZ BĘDZIE ZAREJESTROWANY W KURATORIUM OŚWIATY
 • NA WYJAZD NIE JEST POTRZEBNY PASZPORT, WYSTARCZY DOWÓD OSOBISTY.

RIWIERA OLOMPIJSKA – region Grecji rozciągający się na przestrzeni ok. 80 km od Salonik do północnej Tessali. Osłonięte od kontynentalnych chłodów i pół wiatrów, kurorty cieszą się...

Czytaj więcej »

Przypominamy, iż tak jak informowaliśmy wcześniej treningi w Dąbrowie Górniczej nie odbędą się w dniach:

 • 4.01.2016r (poniedziałek) - trening był odrobiony w dniu 11 listopada
 • 6.01.2016r (środa) - Święto Trzech Króli

W pozostałe dni zajęcia odbywają się bez zmian według grafiku.

Czytaj więcej »

Poniżej przedstawiamy rozkład treningów w okresie świątecznym:

 • Dąbrowa Górnicza (28.12.2015r.) - trening odwołany
 • Wojkowice (29.12.2015r.) - trening odbywa się bez zmian
 • Dąbrowa Górnicza (30.12.2015r.) - trening odbywa się bez zmian
 • Wojkowice (31.12.2015r.) - trening odwołany
 • Dąbrowa Górnicza (1.01.2016r.) - trening odwołany

Czytaj więcej »

weolych.jpgŻyczenia szczęśliwych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych.

Aby nowy rok był lepszy od poprzedniego oraz spełnienia wszystkich marzeń 

  życzy Klub Sportowy Mistral.

Czytaj więcej »

WP_20151202_11_19_47_Pro.jpgW miesiącu grudniu Starostwo Powiatowe w Będzinie rozpoczęło cykl zajęć i warsztatów wspierających tworzenie i funkcjonowanie różnych form integracji społecznej dzieci,  młodzieży, osób dorosłych i seniorów. Podjęte działania miały także na celu udzielenie wsparcia przy tworzeniu przez środowiska lokalne wolontariatów międzypokoleniowych oraz nawiązanie bliższej współpracy z istniejącymi już organizacjami i instytucjami. 2 grudnia 2015 roku odbyły się pierwsze międzypokoleniowe zajęcia sportowe dla uczniów klasy 3a Gimnazjum w Wojkowicach oraz członków Stowarzyszenia Aktywny Wojkowicki Senior. Krótką rozgrzewkę przy muzyce poprowadziła Pani Maria Matusiak z Aktywnego Wojkowickiego Seniora, a całe zajęcia poprowadził instruktor sportów walki i rekreacji ruchowej Krzysztof Wiśniewski z Klubu Sportowego Mistral.

W trakcie zajęć sportowo-rekreacyjnych z elementami taekwondo gimnazjaliści i seniorzy przełamywali bariery międzypokoleniowe poprzez ruch i zabawę.  Dowiedzieli się także jak ważna jest aktywność fizyczna w każdym wieku i w codziennym życiu.

Mimo sporego wysiłku fizycznego wszyscy uczestnicy zajęć byli bardzo zadowoleni z ich przebiegu, a sami seniorzy stwierdzili, że młodzież dodała im sporo energii w zwalczaniu jesiennej nudy.

Kolejne międzypokoleniowe warsztaty sportowe odbyły się 10 grudnia w Zespole Szkół w Siewierzu oraz 15 grudnia w Szkole Podstawowej im. Alfreda Szklarskiego w Sarnowie.
Wszystkie spotkania upłynęły w przyjemnej atmosferze. Dostarczyło zarówno dzieciom, jak i seniorom dużo radości i miłych wrażeń.  Było dużo śmiechu i zabawy.

Zdjęcia można obejrzeć w galerii.

Czytaj więcej »

12339522_1392264237739889_5353711468506181173_o.jpg14 grudnia 2015 roku w Starostwie Powiatowym w Będzinie odbyło się wręczenie stypendiów Powiatu Będzińskiego dla Najzdolniejszych Uczniów i Studentów – Mieszkańców Powiatu Będzińskiego za osiągnięcia w roku 2014/2015.

Na zaproszenie gospodarzy uroczystości Starosty Będzińskiego Arkadiusza Watoły i Przewodniczącego Rady Powiatu Będzińskiego Radosława Barana udział w uroczystości wzięli poseł Barbara Dolniak, natomiast posła Waldemara Andzel reprezentowała Pani Dorota Białek. Wśród licznie przybyłych gości byli włodarze miast i gmin z terenu powiatu Wiceprezydent Miasta Będzina Daria Paterek, Burmistrz Miasta Wojkowice Tomasz Szczerba, Zastępca Wójta Gminy Psary Marta Szymiec, zastępca Wójta Gminy Mierzęcice Andrzej Cembrzyński, Kierownik  Referatu Oświaty w Urzędzie Miasta w Sławkowie Janusz Mróz, Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Robert Szpinda, Sekretarz Powiatu Tomasz Dzierżanowski, Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Promocji Teresa Płoszaj-Binko, Najważniejszymi osobami tego dnia byli oczywiście stypendyści oraz ich rodziny.

Starosta Będziński pogratulował stypendystom otrzymanego wyróżnienia, które jest wynikiem wytężonej i długotrwałej pracy w dążeniu do założonego celu oraz rozwijania pasji. Podkreślił także ogromną rolę rodziców, kadry pedagogicznej oraz trenerów, których zaangażowanie i poświęcenie przyczyniło się do osiągnięcia sukcesów ich dzieci, uczniów i studentów. 

W trakcie uroczystości Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Robert Szpinda osobiście pogratulował ogromnego sukcesu naszemu zawodnikowi Mateuszowi Lędźwie, który w dniu 5 grudnia br. w trakcie IX edycji turnieju „Mazovia Cup International” zdobył Puchar Europy Kickboxing w kategorii – 80 kg. Gratulacje otrzymał także trener z Klubu Sportowego Mistral Krzysztof Wiśniewski.

Zdjęcia można obejrzeć w galerii.

Czytaj więcej »

12244653_1391868174446162_5895710456103365730_o (1).jpgW dniu 8.12.2015 w Urzędzie Miasta w Wojkowicach odbyło się spotkanie z Burmistrzem Tomaszem Szczerbą oraz z Panią Poseł na Sejm RP Barbarą Chrobak. Na spotkanie zostali zaproszeni wszyscy medaliści zawodów Taekwondo Polish Open Cup, które odbywały się w Opolu w dniach 21-22.11.2015r. KS Mistral reprezentowały na tych zawodach 74 osoby w tym 61 zawodników i 13 członków ekipy (trenerzy, kierownicy ekipy, sekundanci). KS Mistral w sumie zdobył 26 medali w tym 4 złote, 11 srebrnych i 11 brązowych. Burmistrz Tomasz Szczerba i Pani Poseł na Sejm RP Barbara Chrobak wręczyli dzieciom listy gratulacyjne. Na najmłodszych i ich rodziców czekał także mały poczęstunek.

Zdjęcia można obejrzeć w galerii.

Czytaj więcej »

vibram przecena.jpgHo ho ho!!! Świąteczna wyprzedaż w sklepie 5palcow. Śpieszcie się bo buty znikają jak świeże bułeczki. Wszystkie osoby z naszego klubu zainteresowane butami składają zamówienie przez sklep na stronie www.5palcow.pl W uwagach wpisujecie imię i nazwisko oraz KS Mistral. Po zweryfikowaniu dla członków naszego klubu oprócz tego będą jeszcze dodatkowe rabaty. Więcej informacji na treningach ;) Buty do odbioru w piątek na treningu więc przygotujcie się finansowo ;)

Czytaj więcej »

mistral tarczyn (27).jpg5 grudnia nasz klub jak co roku brał udział w Pucharze Europy Kickboxing, który odbywa się w Tarczynie. Z naszego klubu startowało 22 zawodników. Prawie drugie tyle stanowili członkowie ekipy (trener, kierownicy ekipy i sekundanci). Nasi zawodnicy wywalczyli w sumie 12 medali (2 złote, 5 srebnych, 5 brązowych). I byłoby tego więcej ale cóż... Do kilku walk można mieć duże zastrzeżenia co do decyzji sędziów ale jak to w sportach walki bywa trzeba tak wygrywać, żeby nie było wątpliwości co do wyniku i nie było możliwości do "manewru". Są zawodnicy, którzy przyzwyczaili nas do tego, że reprezentują już dobry poziom i z  zawodów na zawody widać u nich ciągły postęp. Warto jednak wymienić tu dwóch zawodników, którzy zdobyli 4 miejsca. Mimo tego, że nie chcą aby o nich pisać i unikają zdjęć to trzeba o tym napisać bo jeśli porównać ich walki sprzed roku z obecnymi to tak jakby zrobili skok do przodu o lata świetlne. Mowa o Przemysław Kaleta i Roman Bushchak...

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Polish Fighter Cup

Szczecin, 09.11.2019 r.

Polish Fighter Cup 2019.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

pzkb-logo.jpgLogo Taekwondo ITF.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

 

 

b3_PLAKAT copy.jpg