ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Kids Masters Cup Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Kickboxing Boks Taekwondo K1 Samoobrona.jpgW dniu 24.02.2024 r. w Piasecznie odbywały się zawody w kickboxingu Kids Masters Cup. Do zawodów zgłosiło się 160 zawodników z 16 klubów z całego kraju. Nasz klub reprezentowało osiemnasćie osób (16 zawodników i 2 trenerów). Zdobyliśmył łącznie 13 medali w tym 3 złote, 4 srebrne i 6 brązowych. 

Serdeczne podziękwania dla rodziców za wsparcie naszych trenerów w trakcie zawodów ;)

Grarulacje dla wszystkich zawodników i Małych Mistrali!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Seminarium pointfighting 27.01.2024 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi 1.jpgW dniu  27.01.2024 r. (sobota) nasi zawodnicy ponownie mieli intensywny weekend. Uczestniczyli w seminarium pointfighting, które odbyło się w Gdowie obok Krakowa. Seminarium było prowadzone przez trenerów kadry narodowej kadetów w kickboxingu pointighting Emilię Szabłowską oraz Mateusza Dylawerskiego.

W seminarium wzięła udział spora grupa kadetów, juniorów i seniorów. Jak się uczyć to od najlepszych. Dziękujemy za dostarczenie kolejnej dawki wiedzy Z niecierpliwością czekamy na kolejne seminarium !

Zdjęcia z seminarium można obejrzeć w galerii.

Czytaj więcej »

Egzamin DAN - 21.01.2024 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Siemianowice Śląskie Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi..jpgNasz instruktor Roman Bushchak zdał egzamin na czarny pas w kickboxingu (I DAN). Centralny egzamin na stopnie mistrzowskie odbył się 21 stycznia 2024 roku w Warszawie. Po kilkukrotnym zdobyciu tytułu Mistrza Polski oraz Mistrza Świata w Kickboxingu przyszedł wreszcie czas na czarny pas ;)

Gratulacje dla Romeczka i życzymy dalszej wytrwałości w pracy nad własnym rozwojem!

Czytaj więcej »

Treningi bokserskie - Marcin Walas - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Siemianowice Śląskie Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi.jpgKochani bardzo miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z byłym wybitnym zawodnikiem w boksie, a obecnie trenerem boksu - Marcinem Walasem. Na tą chwilę nasze ekipa "eksportowa" z grupy zawodniczej Mistral Fighters będzie pod okiem trenera Marcina pracować nad poprawą elementów bokserskich. Już niebawem natomiast możecie się spodziewać nowych zajęć tj. boksu prowadzonych przez trenera Marcina Walasa.

Szczegóły pojawią się wkrótce ;)

Czytaj więcej »

Spotkanie z Prezydentem 22.01.2024 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi.jpgW dniu 22.01.2024 r. (poniedziałek) w siedzibie Urzędu Miasta w Będzinie trenerzy Krzysztof Wiśniewski i Roman Bushchak spotkali się z Prezydentem Miasta Będzina Panem Łukaszem Komoniewskim.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze podczas, którego Prezydent pogratulował trenerom świetnych wyników sportowych Była to również okazja do luźnych rozmów gdzie omawiane były między innymi plany na przyszłość i dalsze działania Korzystając z okazji klub wręczył podziękowania za wsparcie jakie miasto udzieliło podczas organizacji ostatnich zawodów Mistral Winter Cup oraz Mistrzostw Śląska w Kickboxingu.

Trener Roman Bushchak otrzymał również z rąk Prezydenta pamiątkową statuetkę z gratulacjami z okazji zdobycia tytułu Mistrza Świata Seniorów w Kickboxingu WAKO oraz życzenia dalszych sukcesów.

Czytaj więcej »

Dni otwarte 01.2024 - KS Mistral - kickboxing taekwondo boks sztuki walki samoobrona będzin dąbrowa górnicza Wojkowice Jaworzno katowice sosnowiec czeladź .jpgZapraszamy ponownie na dni otwarte w Llubie Sportowym Mistral. W dniach od 25.01.2024 r. do 31.01.2024 r. możecie skorzystać z bezpłatnych zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych!

Jeśli poprzednim razem z jakiegoś powodu nie daliście rady lub zabrakło Wam motywacji to teraz macie kolejną szansę ;P

Do wyboru zajęcia:

 • kickboxing/taekwondo
  - Grupa dzieci 4-6 lat (Małe Mistrale)
  - Grupa 7-9 lat (Małe Mistrale)
  - Grupa 10 -13 lat (Kadet)
  - Grupa młodzież i dorośli (Junior i Senior)
  - Grupa dorośli +30 lat (Masters)
 • Samoobrona (zajęcia odbywają się tylko w Dąbrowie Górniczej)
 • Cross trening i trening funkcjonalny dla dzieci 7-13 lat (zajęcia odbywają się tylko w Dąbrowie Górniczej)
 • Cross trening i trening funkcjonalny dla młodzieży i dorosłych (zajęcia odbywają się tylko w Dąbrowie Górniczej)

Jak się zapisać?

Należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "DNI OTWARTE", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Będzin)
 • rodzaj zajęć:
  - kickboxing/taekwondo
  - cross trening i trening funkcjonalny
  - cross trening i trening funkcjonalny dla dzieci 7-13 lat
  - samoobrona
  - masters dorośli +30 lat
  - numer telefonu do kontaktu.

Możecie skorzystać z kilku zajęć jednocześnie! Natomiast może to być uzależnione od dostępności wolnych miejs. W informacji zwrotnej otrzymacie potwierdzenie możliwości udziału w zajęciach oraz dalsze instrukcje🙂

Będziemy również wdzięczni za udostępnia naszego posta na facebooku, zostawienie tam lajka. Można także oznaczyć znajomych w komentarzu pod postem. Nie zajmie to dużo czasu, a pomoże to dotrzeć dowiększej ilości osób ;)

ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej »

Sobótka z full contactem 13.01.2024 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi.jpgW dniu 13.01.2024 r. (sobota) sześcioro naszych zawodników udało się do Poznania na kolejną "Sobótkę z Full Contactem". Zawody kickboxingu zostały rozegrane w klubie KKS Sporty Walki Poznań. Zawody rozgrywane są cyklicznie w różnych miejscach i mają luźną formę. Bardziej są traktowane jako sparing szkoleniowy aby zawodnicy mogli zdobyć kolejne doświadczenie.  Przy okazji panuje bardzo przyjemna i sportowa atmosfera w oldschoolowym klimacie.

Nasz klub reprezentowali:

 • Roman Bushchak
 • Aleksandra Dadaniak
 • Emilia Gorczycka
 • Kamil Gniewosz
 • Mikołaj Wójcik
 • Paweł Olszewski
 • Krzysztof Wiśniewski (trener)

Wracamy z kolejnym doświadczeniem! Z niecierpliwością czekamy na kolejną Sobótkę z Full Contactem :)

Czytaj więcej »

Seminarium pointfighting 06.01.2024 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi dla dzieci-1.jpgNasi zawodnicy nie zwalniają tempa. Weszli w nowy rok z przytupem i mocnymi postanowieniami. W dniu wczorajszym tj. piątek 05.01.2024 r. w naszym klubie mieliśmy ponownie zaszczyt gościć znakomitego trenera kadry narodowej w kickboxingu kadetów w formule pointfighting - Mateusza Dylawerskiego.

W dalszym ciągu kontynuujemy cykl szkoleń rozpoczętych w poprzednim sezonie. Ponownie raz dziękujemy trenerowi Mateuszowi za przekazanie kolejnej dawki wiedzy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne seminarium, które odbędzie się już wkrótce.

Czytaj więcej »

Podsumowanie roku 2023 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Siemianowice Śląskie Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi.jpgKochani zbliża się nowy rok więc jest to dobry moment aby podsumować jeszcze przez chwilę obecny 2023 ;) Był to rok bardzo pracowity i jednocześnie bardzo udany dla naszego klubu. Obfitował w wiele sukcesów sportowych i organizacyjnych. Był także rekordowy pod względem ilości medali, najważniejszych tytułów i wyjazdów.

Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 469 medali W tym 142 złote, 149 srebrne oraz 178 brązowe. Pięcioro zawodników otrzymało powołanie do Kadry Polski w Kickboxingu

Nasi zawodnicy zdobyli między innymi:

 • 1 Tytuł Mistrza Świata Seniorów w Kickboxingu WAKO, Portugalia
 • 8 tytułów Mistrza Polski w Kickboxingu oraz 4 tytuły Wice Mistrza
 • 2 medale (srebro i brąz) Mistrzostw Europy Dzieci, Kadetów i juniorów w Kickboxingu WAKO, Turcja
 • 4 medale (1 srebro i 3 brązy) Puchar Świata w Kickboxingu WAKO, Węgry
 • 3 medale (1 srebro i 2 brązy) Puchar Świata w Kickboxingu WAKO, Austria
 • 38 medali (10 złotych, 18 srebrnych i 10 brązowych) Moravia Open 2023, Czechy

Byliśmy organizatorami 5 zawodów:

 • Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Seniorów, Juniorów, Weteranów w formule light-contact i pointfighting, Będzin 21-23.04.2023 r.
 • Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Kadetów Młodszych i Kadetów Starszych w formule kick light, Będzin 21-23.04.2023 r.
 • Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu, Będzin 2-3.12.2023 r.
 • Mistral Summer Cup, Będzin 27.05.2023 r.
 • Mistral Winter Cup, Będzin 02.12.2023 r.

Dwa największe turnieje kickboxingu odbyły się w Będzinie - Mistrzostwa Polski w Kickboxingu oraz Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu przeszły do historii ponieważ były rekordowe pod względem ilości zgłoszeń.

Ponadto zorganizowaliśmy:

 • 4 obozy (dwa letnie, zimowy i sportowy)
 • 2 egzaminy na stopnie uczniowskie
 • 5 seminariów z trenerem Kadry Polski w Kickboxingu pointfighting

Braliśmy udział:

 • 14 zawodach krajowych i międzynarodowych
 • 4 sparingach zagranicznych
 • 5 zgrupowaniach kadr narodowych w kickboxingu

Dziękujemy wszystkim za Wasze wsparcie oraz, że ciągle jesteście z nami. Gratulujemy wszystkim wytrwałości, zaangażowania, realizacji marzeń, sportowej pasji oraz pięknych wyników. Życzymy Wam aby kolejny rok był jeszcze lepszy od poprzedniego

Wszystkiego naj naj naj dla wszystkich!!!

Czytaj więcej »

Nowy nabór 2024 - poziomy.jpgUruchamiamy zapisy uzupełniające dla nowych osób do grup kickboxing i taekwondo w sezonie 2023/2024! Trenowaliście w przeszłości ale z różnych powodów przerwaliście swoją przygodę To jest również dobry moment na wielkie powroty oraz idealna okazja na realizację postanowień noworocznych ;)

 • Grupa dzieci 4-6 lat (Małe Mistrale)
 • Grupa 7-9 lat (Małe Mistrale)
 • Grupa 10 -13 lat (Kadet)
 • Grupa młodzież i dorośli (Junior i Senior)
 • Grupa +30 lat (Masters)

Zapisy na pozostałe zajęcia prowadzone są przez cały rok:

 • Samoobrona
 • Trening funkcjonalny dla dzieci (7-13 lat)
 • Trening funkcjonalny młodzież i dorośli

Pełna informacja znajduje się w zakładce ZAPISY

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Summer Cup

Będzin 25.05.2024


Mistral Summer Cup, Będzin 25.05.2024 - A4 - kompresja.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.