ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Stypendia Dąbrowa Górnicza, 23.03.2022 r. - KS Mistral 1.jpgW dniu 23 marca w podczas Sesji Rady Miejskiej w Urzędzie Miasta w Dąbrowie Górniczej odbyła się uroczystość wręczenie Stypendiów Sportowych Nagrodzonych zostało w sumie 55 najlepszych sportowców Wśród tej grupy była także trójka zawodników z naszego klubu:

 • Patrycja Krzysztań
 • Anastasjia Nikolenko
 • Ivan Nikolenko

Ogromne gratulacje dla naszych kolejnych ambitnych sportowców Życzymy dalszych sukcesów sportowych i wytrwałości w realizacji sportowych marzeń ;)

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii

 

Czytaj więcej »

Taekwon-do Polish Open Cup, Dzierżoniów 12-13.03.2022-9.jpgBardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy podczas Polish Open Cup, które odbyły się w Dzierżoniowie w dniach 12-13.03.2022 r.  W zawodach Taekwon-do wzięło blisko 400 zawodników z 24 klubów z całego kraju. Nasz klub reprezentowało 20 osób (14 zawodników z grupy zawodniczej Mistral Fighters i 3 trenerów oraz 3 sędziów). Zdobyliśmy 21 medali, w tym 14 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe. W klasyfikacji medalowej KS Mistral zajął wysokie III miejsce! Do drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej brakło tylko jednego złotego medalu. Ponadto nasz zawodnik Roman Bushchak dzięki zdobyciu 3 złotych medali został wybrany najlepszym seniorem zawodów! Dodatkowo otrzymał piękny puchar i czek na 300 PLN! 

Serdeczne podziękowania dla trenerów za pomoc podczas zawodów: Katarzyna Wiśniewska, Krzysztof Wiśniewski, Mateusz Lędźwa. Ogromne podziękowania również dla naszych sędziów za ciężką pracę podczas zawodów: Emilia Wylężek, Dominika Bury, Dawid Rupiński.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL -kalendarz wydarzeń.jpgPrzypominamy, iż górnej zakładce KALENDARZ możecie sprawdzać daty nadchodzących wydarzeń. Jeśli nie chcecie aby Wasze prywatne plany pokrywały się z klubowymi wydarzeniami to macie okazję aby wcześniej wszystko zaplanować. Natomiast szczegółowe informacje odnośnie konkretnego wydarzenia z reguły pojawiają się 1-2 tygodnie wcześniej. Zachęcamy do częstszego korzystania z tej zakładki ponieważ czasami daty mogą ulec zmianie.

Czytaj więcej »

Stypendia Gminy Psary-5.jpgW dniu 14 marca 2022 roku w Ośrodku Kultury w Preczowie odbyła się uroczystość wręczenie Stypendiów Sportowych Wójt Gminy Psary. Nagrodzonych zostało w sumie 21 najlepszych sportowców. Wśród tej grupy było także troje zawodników z naszego klubu

 • Jan Zaporowski
 • Zuzanna Zapora
 • Nina Zapora

Ogromne gratulacje dla naszych ambitnych sportowców! Życzymy kolejnych sukcesów sportowych i wytrwałości w realizacji sportowych marzeń ;)

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - trening odwołany 11.03.2022.jpgInformujemy, iż w dniu dziesiejszym tj. piątek (13.03.2022r.) trening grupy Mistral Fighters nie odbędzie się. Jest spowodowane wyjazdem do Dzierżoniowa na zawody Taekwon-do Polish Open Cup. Pozostałe grupy w tym dniu trenują bez zmian według harmonogramu.

Do zobaczenia na zawodach!

Czytaj więcej »

Mistral Camp - 2022 post 1.jpgRuszyły zapisy na obozy letnie Mistral Summer Camp 2022! Zapraszamy do zapoznania się z ofertami obozów. W tym roku przygotowaliśmy dla Was dwa turnusy z mega fajnymi niespodziankami i atrakcjami! Pamiętajcie, że nasze obozy mają otwarty charakter dlatego mogą w nich uczestniczyć osoby spoza naszego klubu! Podczas obozów nie prowadzimy treningów natomiast nastawiamy się na wypoczynek i świetną zabawę ;)

 • I turnus (7-11 lat) - 26.06-3.07.2022, Tresna nad Jeziorem Żywieckim (Polska)
  Cena: 1750 zł
 • II turnus (12-17 lat) - 3.07-10.07.2022, Tresna nad Jeziorem Żywieckim (Polska)
  Cena: 1850 zł

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy piękne gadżety obozowe:

 • Limitowaną termoaktywną koszulkę obozową Mistral Summer Camp 2022
 • Silikonowa opaskę na rękę Mistral Camp
 • Czapkę z daszkiem Full Cap Mistral Summer Camp
 • Worko-plecak Mistral Camp
 • Certyfikat na zakończenie obozu

Ponadto dalej będziecie mogli skorzystać z akcji RAZEM WESELEJ. Tutaj także przygotowaliśmy kilka niespodzianek!

Pełna oferta znajduje się na naszej stronie obozowej www.mistralcamp.pl
Zapisów należy dokonywać pod linkiem REZERWACJA

Czytaj więcej »

Dzień Kobiet, KS Mistral 2022.jpgDrogie Panie!

Z okazji Waszego świeta

najserdeczniejsze życzenia

zdrowia, pomyślności oraz spełnienia marzeń

                                                                  skład

                                                   Klub Sportowy Mistral

Czytaj więcej »

Taekwon-do Polish Open Cup, Dzierżoniów 12-13.03.2022 r_.jpgRozpoczynamy zapisy na zawody Taekwon-do Polish Open Cup. Zawody odbędą się w Dzierżoniowiew dniach 12-13.03.2022 r. Zgłoszeń można dokonywać podczas treningów (lista zapisów będzie dostępna przed salą treningową) oraz pisząc na adres mailowy: zawody.ksmistral@gmail.com

Aby uniknąć kar finansowych, błędów i poprawek w kartach podczas trwania konkurencji, co znacznie wydłuża czas turnieju ostateczny termin zgłoszeń zawodników to 7.03.2022 r. (podanie kategorii wiekowej, wagowej, wzrostowej oraz konkurencji, w których zawodnik będzie brał udział). Natomiast  wszystkich formalności  należy dokonać do 10.03.2022r. tj. opłata za udział w zawodach, oświadczenia i zgody na udział w zawodach.

Data: 
12-13.03.2022 r. (sobota i niedziela)

Miejsce:
Hala sportowa OSiR, 58-200 Dzierżoniów ul. Strumykowa 1

Organizatorzy:
Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF / ITF Poland - www.itf-poland.pl
SKT TIGER - www.skttiger.pl
Urząd Miasta Dzierżoniowa
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Pomoc dla Ukrainy.jpgKochani w świetle ostatnich tragicznych wydarzeń i sytuacji jaka ma miejsce na Ukrainie chcielibyśmy pomóc i Was prosić o pomoc ponieważ nie możemy przejść obojętnie wobec tego co się dzieje za naszą wschodnią granicą. Wydarzenia które mają obecnie miejsce w pewnym sensie nas także dotyczą ponieważ w naszym klubie ćwiczy bardzo dużo dzieci narodowości Ukraińskiej, których rodziny bliższe lub dalsze dalej są na Ukrainie. Wiele z tych dzieci wychowało i wychowuje się w naszym klubie. Przez wiele lat z powodzeniem reprezentują nasz klub na zawodach. Zdobywają medale, mają tu swoich kolegów i koleżanki. W tym miejscu dorastają. Są częścią naszego klubu i naszej społeczności. Nie możemy i nie chcemy być bierni wobec tego co się dzieje. Żadne dziecko i żaden człowiek nigdy nie powinien doświadczyć okrucieństw wojny. Nie takich wartości uczymy i staramy się przekazywać. Możemy sobie tylko wyobrazić co te dzieci i ich rodziny przeżywają. Możecie być także pewni, że wiele z tych osób nie poprosi Was o pomoc ale niech to Was nie zmyli bo ta pomoc najczęściej jest potrzebna.

Chcielibyśmy pomóc i Was prosić o pomoc. Nigdy wcześniej samodzielnie nie organizowaliśmy takiej akcji. Poza rożnego rodzaju akcjami do których się przyłączaliśmy i mogliśmy dorzucić swoją cegiełkę nigdy nie inicjowaliśmy takich akcji. Dlatego nie ukrywamy, że nie mamy w tym doświadczenia. Mimo wszystko chcemy pomóc. Możemy zorganizować zbiórkę potrzebnych rzeczy:

 • ubrania, ręczniki
 • koce, materace
 • artykuły spożywcze (woda butelkowana, soki, kawa, herbata, jedzenie w słoiczkach dla dzieci, owoce, owoce suszone, orzechy, wafle ryżowe itp.)
 • artykuły higieniczne (pampersy, chusteczki nawilżane, chusteczki higieniczne, pasta do zębów, szczoteczki do zębów itp.)
 • zabawki dla dzieci
 • baterie, ładowarki do telefonów, power banki
 • leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, leki na zatrucia, bandaże, optrunki, strzykawki, igły, maści na oparzenia itp.

W zasadzie wszystkiego co może być potrzebne. Bardzo prosimy aby były to rzeczy nowe lub w bardzo dobrym stanie i czyste, zapakowane i opisane. Najlepiej aby pakować osobno tzn. nie pakować ubrać razem z lekami lub żywnością. Możecie je przynosić na zajęcia, a my te rzeczy dostarczymy na wskazane miejsce, do fundacji lub innych organizacji, firm lub osób prywatnych, które organizują takie akcje lub są ich koordynatorami. Możemy także zorganizować transport osób jeśli będzie taka potrzeba. Chętnie także przyłączymy się do już trwającej akcji aby wesprzeć działania.

Możecie także z nami się kontaktować jeśli osobiście potrzebujecie pomocy lub znacie osoby, które takiej pomocy potrzebują i jeśli sami chcecie pomóc. Liczymy na Waszą empatię, dobre serce, wsparcie i zaangażowanie.

Zespół KS Mistral

Czytaj więcej »

II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu, Katowice 20.02.2022-122.jpgW dniu 20.02.2022 r. w Katowicach nasi zawodnicy z grupy Mistral Fighters brali udział w II Otwartych Mistrzostwach Śląska w Kickboxingu. W zawodach wzięło udział 377 zawodników z 24 klubów w kategoriach wiekowych: dzieci, kadet młodszy, kadet starszy, junior, senior. Rozgrywane były trzy formuły walki pointfighting, light-contact, kick-light. Nasz klub reprezentowało 21 osób (18 zawodników z grupy zawodniczej Mistral Fighters i 3 członków ekipy). Mimo trwających feri zimowych, wielu debiutów i mocno okrojonego składu nasi zawodnicy kolejny raz spisali się znakomicie zdobywając łącznie 41 medali w tym 6 złotych, 12 srebrnych i 23 brązowe.

Serdeczne podziękowania dla trenerów i sekundantów za pomoc podczas zawodów: Katarzyna Wiśniewska, Krzysztof Wiśniewski, Mateusz Lędźwa, Roman Bushchak i Marcin Zasada.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact

Drezdenko, 8-10.04.2022

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Full Contact.jpg

Mistral Summer Camp 2022

Mistral Camp - 2022 post 1.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           .