ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Święto Zmarłych KS MISTRAL - zajęcia odwołane.jpgPrzypominamy, iż w dniu dzisiejszym tj. 01.11.2019 (piątek) z powodu Święta wszystkie zajęcia w naszym klubie zostają odwołane. Do zobaczenia w poniedziałek ;)

Czytaj więcej »

Samoobrona, joga, tabata KS Mistral.jpgKochani specjalnie dla Was wprowadzamy nowe zajęcia w naszym klubie. Od
1 października 2019
zapraszamy Was na zajęcia:

 • JOGA
 • TABATA i TBC
 • SAMOOBRONA

Do kogo są skierowane zajęcia? Do każdej osoby bez względu na płeć i wiek. Do osób ćwiczących w klubie i do tych, które z klubem nie mają nic wspólnego. Ogólnie do wszystkich osób chcących spędzić czas aktywnie i w przyjemniej atmosferze ;) Ponadto przez cały październik zajęcia będą zupełnie za darmo (czytaj bezpłatne). Sami wiecie, że w życiu nie ma nic za darmo dlatego musicie wykazać się minimum inicjatywy i wykonać aż pięć czasochłonnych czynności

 • Polubić nasz fanpage na facebooku (link do fanpaga)
 • Zaprosić do polubienia naszego fanpaga wszystkich znajomych ze swojej listy kontaktów na facebooku (to zajmuje maksymalnie 3-4 kliknięcia myszką)
 • Oznaczyć trzech znajomych w komentarzu posta, który pojawił się na facebooku (link do posta)
 • Udostępnić post, który został opublikowany na facebooku (link do posta)
 • Po wykonaniu czynności opisanych w punktach od 1 do 4 należy wysłać na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com swoje dane: imię i nazwisko, pełną datę urodzenia, numer telefonu do kontaktu. Ponadto aby uniknąć „spryciarzy” i „leniwców” należy w tej samej wiadomości przesłać PRINT SCREEN z wykonania punktu 2. Po otrzymaniu maila i dokonaniu weryfikacji wyślemy wiadomość zwrotną z dalszymi instrukcjami oraz z potwierdzeniem zapisania na zajęcia.

Ponadto aby uniknąć „spryciarzy” i „leniwców” należy w tej samej wiadomości przesłać PRINT SCREEN z wykonania punktu 2. Po otrzymaniu maila i dokonaniu weryfikacji wyślemy wiadomość zwrotną z dalszymi instrukcjami oraz z potwierdzeniem zapisania na zajęcia.

Wychodzimy z założenia, iż jeśli nie masz czasu i chęci aby poświęcić dwie minuty na wykonanie tych pięciu wymagających punktów to także nie znajdziesz czasu i chęci na 60 minut pracy nad własnym rozwojem  ;)

Dla zainteresowanych pełny harmonogram zajęć znajduje się w zakładce OFERTA

Zapraszamy !!!

Czytaj więcej »

dreamstime_xxl_6695103.jpgW dniu 26.09.2019 r. (czwartek) zajęcia w Wojkowicach nie odbędą się z powodu obywającego się pikniku na terenie szkoły. W pozostałe dni zajęcia odbywają się bez zmian według grafiku. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Czytaj więcej »

Seminarium Taekwon-do, Wrocław 22.09.2019 8.jpgKolejne seminarium, w którym uczestniczyli trenerzy i zawodnicy naszego klubu. Dnia 22.09.2019 nasza ekipa udała się do Wrocławia na seminarium szkoleniowe z trenerem kadry narodowej Ukrainy w Taekwon-do Igorem Checkhovem.
Było intensywnie i wesoło a do tego zdobyliśmy kolejną dużą porcję wiedzy i doświadczenia. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo!

Czytaj więcej »

Seminarium Kickboxing, Wołomin 21.09.2019 1.jpgPracowity weekend za nami! Zawodnicy naszego klubu wraz z trenerami w dniu 21.09.2019 udali się do Wołomina na seminarium kickboxingu z zakresu formuły walki pointfighting. W seminarium udział wzięło blisko 140 zawodników i zawodniczek z 14 klubów. Seminarium było prowadzone przez trenera kadry narodowej Bartosza Baczyńskiego i Damiana Gębala, którzy w ciągu kilku kilku godzin poprowadzili kilka bloków treningowych podzielonych na treningi techniczne, mentalne oraz sparingi. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaowocuje w przyszłości ;)

Czytaj więcej »

KS Mistral baner zapisy 2019i2020 a.jpgRuszamy z treningami oraz nowym naborem do wszystkich grup wiekowych kickboxing/taekwondo w sezonie 2019/2020. Zajęcia rozpoczynają się od 4.09.2019r. (środa) w Dąbrowie Górniczej oraz 5.09.2019r. (czwartek) w Wojkowicach. Harmonogram treningów znajduje się w zakładce TRENINGI. Nastąpiło kilka zmian względem poprzedniego sezonu dlatego prosimy o zapoznanie się z informacjami poniżej:

REKRUTACJA DLA NOWYCH OSÓB

Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu.

O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisane na listę rezerwową. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem, do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.

REKRUTACJA DLA OSÓB TRENUJĄCYCH W KLUBIE

Rekrutacja trwa do 07.09.2019 r. Zapisy na zajęcia odbywają się tylko poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu.

Prosimy aby nie zlekceważyć tego terminu ponieważ grupy będą miały zamknięty charakter i po zakończeniu okresu rekrutacji nie będzie możliwości dołączenia do grupy. Dotyczy to wszystkich grup treningowych kickboxing/taekwon-do (od I do IV). O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W większości przypadków osoby trenujące w poprzednim sezonie w danej grupie będą dopisywane do tych samych grup. W sytuacji osiągnięcia wyższego wieku kwalifikującego do przejścia do starszej grupy klub będzie takie osoby zapisywał do starszych grup. W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisane na listę rezerwową lub może zostać zaproponowana inna grupa treningowa. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Na zajęciach należy pojawić się do 13.09.2019r. W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej. Ze względu na stopień zaawansowania grupy nie będzie możliwości dołączenia do grupy w terminie późniejszym. Klub również nie będzie trzymał miejsca dla osób, które w trakcie sezonu nie uczestniczą w treningach przez cały miesiąc.

Do zobaczenia !!!

Czytaj więcej »

Egzaminy taekwondo KS MISTRAL 2.jpgPoniżej przedstawiamy harmonogram egzaminów na stopnie uczniowskie taekwondo. Prosimy o zapoznanie się z informacjami odnośnie egzaminów. Egzamin będzie podzielony na dni i godziny dla poszczególnych grup wiekowych.

Egzamin Wojkowice

Egzamin na stopnie uczniowskie taekwondo odbędzie się  dnia 13.06.2019r. (czwartek).

Podział grup:

 • Grupa I – (roczniki 2015, 2014, 2013) – 13.06.2019r. (czwartek) godzina 16:30 – 18:00
 • Grupa II – (roczniki 2012, 2011, 2010) – 13.06.2019r. (czwartek) godzina 18:00 – 19:30
 • Grupa III – (roczniki 2009 i starsze) – 13.06.2019r. (czwartek) godzina godzina 19:30 – 21:00

Egzamin Dąbrowa Górnicza

Egzamin na stopnie uczniowskie odbędzie się 17.06.2019r. (poniedziałek).

Podział grup:

 • Grupa I – (roczniki 2015, 2014, 2013) – 17.06.2019r. (poniedziałek) godzina 16:30 – 18:00
 • Grupa II – (roczniki 2012, 2011, 2010) – 17.06.2019r. (poniedziałek) godzina 18:00 – 19:30
 • Grupa III – (roczniki 2009 i starsi) – 17.06.2019r. (poniedziałek) godzina 19:30 - 21:00

W tych dniach treningi nie odbędą się ponieważ w trakcie zajęć zostanią przeprowadzone egzaminy. Osoby nie podchodzące do egzaminu w tym dniu nie przychodzą na trening.

Godziny egzaminu mogą ulec przesunięciu ze względów organizacyjnych. Na egzaminie wymagany jest stój klubowy (koszulka klubowa oraz spodenki lub spodnie), pas (tylko osoby, które już posiadają stopień) oraz rękawice i ochraniacz na zęby, ochraniacze piszczeli. Na egzamin należy przyjść punktualnie. Spóźnienie będzie powodowało niedopuszczeniem do egzaminu. W przypadku nieobecnośc na egzaminie z przyczyn losowych nie będzie ustalany kolejny indywidualny termin egzaminu. W takim przypadku trzeba będzie czekać na kolejny termin egzaminu.

Zapisów oraz wpłat za egzamin należy dokonywać podczas treningów w nieprzekraczalnym terminie 11.06.2019r. Po tym termnienie nie będą przyjmowane zapisy oraz wpłaty.

Czytaj więcej »

dreamstime_xxl_6695103.jpgPoniżej przedstawiamy harmonogram treningów w trakcie weekendu majowego.

Wojkowice

 • 30.04.2019 (wtorek) - trening odbywa się bez zmian
 • 02.05.2019 (czwartek) - trening odwołany
 • 07.05.2019 (wtorek) - trening odbywa się bez zmian

Dąbrowa Górnicza

 • 29.04.2019 (poniedziałek) - trening odbywa się bez zmian
 • 01.05.2019 (środa) - trening odwołany
 • 02.05.2019 (czwartek) - trening odwołany
 • 03.05.2019 (piątek) - trening odwołany
 • 06.05.2019 (poniedziałek) - trening odbywa się bez zmian

Czytaj więcej »

KTaekwon-do Polish Open Cup, Dzierżoniów 02.03.2019 15.jpgolejny bardzo dobry wynik odnotowali zawodnicy naszego klubu na Taekwondo Polish Open Cup, które odbyły się w Dzierżoniowie w dniach 02-03.03.2019 r. Zawody były rekordowe pod względem ilości startujących zawodników. W zawodach udział wzięło ponad 1000 zawodników z klubów z całego kraju oraz ekipy zagraniczne: Ukraina, Mołdawia, Uzbekistan. Nasz klub reprezentowało 20 zawodników oraz 8 członków ekipy (trenerów, sędziów, kierowników ekipy). Zawodnicy KS Mistral zdobyli 20 medali w tym: 6 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych. Ponadto nasz zawodnik Roman Bushchak  w pięknym stylu wygrał swoją walkę w międzynarodowym meczu Polska vs Mołdawia. Romek wygrał również klasyfikację na najlepszego zawodnika zawodów  w kategorii Junior zgarniając puchar oraz czek na 150 dolarów!!!

Gratulacje dla wszystkich zawodników! Zdjęcia z zawodów można obejrzeć w galerii.

Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Taekwon-do Polish Open Cup 2019.jpgOsoby jadące z klubem na zawody Polish Open Cup do Dzierżoniowa prosimy aby zapoznały się z informacjami poniżej.

 • Zbiórka dnia 02.03.2019r. (sobota) w Będzinie na parkingu żwirowym obok Targowiska Miejskiego w Będzinie (parking przy nerce) o godzinie 2:40. Wyjazd autokaru o godzinie 2:50
 • Zbiórka dnia 02.03.2019r. (sobota) w Wojkowicach na parkingu przy Urzędzie Miasta Wojkowice o godzinie 3:00. Wyjazd autokaru o godzinie 3:10

Na zawody należy zabrać:

 • koszulkę klubową
 • książeczkę z ważnymi badaniami lekarskimi
 • dobok i pas
 • buty sportowe (halówki lub trampki)
 • ochraniacze na zęby
 • sprzęt do walki udostępnia klub: rękawice otwarte , ochraniacze stóp, ochraniacze piszczeli, ochraniacz głowy, ochraniacze krocza, ochraniacze piersi (kobiety).
 • kilka kanapek i wodę mineralną
 • kieszonkowe na zakup posiłku w piątek oraz na zakup obiadu na hali w sobotę. Na miejscu będzie otwarty całodniowy punkt cateringowy.
 • czerwone koszulki ITF i identyfikatory - trenerzy i  sekundanci

Program zawodów 02.03.2019r. (sobota):

 •  07:00-07:50 - rejestracja ekip, kontrola wzrostu oraz wagi zawodników
 •  08:00-08:20 - odprawa sędziów i trenerów
 •  08.30-08:45 - oficjalne przywitanie zawodników
 •  08:45-13:30 - przeprowadzenie poszczególnych konkurencji
 •  13:30-14:15 - przerwa obiadowa (jednocześnie na wszystkich matach)
 •  14:15-21:00 - kontynuacja poszczególnych konkurencji
 •  21:00-21:10 - wręczenie pucharów dla najlepszych zawodników
 •  21:10-21:20 - wręczenie pucharów dla najlepszych 7 ekip

Planowany powrót autokaru to godziny między 24:00 a 1:00 w nocy dnia 03.03.2019r. (niedziela). Będziemy informować na bieżąco ;)

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistrzostwa Polski Taekwon-do
Mistral Open Cup

2-3.10.2021

Mistrzostwa Polski Taekwondo - Będzin, 2-3.10.2021 - plakat A4 mały.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           MISTRAL SUMMER CAMP

2021

Mistral Summer Camp 2021.jpg