ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Moravia Open 2023 - KS Mistral kickboxing taekwondo będzin dąbrowa górnicza czeladź sosnowiec wojkowice katowice siemianowice śląskie śląsk.jpgRozpoczynamy zapisy na zawody Moravia Open 2023. Zawody odbędą się w Czeskiej Ostravie w dniach 27-29.10.2023 r. Zgłoszeń można dokonywać podczas treningów (lista zapisów będzie dostępna przed salą treningową) oraz pisząc na adres e-mail: zawody.ksmistral@gmail.com

Ostateczny termin zgłoszeń to 19.10.2023 r. (czwartek). Należy podać imię i nazwisko uczestnika, płeć, rok urodzenia, kategorie wiekową, dokładną wagę i kategorię wagową oraz konkurencje, w których zawodnik będzie brał udział. Do tego terminu należy dopełnić wszystkich formalności: opłata za udział w zawodach, oddanie oświadczeń i zgód na udział w zawodach itp.

Data:
27-29.10.2023 r. (piątek, sobota i niedziela)

Miejsce zawodów:
Atletická hala Ostrava, Ruská 3077/135, Ostrava

Miejsce rejestracji i kontroli wagi:
Atletická hala Ostrava, Ruská 3077/135, Ostrava

 • Piątek (27.10.2023) – 17:30 wspólne wejście całego klubu

Organizator:
Fighting Arena Ostrava, z.s., https://www.fightingarena.cz/

Patronat:
Zawody odbywają się pod patronatem Czeskiego stowarzyszenia fullcontact. Zawody są otwarte dla wszystkich klubów, ale zgodnie z zasadami WAKO.

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Wyróżnienia Powiat Będzin 05.10.2023 - pointfighting kickboxing taekwondo ks mistral - Dąbrowa Górnicza 13.01.2023 Będzin Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Będzin-2.jpgW dniu 05.10.2023 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Będzinie ośmioro zawodników naszego klubu zostało wyróżnionych i docenionych przez Starostę Będzińskiego Sebastiana Szaleńca za wybitne osiągnięcia sportowe w sezonie 2022/2023. Zawodnicy otrzymali drobne upominki oraz listy gratulacyjne ze słowami uznania. Warto zaznaczyć, że w poprzednim sezonie zdobywali tytuły mistrzów i wicemistrzów kraju oraz medale na Mistrzostwach Europy i Pucharach Świata w Kickboxingu. Ponadto na podstawie osiągniętych wyników zostali powołani do kadry narodowej w kickboxingu!

Wśród wyróżnionych byli:

 • Roman Bushchak – senior
 • Danylo Hordiienko - senior
 • Maja Michalik – kadet starszy
 • Mikołaj Wójcik - kadet starszy
 • Aleksandra Dadaniak – kadet starszy
 • Ewelina Dadaniak - kadet młodszy
 • Zuzanna Zapora – kadet młodszy
 • Bruno Szczepański – dziecko

Ogromne gratulacje dla naszych ambitnych sportowców. Życzymy dalszych sukcesów sportowych i wytrwałości w realizacji sportowych marzeń ;)

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii.

Czytaj więcej »

Seminarium pointfighting kickboxing taekwondo ks mistral - Dąbrowa Górnicza 13.01.2023 Będzin Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Będzin.jpgW dniu 29.09.2023 r. (piątek) w naszym klubie odbyło się szkolenie z trenerem Mateuszem Dylawerskim - trenerem kadry narodowej kadetów pointfighting.

Tym samym wznowiliśmy cykl szkoleń dla naszych zawodników, które rozpoczęliśmy w poprzednim sezonie. Ponownie kierujemy ogromne podziękowania do trenera Mateusza Dylawerskiego za dostarczenie kolejnego bagażu wiedzy i doświadczenia.

Kolejne seminarium odbędzie się 20 października!

Czytaj więcej »

Dni otwarte - KS Mistral - kickboxing taekwondo będzin dąbrowa górnicza Wojkowice Jaworzno katowice sosnowiec czeladź (1).jpgZapraszamy na dni otwarte w naszym klubie. W dniach od 25.09.2023 r. do 29.09.2023 r. możecie skorzystać z bezpłatnych zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych!

Do wyboru zajęcia:

 • kickboxing/taekwondo
  - Grupa dzieci 4-6 lat (Małe Mistrale)
  - Grupa 7-9 lat (Małe Mistrale)
  - Grupa 10 -13 lat (Kadet)
  - Grupa młodzież i dorośli (Junior i Senior)
  - Grupa dorośli +30 lat (Masters)
 • Samoobrona (zajęcia odbywają się tylko w Dąbrowie Górniczej)
 • Trening funkcjonalny dla dzieci 7-13 lat (zajęcia odbywają się tylko w Dąbrowie Górniczej)
 • Trening funkcjonalny dla młodzieży i dorosłych (zajęcia odbywają się tylko w Dąbrowie Górniczej)

Jak się zapisać?

Należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "DNI OTWARTE", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Będzin)
 • rodzaj zajęć:
  - kickboxing/taekwondo
  - trening funkcjonalny
  - trening funkcjonalny dla dzieci 7-13 lat
  - samoobrona
  - masters dorośli +30 lat
  - numer telefonu do kontaktu.

Możecie skorzystać z kilku zajęć jednocześnie! Natomiast może to być uzależnione od dostępności wolnych miejs. W informacji zwrotnej otrzymacie potwierdzenie możliwości udziału w zajęciach oraz dalsze instrukcje🙂

Będziemy również wdzięczni za udostępnia naszego posta na facebooku, zostawienie tam lajka. Można także oznaczyć znajomych w komentarzu pod postem. Nie zajmie to dużo czasu, a pomoże to dotrzeć dowiększej ilości osób ;)

ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Europy w Kickboxingu, Turcja KS Mistral - Dąbrowa Górnicza 13.01.2023 Będzin Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Będzin-42.jpgPomału opadają emocje po Mistrzostwach Europy w Kickboxingu Dzieci, Kadetów i Juniorów, które odbywały się w Turcji w Stambule w dniach 26.08-3.09.2023 r. O miano najlepszego zawodnika na starym kontynencie walczyło 1584 zawodników z 38 krajów. Polskę reprezentowało 160 osób. W zawodach mogli tylko startować zawodnicy powołani przez narodowe związki sportowe. Zawodnicy naszego klubu to aktualni Mistrzowie Polski w Kickboxingu dzięki czemu zostali powołani na te zawody. O randze i poziomie zawodów świadczy też fakt, że każdy kraj może zgłosić tylko dwóch zawodników do tej samej kategorii! Nasi zawodnicy wracają z dwoma medalami. Jednym srebrnym, jednym brązowym medalem oraz bagażem doświadczeń!

 • Zuzanna Zapora (kadet młodszy) – III miejsce -42 kg
  Minimalnie przegrana walka o wejście do finału z zawodniczką z Bułgarii stosunkiem punktów 8:6
 • Bruno Szczepański (dziecko) – II miejsce walki drużynowe.
  Minimalnie przegrana walka ćwierćfinałowa z zawodnikiem z Wielkiej Brytanii stosunkiem punktów 8:6
 • Maja Michalik (kadet starszy) – minimalnie przegrana walka ćwierćfinałowa z zawodniczką z Turcji stosunkiem punktów 13:15

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Nowy nabór 2023 I 2024.jpgRuszamy z treningami oraz nowym naborem do wszystkich grup wiekowych kickboxing i taekwondo w sezonie 2023/2024. Zajęcia rozpoczynają się od 6.09.2023r. (środa) - Dąbrowa Górnicza oraz 7.09.2023r. (czwartek) - Wojkowice, Jaworzno i Będzin. Harmonogram treningów znajduje się w zakładce OFERTA. Natomiast w najbliższych dniach być może zakładka zostanie delikatnie zaktualizowana. Prosimy aby co jakiś czas to sprawdzać.
Z uwagi na wyjazd klubu na Mistrzostwa Europy w Kickboxingu do Turcji (Stambuł) oraz obóz sportowy, który odbył się pod koniec sierpnia uległy zmianie terminy zapisów względem informacji przekazywanych w maju w poprzednim sezonie. Tworząc informację odnośnie zapisów na nowy sezon jeszcze nie wiedzieliśmy, że nasi zawodnicy zostaną powołani do kadry Polski na zawody w Turcji, a co za tym idzie, że będziemy musieli przed tym wyjazdem zorganizować obóz sportowy. Przepraszamy za utrudniony kontakt z nami. Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i zrozumiuenie ;) Prosimy aby pamiętać o zabraniu podpisanych i wypełnionych dokumentów na pierwsze zajęcia. Dokumenty należy oddać w dniu zajęć przed ich rozpoczęciem. Bez dostarczenia dokumentów nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Poniżej znajdują się informacje odnośnie zapisów:

REKRUTACJA DLA OSÓB TRENUJĄCYCH W KLUBIE

Rekrutacja jest skierowana tylko do osób, które trenowały w sezonie 2022/2023 i wcześniej. Rekrutacja trwa do 10.09.2023 r. lub do wyczerpania miejsc w grupach. Jednocześnie informujemy, że klub nie rezerwuje miejsc dla osób, które planują pojawić się w późniejszym terminie np. w październiku. Po tym terminie zamykamy zapisy i następne uruchamiamy w grudniu. Dlatego prosimy aby nie przegapić terminu ponieważ od 10.09.2023 r. będzie ogłaszana rekrutacja dla nowych osób zapisujących się pierwszy raz na zajęcia. Osoby trenujące w sezonie 2022/2023, które wyślą zgłoszenie w terminie oraz mają uregulowane wszystkie formalności za poprzedni sezon będą zapisywane w pierwszej kolejności. 

Klub zgodnie ze swoją polityką, zasadami oraz regulaminem nie będzie zapisywał osób po terminie oraz, które nie mają uregulowanych formalności za poprzedni sezon. Bardzo prosimy aby Państwo pilnowali tego terminu ponieważ będą mieli Państwo pierwszeństwo zapisów. W przypadku przegapienia zapisów mimo szczerych chęci klub nie będzie w stanie nic zrobić. Po osiągnięciu maksymalnej ilości osób w grupie nie będzie możliwości aby dopisać się do grupy. Klub aby dbać o jakość świadczonych usług nie prowadzi zapisów w grupach kickboxing/taekwondo w sposób ciągły przez cały rok. Następne zapisy uzupełniające mogą być ogłoszone dopiero pod koniec grudnia 2023 r. pod warunkiem, iż będą wolne miejsca (o ile jakaś osoba z racji osiągniętego wieku przejdzie do starszej grupy).

Zapisy na zajęcia odbywają się tylko poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika 
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno itp.)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: kickboxing i taekwondo

Prosimy aby nie zlekceważyć tego terminu ponieważ grupy będą miały zamknięty charakter i po zakończeniu okresu rekrutacji nie będzie możliwości dołączenia do grupy. Dotyczy to wszystkich grup treningowych kickboxing/taekwon-do (od I do IV). O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W większości przypadków osoby trenujące w poprzednim sezonie w danej grupie będą dopisywane do tych samych grup. W sytuacji osiągnięcia wyższego wieku kwalifikującego do przejścia do starszej grupy klub będzie takie osoby zapisywał do starszych grup. W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisany na listę rezerwową lub może zostać zaproponowana inna grupa treningowa. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Prosimy aby bardzo dokładnie zapoznać z informacjami w zwrotnej wiadomości e-mail. Na wszystkie zgłoszenie klub odpisze do dnia 06.09.2023 r. W przypadku wysłania zgłoszenia po 06.09.2023 r. klub będzie odpisywał na bieżąco. Na zajęciach należy pojawić się do 14.09.2023 r. W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę, a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej. Ze względu na stopień zaawansowania grupy nie będzie możliwości dołączenia do grupy w terminie późniejszym. Klub również nie będzie trzymał miejsca dla osób, które w trakcie sezonu nie uczestniczą w treningach przez cały miesiąc.

Z racji odmiennego charakteru i formy zajęć będziemy jednocześnie prowadzić  przez cały rok zapisy do grup:

 • SAMOOBRONA (młodzież i dorośli)
 • TRENING FUNKCJONALNY (młodzież i dorośli)
 • TRENING OGÓLNOROZWOJOWY/FUNKCJONALNY DLA DZIECI (7-13 lat)
 • MASTERS +30 LAT

Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno itp.)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: masters (dorośli +30 lat), samoobrona, trening funkcjonalny, trening ogólnorozwojowy/funkcjonalny dla dzieci.

REKRUTACJA DLA NOWYCH OSÓB

Pierwsza rekrutacja trwa do 15.09.2023 r. lub do wyczerpania miejsc w grupach. Jednocześnie informujemy, że klub nie rezerwuje miejsc dla sosób, które planują pojawić się w późniejszym terminie  np. w październiku. Po tym terminie zamykamy zapisy i następne uruchamiamy w grudniu. Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno itp.)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: kickboxing i taekwondo

O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisane na listę rezerwową. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem, do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Na wszystkie zgłoszenie klub odpisze do dnia 15.09.2023 r. Na zajęciach należy pojawić się w terminie podanym w wiadomości zwrotnej (najczęściej w ciągu 5 dni)W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.

Do zobaczenia !!!

Czytaj więcej »

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Klub Sportowy Mistral Będzin Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Będzin Kickboxing Boks Taekwondo K1-10.jpgPiecioro naszych zawodników, którzy zostali powołani w skład Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu ma za sobą ciężko przepracowany okres wakacyjny. W trakcie wakacji intensywnie trenowali i brali udział w zgrupowaniach poszczególnych kadr narodowych w kickboxingu oraz obozach sportowych. 

 • Bruno Szczepański - dziecko
 • Zuzanna Zapora - kadet młodszy
 • Maja Michalik - kadet starszy
 • Aleksandra Dadaniak - kadet starszy

Przygotowywali się do Mistrzostw Europy w Kickboxingu Dzieci, Kadetów i Juniorów, które w dniach 26.08-3.09.2023 będą odbywały się w Turcji (Stambuł). Niestety Ola z powodu kontuzji kręgosłupa musiała zrezygnowac w ostaniej chwili z udziału w zawodach

Natomiast Roman Bushchak - senior szlifuje formę przed Mistrzostwami Świata Seniorów w Kickboxingu, które w listopadzie będą odbywały się w Portugalii

Trzymajcie kciuki za naszych zawodników!

Zdjęcia ze zgrupowań poszczególych Kadr Narodowych w Kickboxingu można obejrzeć w galerii

Czytaj więcej »

Obóz Sportowy Tresna 08.2023 Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Taekwondo K1.jpgW dniach 19-26.08.2023 r. nasi zawodnicy przebywali na obozie sportowym w Tresnej nad Jeziorem Żywieckim podczas, którego przygotowywali się do nowego sezonu oraz do startu w nadchodzących zawodach. Trenowały osobno nasze sekcje kickboxing i taekwondo. 

W obozie brało udział 25 uczestników, którzy w trakcie obozu mieli trzy treningi dziennie oraz wykłady na temat zdrowego żywienia. Trenerzy udzieli także indywidualnych wskazówek na temat ich umiejętności i postępów. Głównym celem obozu byeło wsparcie postępów sportowych zawodników.

W trakcie całego obozu pogoda nam naprawdę dopisała. Przez siedem dni mieliśmy piekną i słoneczną pogodę!

Obóz sportowy był dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego wg ramach realizacji projektu – „Upowszechnianie kultury fizycznej – Program Klub”.

Czytaj więcej »

Poniżej przedstawiamy podział grup na egzamin na stopnie uczniowskie w taekwon-do, który odbędzie się w dniach 9.06.2023 oraz 10.06.2023 (piątek i sobota) w Ośrodku Sportowym Sztygarka w Dąbrowie Górniczej, ul. Górnicza 2 (Nie pomylić ze szkołą Sztygarka. Ośrodek Sportowy znajduje się po drugiej stronie ulicy naprzeciwko szkoły). Grupy są podzielone według roku urodzenia oraz ze względu na zdawany stopień CUP. Prosimy aby zapoznać się z informacjami poniżej:

Egzamin w dniu 9.06.2023 r. (piątek)

 • Grupa 1 - Młodzik roczniki 2019, 2018, 2017 (wszystkie stopnie) - od 16:30 do 17:30
 • Grupa 2 - Młodzik rocznik 2016 (wszystkie stopnie) - od 17:45 do 18:45
 • Grupa 3 - Młodzik rocznik 2015, 2014, 2013 (zdający  na 10 cup do 9.3 cup) -  od 19:00 do 21:00

Egzamin w dniu 10.06.2023 r. (sobota)

 • Grupa 4 - Młodzik rocznik 2015, 2014, 2013 (zdający na 8 cup do 5.3 cup) - od 8:30 do 10:30
 • Grupa 5 - Kadet roczniki 2012, 2011, 2010 (zdający na 10 cup do 3.3 cup) -  od 10:45 do 12:45
 • Grupa 6 - Junior i Senior roczniki od 2009 i starsi (zdający na 10 cup do 1 cup) - od 13:00 do 15:00

Podane godziny są godzinami szacowanymi i mogą ulec przesunięciu. Na egzamin należy stawić się na swoją grupę i wyznaczoną godzinę. W przypadku spóźnienia lub przyjścia na niewłaściwą grupę taka osoba nie będzie dopuszczona do egzaminu. Klub nie będzie robił od tego wyjątków!

Na teren ośrodka wstęp będzie możliwy tylko po wyczytaniu z listy obecności. Przed wejściem będzie także sprawdzane posiadane wymaganego stroju na egzamin (koszulka klubowa oraz spodenki do kickboxingu!), sprzęt ochronny (rękawice, ochraniacz na zęby, ochraniacze piszczel-stopa, ochraniacz krocza chłopcy itp.). Dlatego prosimy aby zapoznać się z wcześniej publikowanymi informacjami dotyczącymi egzaminu: wymagany strój, wymagany sprzęt ochronny dla poszczególych grup (rękawice, ochraniacze, zagadnienia do nauki itp. Bez wymaganego stroju i sprzętu nie będzie można podejść do egzaminu. Zdjęcia z egzaminu będą udostępnione na naszej stronie. Wejście na ośrodek będzie tylko możliwy po wyczytaniu z listy uczestników.

ZAGADNIENIA

Zagadnienia do egzaminu będą do pobrania ze strony klubowej www.ksmistral.pl Zagadnienia będą podzielone ze względu na wiek oraz egzaminowany stopień CUP. Poza samym egzaminem, na którym trzeba będzie wykazać się z teorii i praktyki na ocenę egzaminu będą miały też wpływ inne czynniki:

 • zaangażowanie podczas treningów,
 • systematyczność w uczęszczaniu na treningi,
 • dyscyplina podczas treningu,
 • punktualność,
 • udział w zawodach.

Mimo wszystko do egzaminu należy podchodzić „na luzie”. Nie jest to szkoła. Wiadomo, że szczególnie dzieci różnie reagują na wszelkiego rodzaju sprawdziany. Dlatego na wynik egzaminu ma wpływ również całoroczna postawa uczestnika podczas treningu. W najmłodszych grupach do egzaminu podchodzimy z „przymrużeniem oka”. Dzieci nie potrafią jeszcze dobrze czytać i to rodzice muszą poświęcić swój czas aby pomóc dziecku w nauce. Pamiętajmy jednak, że dziecko powinno się wykazać przynajmniej minimalną wiedzą.

Natomiast osobom, które zdają na wyższe stopnie oraz osobom starszym będzie poświęcona większa uwaga. Jest to spowodowane tym, iż w przeszłości podczas egzaminów wielokrotnie ich wiedza z powodu ograniczonego czasu nie zawsze była weryfikowana w dostatecznym stopniu. Spowodowało to, iż coraz częściej i coraz więcej osób przychodziło na egzamin nieprzygotowanym.

PODZIAŁ STOPNI:

Stopnie uczniowskie młodzieżowe - 20 stopni
(młodzicy, kadeci - roczniki 2010 - 2018):

10 cup- biały pas
9.1 cup- biały pas z jedną żółtą belką
9.2 cup – biały pas z dwoma żółtymi belkami
9.3 cup – biały pas z trzema żółtymi belkami
8 cup- żółty pas
7.1 cup- żółty pas z jedną zieloną belką
7.2 cup – żółty pas z dwoma zielonymi belkami
7.3 cup – żółty pas z trzema zielonymi belkami
6 cup- zielony pas
5.1 cup- zielony pas z jedną niebieską belką
5.2 cup – zielony pas z dwoma niebieskimi belkami
5.3 cup – zielony pas z trzema niebieskimi belkami
4 cup- niebieski pas
3.1 cup- niebieski pas z jedną czerwoną belką
3.2 cup – niebieski pas z dwoma czerwonymi belkami
3.3 cup – niebieski pas z trzema czerwonymi belkami
2 cup- czerwony pas
1.1 cup- czerwony pas z jedną czarną belką
1.2 cup – czerwony pas z dwoma czarnymi belkami
1.3 cup – czerwony pas z trzema czarnymi belkami 

Stopnie uczniowskie seniorskie - 10 stopni
(juniorzy młodsi, juniorzy, seniorzy - roczniki 2009 i starsze)

10 cup- biały pas
9 cup- biały pas z żółtą belką
8 cup- żółty pas
7 cup- żółty pas z zieloną belką
6 cup- zielony pas
5 cup- zielony pas z niebieską belką
4 cup- niebieski pas
3 cup- niebieski pas z czerwoną belką
2 cup- czerwony pas
1 cup- czerwony pas z czarną belką

ZAGADNIENIA

MŁODZIK - roczniki 2019, 2018, 2017, 2016

MŁODZIK - roczniki 2015, 2014, 2013

KADET- roczniki 2012, 2011, 2010

JUNIOR MŁODSZY, JUNIOR, SENIOR, MASTERS - roczniki 2009 i strarsi

 

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, Będzin 21-23.04.2023 - PLAKAT A4 - druk (logotypy).jpgRozpoczynamy zapisy na zawody - Mistrzostwa Polski w Kickboxingu. Zawody odbędą się w Będzinie w dniach 21-23.04.2023 r. Zgłoszeń można dokonywać podczas treningów (lista zapisów będzie dostępna przed salą treningową) oraz pisząc na adres e-mail: zawody.ksmistral@gmail.com

Aby uniknąć błędów ostateczny termin zgłoszeń zawodników to 12.04.2032 r(środa). Należy podać imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, kategorie wiekową, dokładną wagę oraz konkurencje, w których zawodnik będzie brał udział. Do tego terminu należy dopełnić wszystkich formalności: opłata za udział w zawodach, oddanie oświadczeń i zgód na udział w zawodach itp.

Data:
21-23.04.2023 r. (piątek, sobota i niedziela)

Miejsce zawodów:
Hala Sportowa „Będzin Arena”,
ul. Sportowa 20,
42-500 Będzin

Miejsce rejestracji i kontroli wagi:
Hala Sportowa „Będzin Arena” - ul. Sportowa 20, 42-500 Będzin

Piątek (21.04.2023)

 • 16:00 - zawodnicy KS MISTRAL
 • 20:00 - 20:30 - losowanie, konferencja techniczna

Organizator:
Klub Sportowy Mistral
Jurajska Akademia Sportu

Patronat:
Polski Związek Kickboxingu
Honorowy patronat Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego

Patronat medialny:
TVP 3 Katowice
Polskie Radio Katowice

Sponsorzy główni:
Vibram fivefingers
5palców
Sport Masters

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Summer Cup

Będzin 25.05.2024


Mistral Summer Cup, Będzin 25.05.2024 - A4 - kompresja.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.