ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Kickboxingu Full Contact, Kalisz4-6.12.2021 - 1.jpgW dniach 04-06.12.2021 r w Kaliszu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Kickboxingu Full Contact. Nasz klub reprezentowały 2 osoby (jeden zawodnik Roman Bushchak oraz trener Krzysztof Wiśniewski). Romek startował w kategorii -86 kg i zajął I miejsce. Tym samym zdobył tytuł Mistrza Polski w Kickboxingu!

Roman stoczył dwie walki z bardzo mocnymi i wymagającymi zawodnikami. W pierwszej walce zmierzył się z zawodnikiem gospodarzy – Bartoszem Grudzińskim z klubu PROSNA Kalisz. Romek wyszedł do walki bardzo skoncentrowany. Wiedział, że to będzie trudna walka ponieważ przeciwnik był bardzo doświadczony. W październiku przeciwnik Romka reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Europy w Kickboxingu, które odbyły się w Czarnogórze. Roman od samego początku był bardzo czujny i mocno zmotywowany. Był bardzo ruchliwy, zmieniał kierunki poruszania i tym  samym nie pozwalał zbliżać się przeciwnikowi do siebie. Szybko kontrował i od czasu do czasu sam inicjował akcję. Taktyka opracowana i ustalona przed walką przyniosła skutek. Po pierwszej rundzie Romek minimalnie prowadził na punkty. W drugiej rundzie walka przebiegała podobnie i Romek schodził na przerwę powiększając przewagę o kilka punktów. W trzecie rundzie przeciwnik ruszył mocno do przodu i wywierał bardzo duża presję ponieważ musiał odrobić straty punktowe. Romek zachował zimną krew i nie dał się zdominować przeciwnikowi. Był dalej mocno skoncentrowany i realizował założenia taktyczne ustalone przed walką i zachowując zdobytą przewagę. Wygrał jednogłośnie na punkty u wszystkich sędziów stosunkiem punktów 3:0.

W finale Roman spotkał się z bardzo mocnym i doświadczonym zawodnikiem Rafałem Dobiesem z klubu LKS Puncher Płock. Ciekawostką jest to, że Romek kiedy stawiał pierwsze kroki na zawodach kickboxingu spotkał się już z tym zawodnikiem. Było to ponad trzy lata temu i nasz zawodnik wtedy niestety przegrał.
Natomiast w finale to już nie był ten sam Romek co wtedy. Do finału wyszedł Roman z dużym bagażem doświadczeń oraz setkami godzin przepracowanymi na treningach. Roman ponadto wyszedł do finału mocno obity po walce półfinałowej, która go kosztowała dużo sił i zdrowia. Mimo wszystko dalej był mocno skoncentrowany i nastwiony za sukces. Taktyka na walkę finałową była bardzo podobna jak w poprzedniej walce. Przeciwnik Romka był twardym i mocno bijącym zawodnikiem. W pierwszej rundzie zawodnik z Płocka ruszył mocno do przodu co nas na początku zaskoczyło ponieważ w poprzedniej walce tak nie walczył. Może dlatego, że przeciwnik mniej się ruszał i mało pracował na nogach. Po pierwszej rundzie Romek przegrywał nieznacznie na punkty. W drugiej rundzie Roman był dużo bardziej skoncentrowany. Przeciwnik atakował natomiast Romek skutecznie wyprzedzał jego ataki. Trafił kilka razy i tym samym nadrobił straty punktowe.
W trzeciej rundzie na samym początku Romek trafił mocnym tylnym lewym prostym, szybko poprawił lewą nogą kopnięciem na głowę po obrocie 360 stopni i dołożył  przedni prawy sierp. W tym momencie stała się rzecz dziwna ponieważ sędzia przerwał na moment walkę kiedy przeciwnik był zamroczony, a Roman już szykował kolejny atak aby być może posłać przeciwnika na deski. Zawodnik z Płocka powinien być liczony, a tak dostał w prezencie od sędziego czas na dojście do siebie. Do tej pory nie wiemy dlaczego sędzia na chwilę wstrzymał walkę. Romek po wyliczeniu przeciwnika zyskałby kilka punktów. W dalszej części rundy Romek otrzymał dwa kopnięcia poniżej pasa za co przeciwnik dostał oficjalne ostrzeżenie. W dalszym przebiegu rundy Roman dołożył jeszcze dwa czyste trafienia kopnięciem bocznym po obrocie na tułów i kilka czystych trafień ręką. Trzecia runda należała do Romana.
Walka finałowa była bardzo wyrównana zakończyła się zwycięstwem Romka poprzez nie jednogłośną decyzję sędziów stosunkiem punktów 2:1.

Jesteśmy mega dumni z postawy Romka, jego charakteru, wytrwałości i dążeniu do celu. Roman od kiedy trenuje przeszedł bardzo daleką i trudną drogę aby znaleźć się wśród najlepszych zawodników w kraju. Nie zrażał się porażkami ale wyciągał z nich wnioski. Jest to typ zawodnika który doskonale wie, że tylko dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości, zaangażowaniu i determinacji można osiągnąć upragniony sukces. Niech to będzie przykład dla naszych pozostałych zawodników. Mamy nadzieję, że młodsi zawodnicy pójdą w jego ślady 😉

Jeszcze raz ogromne gratulacje dla ROMECZKA! Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii

Czytaj więcej »

Egzamin KS Mistral - podział grup 10-11.12.2021.jpgPoniżej przedstawiamy podział grup na egzamin na stopnie uczniowskie w taekwon-do, który odbędzie się w dniach 10.12.2021 oraz 11.12.2021 (piątek i sobota) w Ośrodku Sportowym Sztygarka w Dąbrowie Górniczej, ul. Górnicza 2 (Nie pomylić ze szkołą Sztygarka. Ośrodek Sportowy znajduje się po drugiej stronie ulicy naprzeciwko szkoły). Grupy są podzielone według roku urodzenia oraz ze względu na zdawany stopień CUP. Prosimy aby zapoznać się z informacjami poniżej:

Egzamin w dniu 10.12.2021 r. (piątek)

 • Grupa 1 - Młodzik roczniki 2017, 2016 (wszystkie stopnie) - od 16:30 do 17:30
 • Grupa 2 - Młodzik rocznik 2015 (wszystkie stopnie) - od 17:45 do 18:45
 • Grupa 3 - Młodzik rocznik 2014, 2013, 2012 (zdający  na 10 cup do 9.3 cup) -  od 19:00 do 21:00

Egzamin w dniu 11.12.2021 r. (sobota)

 • Grupa 4 - Młodzik rocznik 2014, 2013, 2012 (zdający na 8 cup do 7.3 cup) - od 8:30 do 10:30
 • Grupa 5 - Kadet roczniki 2011, 2010, 2009 (zdający na 10 cup do 9.3 cup) -  od 10:45 do 12:45
 • Grupa 6 - Kadet roczniki 2011, 2010, 2009 (zdający na 8 cup do 3.3 cup) - od 13:00 do 15:00
 • Grupa 7 - Junior młodszy, Junior, Senior, Masters (zdający na 10 cup do 1 cup - od 15:15 do 18:15

Podane godziny są godzinami szacowanymi i mogą ulec przesunięciu. Na egzamin należy stawić się na swoją grupę i wyznaczoną godzinę. W przypadku spóźnienia lub przyjścia na niewłaściwą grupę taka osoba nie będzie dopuszczona do egzaminu. Klub nie będzie robił od tego wyjątków!

Na teren ośrodka wstęp będzie możliwy tylko po wyczytaniu z listy obecności. Przed wejściem będzie także sprawdzane posiadane wymaganego stroju na egzamin (koszulka klubowa oraz spodenki do kickboxingu!), sprzęt ochronny (rękawice, ochraniacz na zęby, ochraniacze piszczel-stopa, ochraniacz krocza chłopcy itp.). Dlatego prosimy aby zapoznać się z wcześniej publikowanymi informacjami dotyczącymi egzaminu: wymagany strój, wymagany sprzęt ochronny dla poszczególych grup (rękawice, ochraniacze, zagadnienia do nauki itp. Bez wymaganego stroju i sprzętu nie będzie można podejść do egzaminu. Niestety z uwagi na wytyczne, które klub musi przestrzegać musieliśmy ponwnie zrezygnować z uroczystego wręczenie pasów oraz certyfikatów pod koniec egzaminu. Zdjęcia z egzaminu będą udostępnione na naszej stronie. Dlatego prosimy aby rodzice  nie wchodzili na teren ośrodka. Wejście na ośrodek będzie tylko możliwy po wyczytaniu z listy uczestników.

Dalsze informacje znajdują się w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

IV Świętokrzyski Turniej Kickbixingu, Skarżysko-Kamienna 13.11.2021-3.jpgW dniu 13.11.2021 r. w Skarżysku-Kamiennej nasi zawodnicy brali udział w IV Świętokrzyskim Turnieju Kickboxingu. W zawodach wzięło udział 166 zawodników z 34 klubów w kategoriach wiekowych: kadet młodszy, kadet starszy, junior, senior. Rozgrywane były dwie formuły walki kick-light oraz low kick. Nasz klub reprezentowały 3 osoby (2 zawodników - Roman Bushchak i Marcin Zasada oraz 1 trener – Krzysztof Wiśniewski). Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zdobywając łącznie 4 medale w tym 1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe.

Roman Bushchak

 • I miejsce w konkurencji kick-light / senior [m] / -89kg
 • II miejsce w konkurencji low kick / senior [m] / -89kg

Marcin Zasada

 • III miejsce w konkurencji kick-light / senior [m] / -74kg
 • III miejsce w konkurencji low kick / senior [m] / -75kg

Gratulacje dla naszych walecznych zawodników! Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii.

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - 11 listopada_.jpgPrzypominamy, iż z uwagi na Narodowe Święto Niepodległości zajęcia w dniu dzisiejszym tj. 11.11.2021 r. (czwartek) nie odbywają się.

W pozostałe dni zajęcia odbywają się bez zmian według harmonogramu.

Czytaj więcej »

I Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu, Katowice 17.10.2021-1.jpgW dniu 17.10.2021 r. w Katowicach nasi zawodnicy brali udział w I Otwartych Mistrzostwach Śląska w Kickboxingu. W zawodach wzięło udział 309 zawodników z 29 klubów w kategoriach wiekowych: dzieci, kadet młodszy, kadet starszy, junior, senior. Rozgrywane były trzy formuły walki pointfighting, light-contact, kick-light. Nasz klub reprezentowały 24 osoby (21 zawodników i 3 członków ekipy). Nasi zawodnicy kolejny raz spisali się znakomicie zdobywając łącznie 48 medali w tym 11 złotych, 13 srebrnych i 24 brązowe co dało nam 2 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów!

Serdeczne podziękowania dla trenerów i sekundantów za pomoc podczas zawodów: Katarzyna Wiśniewska, Krzysztof Wiśniewski, Mateusz Lędźwa, Roman Bushchak i Marcin Zasada. Dziękujemy również za super atmosferę całej ekipie rodziców wspierającej, towarzyszącej i kibicującej.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Puchar Polski Kickboxing, Krzeszowice 9.10.2021-7.jpgW dniu 09.10.2021 r. w Krzeszowicach nasz zawodnik Roman Bushchak brał udział w Pucharze Polski w Kickboxingu Juniorów i Seniorów w formule light-contact . Nasz Romeczek pokazał się z bardzo dobrej strony i zdobył II miejsce w kategorii -89 kg senior. Roman pierwszą walkę wygrał w 2 rundzie przez przewagę techniczną. W finale spotkał się z aktualnym Mistrzem Polski Piotrem Kołakowskim z klubu Zamek Kurzętnik. Walka finałowa była bardzo wyrównana. Po pierwszej rundzie Romek minimalnie prowadził na punkty. W drugiej rundzie wynik co chwilę się zmieniał raz na korzyść jednego albo drugiego zawodnika. Po drugiej rundzie na kartach punktowych był remis. W trzeciej rundzie Romek niestety otrzymał trzy ostrzeżenia i minus punkty za wyjście za plansze. Piotr Kołakowski wyczuł, że to jest moment do podkręcenia tempa i skończenia walki wcześniej. W tym momencie prowadził już kilkoma punktami. Zawodnicy walczyli twardo i w szybkim tempie. Romek w trzeciej rundzie trafił czysto trzema kopnięciami na głowę. Przewaga przeciwnika znacznie się zmniejszyła. Niestety 10 sekund przed końcem walki Roman otrzymał czwarte ostrzeżenie i tym samym walka została przerwana. Wielka szkoda ponieważ zwycięstwo było bardzo blisko. W trzeciej rundzie zabrakło zimnej krwi i spokoju na tak doświadczonego zawodnika jakim jest Piotr Kołakowski. Mimo wszystko jesteśmy bardzo zadowoleni ponieważ z walki na walkę widać postęp i poprawę. Jest to bardzo dobry prognostyk na przyszłość.

Wielkie gratulacje za wynik i waleczną postawę!

W najbliższy weekend nasza liczna ekipa będzie startowała w Katowicach w I Otwartych Mistrzostwach Śląska w Kickboxingu dlatego liczymy na kolejne medale ;)

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Polski Taekwon-do - Będzin, 02-03.10.2021-207.jpgW dniach  2-3 października 2021 r. w nowoczesnej  hali widowiskowo-sportowej Będzin Arena, odbyły się Mistrzostwa Polski Taekwon-do oraz Mistral Open Cup. Zawody wzbudziły wiele emocji, gdyż był to pierwszy turniej taekwondo po dwuletniej przerwie spowodowanej sytuacją pandemiczną w kraju. Nasz klub we współpracy z Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF / ITF Poland oraz Prezydentem Miasta Będzin Łukaszem Komoniewskim znakomicie wywiązali się ze swojego zadania organizując zawody na wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i sportowym. Nasi zawodnicy spisali się znakomicie zdobywając łącznie 44 medale!

W walce o medale Mistrzostw Polski Taekwondo uczestniczyło 304 zawodników z 27 klubów z całej Polski. KS Mistral reprezentowało 27 zawodników w kategoriach: kadeci, juniorzy młodsi, juniorzy,  seniorzy oraz masters. Walcząc z najlepszymi zawodnikami w kraju świetnie sobie poradzili zdobywając 26 medali, w tym 9 złotych, 7 srebrnych i 10 brązowych. W klasyfikacji medalowej KS Mistral zajął wysokie szóste miejsce. Ponadto nasza zawodniczka Zuzanna Zapora otrzymała puchar dla najlepszej kadetki zawodów. Zuzia wygrała klasyfikację medalową w swojej grupie wiekowej zdobywając 3 złote medale!
Do rywalizacji w Mistral Open Cup przystąpiło 157 młodzików z 9 klubów. KS Mistral reprezentowało 54 młodzików, którzy zdobyli 18 medali, w tym 3 złote, 7 srebrnych oraz 8 brązowych. Mistral Open Cup to turniej skierowany do najmłodszych zawodników od 4 do 9 roku życia. Jako jego organizatorzy postawiliśmy na świetną zabawę, a naszym celem było aby dzieci poznały i poczuły smak rywalizacji sportowej oraz szybko oswoiły się z niepotrzebnym stresem, który towarzyszy podczas zawodów.

Jednocześnie dziękujemy całej ekipie KS Mistral, sędziom, trenerom, sekundantom oraz wszystkim osobom, które pomagały w organizacji przed, w trakcie oraz po zawodach. Bez Was, Waszego wsparcia, życzliwości i zaangażowania nie udałoby się  tego zorganizować. Serdeczne podziękowania dla:

 • Katarzyna Wiśniewska
 • Anita Jarosińska
 • Agnieszka Zapora
 • Mateusz Lędźwa
 • Robert Zagurba
 • Jacek Szafraniec
 • Dawid Rupiński
 • Emilia Wylężek
 • Oliwia Sularz
 • Dominika Bury
 • Aleksander Hachul
 • Katarzyna Grochowina
 • Konrad Palus
 • Roman Bushchak
 • Marcin Zasada
 • Robert Morawiec
 • Borys Dziewior
 • Marta Błaszczyk
 • Szymon Gorczycki
 • Grzegorz Duka
 • Dawid Borowski
 • Artur Stefański
 • Zuzanna Chłopaś
 • Michał Chłopaś
 • Maja Michalik
 • Łukasz Michalik
 • Bartłomiej Truś
 • Kamil Kopiński
 • Emilia Gorczycka

Serdecznie dziękujemy także firmom i osobom, które wspierały nasze zawody:

 • Prestige
 • Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.
 • Auto Centrum PIK
 • Triochem
 • Koham
 • Cafe Mobil
 • Econ Trader

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Polski Taekwondo - Będzin, 2-3.10.2021 - plakat A4 mały.jpgRozpoczynamy zapisy na zawody Mistrzostwa Polski Taekwon-do oraz na turniej dla dzieci Mistral Open Cup. Zawody odbędą się w Będzinie w dniach 2-3.10.2021 na nowoczesnej hali sportowej "Będzin Arena". Zgłoszeń można dokonywać podczas treningów (lista zapisów będzie dostępna przed salą treningową) oraz pisząc na adres mailowy: zawody.ksmistral@gmail.com

Aby uniknąć kar finansowych, błędów i poprawek w kartach podczas trwania konkurencji, co znacznie wydłuża czas turnieju ostateczny termin zgłoszeń zawodników to 24.09.2021 r. Do tego terminu należy dopełnić wszystkich formalności: opłata za udział w zawodach, zgłoszenie zawodnika (podanie roku urodzenia, kategorii wiekowej, wagowej, wzrostowej, posiadany stopień CUP oraz konkurencji, w których zawodnik będzie brał udział), należy oddać oświadczenia i zgody na udział w zawodach.

Data: 
2-3.10.2021 r. (sobota i niedziela)

Miejsce:
Hala Sportowa „Będzin Arena"
Ul. Sportowa 20
42-500 Będzin

Organizatorzy: 
Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF / ITF Poland
KS Mistral
Urząd Miejski w Będzinie

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Zapisy KS Mistral 2021 i 2022 kickboxing i taekwondo.jpgRuszamy z treningami oraz nowym naborem do wszystkich grup wiekowych kickboxing/taekwondo w sezonie 2021/2022. Zajęcia rozpoczynają się od 6.09.2021r. (poniedziałek) w Dąbrowie Górniczej oraz 7.09.2021r. (wtorek) w Wojkowicach. Harmonogram treningów znajduje się w zakładce OFERTA. Natomiast w najbliższych dniach zostanie ta zakładka zaktualizowana ponieważ pojawi się kilka zmian. Prosimy aby co jakiś czas to sprawdzać.

REKRUTACJA DLA OSÓB TRENUJĄCYCH W KLUBIE

Rekrutacja jest skierowana tylko do osób, które trenowały w sezonie 2020/2021 i wcześniej. Rekrutacja trwa od 14.08.2021r. do 21.08.2021r. dlatego prosimy aby nie przegapić terminu ponieważ od 22.08.2021 do 29.08.2021 będzie ogłaszana rekrutacja dla nowych osób zapisujących się pierwszy raz na zajęcia. Osoby trenujące w sezonie 2020/2021, które wyślą zgłoszenie w terminie oraz mają uregulowane wszystkie formalności za poprzedni sezon będą zapisywane w pierwszej kolejności. 

Klub zgodnie ze swoją polityką, zasadami oraz regulaminem nie będzie zapisywał osób po terminie oraz, które nie mają uregulowanych formalności za poprzedni sezon. Bardzo prosimy aby Państwo pilnowali tego terminu ponieważ będą mieli Państwo pierwszeństwo zapisów. W przypadku przegapienia zapisów mimo szczerych chęci klub nie będzie w stanie nic zrobić. Po osiągnięciu maksymalnej ilości osób w grupie nie będzie możliwości aby dopisać się do grupy. Klub aby dbać o jakość świadczonych usług nie prowadzi zapisów w grupach kickboxing/taekwondo w sposób ciągły przez cały rok. Następne zapisy uzupełniające mogą być ogłoszone dopiero pod koniec grudnia 2021 pod warunkiem, iż będą wolne miejsca (o ile jakaś osoba z racji osiągniętego wieku przejdzie do starszej grupy).

Zapisy na zajęcia odbywają się tylko poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika 
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: kickboxing/taekwondo

Prosimy aby nie zlekceważyć tego terminu ponieważ grupy będą miały zamknięty charakter i po zakończeniu okresu rekrutacji nie będzie możliwości dołączenia do grupy. Dotyczy to wszystkich grup treningowych kickboxing/taekwon-do (od I do IV). O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W większości przypadków osoby trenujące w poprzednim sezonie w danej grupie będą dopisywane do tych samych grup. W sytuacji osiągnięcia wyższego wieku kwalifikującego do przejścia do starszej grupy klub będzie takie osoby zapisywał do starszych grup. W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisane na listę rezerwową lub może zostać zaproponowana inna grupa treningowa. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Prosimy aby bardzo dokładnie zapoznać z informacjami w zwrotnej wiadomości e-mail. Na wszystkie zgłoszenie klub odpisze do dnia 22.08.2021 r. Na zajęciach należy pojawić się do 10.09.2021r.  W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę, a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej. Ze względu na stopień zaawansowania grupy nie będzie możliwości dołączenia do grupy w terminie późniejszym. Klub również nie będzie trzymał miejsca dla osób, które w trakcie sezonu nie uczestniczą w treningach przez cały miesiąc.

Z racji odmiennego charakteru i formy zajęć będziemy jednocześnie prowadzić  przez cały rok zapisy do grup:

 • SAMOOBRONA
 • TRENING FUNKCJONALNY
 • TRENING OGÓLNOROZWOJOWY/FUNKCJONALNY DLA DZIECI (9-14 lat)
 • MASTERS +30 LAT
 • TRENING MOTORYCZNY

Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: masters +30 lat, samoobrona, trening funkcjonalny, trening ogólnorozwojowy/funkcjonalny dla dzieci, trening motoryczny

REKRUTACJA DLA NOWYCH OSÓB

Rekrutacja trwa od 22.08.2021r. do 29.08.2021r. Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: kickboxing/taekwondo

O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisane na listę rezerwową. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem, do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Na wszystkie zgłoszenie klub odpisze do dnia 30.08.2021 r. Na zajęciach należy pojawić się do 10.09.2021r. W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.

Do zobaczenia !!!

Czytaj więcej »

Puchar Polski Kickboxing, Zawiercie 26-27.06.2021-21.jpgW dniach 26-27.06.2021 r. w Zawierciu nasi zawodnicy brali udział w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Juniorów i Seniorów w formule pointfighting i light-contact oraz w Pucharze Polski w Kickboxingu w Kadetów Młodszych i Kadetów Starszych w formule pointfighting i light-contact. W zawodach wzięło udział 455 zawodników z 79 klubów z całego kraju. Nasz klub reprezentowały 19 osób (16 zawodników i 3 członków ekipy). Nasi zawodnicy kolejny raz spisali się znakomicie zdobywając łącznie 19 medali w tym 2 złote, 4 srebrne i 13 brązowych. Ponadto nasz klub zajął 3 miejsce w klasyfikacji generalnej w Pucharze Polski w Kickboxingu Kadetów Młodszych i Kadetów Starszych!

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Winter Cup

Mistral Winter Cup, Będzin 03.12.2022 - PLAKAT A4 poziomy kickboxing taekwondo ksmistral dąbrowa górnicza sosnowiec piekary śląskie katowice piekary śląskie.jpg

Śląska Liga Kickboxingu

Śląska Liga Kickboxingu, Będzin 4.12.2022 - PLAKAT A4 kickboxing taekwondo ksmistral dąbrowa górnicza sosnowiec piekary śląskie katowice piekary śląskie(1).jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           .