ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Mistrzostwa Polski Kickboxing, Włoszakowice 14-16.05.2021-10.jpgMistrzostwa Polski w Kickboxingu Kadetów Młodszych i Kadetów Starszych oraz light contact Juniorów, które odbywały się w Włoszakowicach w dniach 14-16.05.2021 r. przeszły do historii. Zdobyliśmy dwa brązowe medale! W zawodach wzięło udział 354 Kadetów (formuła kick-light) oraz 204 Juniorów (formuła light contact). Nasz klub reprezentowało 15 zawodników i zawodniczek (14 kadetów oraz 1 junior) oraz  3 członków ekipy.

Na zawody do Włoszakowice udaliśmy z jednym najważniejszym celem, który od samego początku był mocno podkreślany. Nie jedziemy po medale tylko zdobywać cenne doświadczenie ponieważ wszyscy kadeci klubu debiutowali na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu. Miejsca medalowe zeszły na dalszy plan.

Nasi kadeci mają bardzo duże umiejętności techniczne natomiast ostatnie sparingi w klubie i same zawody pokazały, że jeszcze nie potrafią ich wykorzystać i odpowiednio zastosować podczas walki. Serce do walki oraz ogromne zaangażowanie pokazali wszyscy zawodnicy. Mimo debiutów wiele walk udało się wygrać. Czasami pojawiały się kryzysy. Szczególnie gdy przeciwnik posiadał zbliżone umiejętności. W takich momentach wychodził brak doświadczenia ponieważ w wielu przypadkach początkowego prowadzenia nie udało się utrzymać do końca walki.

Oskar Zawadzki (junior -63 kg) startował drugi raz na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu. Pierwszą walkę wygrał przez TKO w 2 rundzie. Natomiast w kolejnej walce musiał uznać wyższość swojego przeciwnika, który okazał się bezkonkurencyjny i wygrał całą kategorię.

Gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek za udział oraz serce do walki.

Serdeczne podziękowania za pomoc i opiekę nad zawodnikami podczas zawodów dla Katarzyna Wiśniewska, Roman Bushchak oraz Piotr Zawadzki

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Wesołych Świąt Wielkanocnych 2021a.jpgWszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom, sympatykom i przyjaciołom naszego klubu 
składamy życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych
Świąt Wielkanocnych!

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - trening odwołany 30.03.2021(2).jpgZe względu na nowe obostrzenia związane z COVID jesteśmy zmuszeni zawiesić wszystkie zajęcia do odwołania w Wojkowicach oraz Dąbrowie Górniczej.

Bardzo prosimy aby codziennie obserwować naszą stronę klubową oraz nasz fanpage na facebooku ponieważ na bieżąco będziemy tam przekazywać informacje odnośnie dalszych działań, powrotu z treningami na sali, ewentualnego przejścia na system treningów on-line we wszystkich sekcjach w tym terminu wydawania sprzętu niezbędnego do treningów on-line itp.

W dalszym ciągu szukamy rozwiązań dlatego nie jesteśmy w stanie podać konkretnych informacji. Dlatego obserwujcie nasze strony ponieważ poinformujemy za ich pośrednictwem jakie decyzje zapadły. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Czytaj więcej »

Zapisy KS Mistral 2020 i 2021 trening funkcjonalny dla dzieci.jpgOd 1.04.2021 r. ruszamy z nowymi zajęciami z treningu funkcjonalnego dla dzieci od 9 do 14 roku życia.  Trening funkcjonalny to możliwość prawidłowego rozwoju dziecka w przyjaznej atmosferze i pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Podczas zajęć będziemy  dzieci naprawiać, wzmacniać oraz usprawniać ;) Doświadczenie trenerów oraz atrakcyjnie przekazana wiedza sprawią, że efekty będą gwarantowane

Trening funkcjonalny dla dzieci to:

 • Ćwiczenia ogólnorozwojowe i wzmacniające
 • Kształtowanie nawyku prawidłowej postawy
 • Poprawa ogólnej sprawności i proporcji ciała
 • Kształtowanie zdolności motorycznych (siła, wytrzymałość, gibkość itp.)
 • Indywidualne i metodyczne podejście
 • Nowatorskie metody treningowe
 • Wieloletnie doświadczenie
 • Profesjonalna kadra trenerska

Zajęcia będą się odbywały w każdy:

 • Poniedziałek 17:15 - 18:15
 • Czwartek 18:15 - 19:15

Informacja odnośnie zapisów znajduje się w zakładce ZAPISY Pełna informacja o zajęciach znajduje sie w zakładce OFERTA lub kliknij tutaj

Zapraszamy !!!

Czytaj więcej »

Dzień Kobiet, KS Mistral.jpgDrogie Panie!

Z okazji Waszego świeta

najserdeczniejsze życzenia

zdrowia, pomyślności oraz spełnienia marzeń

                                                               składa

                                                 Klub Sportowy Mistral

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - trening odwołany, 06.01.2020.jpgPrzypominamy, iż w dniu dzisiejszym tj. 06.01.2021 r. (środa) z uwagi na święto zajęcia we wszystkich grupach zostają odwołane. W pozostałe dni zajęcia odbywają się bez zmian według harmonogramu.

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - 04.01.2020..jpgOd 04.01.2021 r. wznawiamy treningi po przerwie świątecznej. Wszystkie grupy zawodnicze trenują normalnie według harmonogramu, zgodnie z obowiązującymi przepisami i reżimem sanitarnym.

Do zobaczenia na sali treningowej!

Czytaj więcej »

Wesołych Świąt 2020, KS Mistral.jpgWszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom, sympatykom i przyjaciołom naszego klubu 
składamy życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych
Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliżych oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Czytaj więcej »

Plakat zapisy 2020-2021.jpgRuszamy z dodatkowym naborem dla nowych osób do wszystkich grup wiekowych kickboxing/taekwondo w sezonie 2020/2021. Zajęcia dla nowych osób rozpoczynają się od 1.01.2021r. Harmonogram treningów znajduje się w zakładce OFERTA.

REKRUTACJA DLA NOWYCH OSÓB

Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: kickboxing/taekwondo

O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisane na listę rezerwową. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem, do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.

Do zobaczenia !!!

Czytaj więcej »

Informacja świąteczna KS MISTRAL.jpgPoniżej przedstawiamy harmonogram treningów w trakcie przerwy świątecznej. W dniu 28.12.2020 r. (poniedziałek) będą się odbywały tylko zajęcia z treningu funkcjonalnego 18:00-19:00, przygotowania motorycznego 19:00-20:00, samoobrony 20:00-21:00. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby od 14 roku życia z poszczególnych grup treningowych na poświąteczne spalanie kalorii ;) Jeśli macie chęć i siły to możecie skorzystać z trzech zajęć jednego dnia! Natomiast aby nie zaskoczyć trenerów wysoką frekwencją ;) i móc skorzystać zajęć należy wysłać zgłoszenie na zajęcia na adres e-mail zapisy.ksmistral@gmail.com w tytule wiadomości należy wpisać "ZAJĘCIA W GRUDNIU". W treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko
 • pełną datę urodzenia
 • przynależność do sekcji (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • grupę do której uczestnik należy (kickboxing/taekwon-do I, II, III itp; samoobrona; przygotowanie motoryczne; trening funkcjonalny)

Harmonogram treningów w trakcie przerwy świątecznej

Wojkowice

 • 22.12.2020 (wtorek) -  zajęcia odbywają się bez zmian
 • 24.12.2020 (czwartek) - zajęcia odwołane
 • 29.12.2020 (wtorek) - zajęcia odwołane
 • 31.01.2020 (czwartek) - zajęcia odwołane
 • 05.01.2021 (wtorek) - zajęcia odbywają się bez zmian

Dąbrowa Górnicza

 • 23.12.2020 (środa) - zajęcia odbywają się bez zmian
 • 24.12.2020 (czwartek) - zajęcia odwołane
 • 25.12.2020 (piątek) - zajęcia odwołane
 • 28.12.2020 (poniedziałek) – odbywa się tylko trening funkcjonalny, przygotowanie motoryczne, samoobrona
 • 30.12.2020 (środa) - zajęcia odwołane
 • 31.01.2020 (czwartek) - zajęcia odwołane
 • 01.01.2021 (piątek) - zajęcia odwołane
 • 04.01.2021 (poniedziałek) - zajęcia odbywają się bez zmian

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact

Drezdenko, 8-10.04.2022

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Full Contact.jpg

Mistral Summer Camp 2022

Mistral Camp - 2022 post 1.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           .