ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Seminarium Mateusz Kubiszyn, Katowice 26.11.2022 r szkoła sztuk walki kickboxing taekwondo będzin dąbrowa górnicza czeladź sosnowiec wojkowice siemianowice śląskie.jpgW dniu 26.11.2022 r. w centrum fitness Calypso w Katowicach nasza kadra trenerska uczestniczyła w seminarium szkoleniowym z Mateuszem DON DIEGO Kubiszynem 3-krotnym Mistrzem Świata w Kickboxingu WAKO oraz zwycięzcą turnieju na gołe pieści Gromda.

W ciągu kilku godzin w przyjaznej atmosferze otrzymaliśmy kolejną dawkę wiedzy i cennych wskazówek, którą z pewnością wykorzystamy na treningach w dążeniu do perfekcji i doskonalości ;)

Czytaj więcej »

Kurs Mistrz Ceremoniału, Warszawa 25.11.2022 szkoła sztuk walki kickboxing taekwondo będzin dąbrowa górnicza czeladź sosnowiec wojkowice siemianowice śląskie Katowice.jpgW dniu 25.11.2022 r. w Warszawie dobiegł końca kurs, któremu patronował Polski Komitet Olimpijski, z zakresu wiedzy o ceremoniale, protokole i etykiecie podczas organizacji zawodów sportowych i innych eventów. Kurs ukończyły między innymi trzy osoby z Polskiego Związku Kickboxingu.

  • Krzysztof Wiśniewski - Klub Sportowy Mistral
  • Agnieszka Horbatiuk - Jurajska Akademia Sportu
  • Julia Setla - Beskid Dragon

Otrzymali z rąk Prezesa PKOL Andrzeja Kraśnickiego certyfikaty poświadczające nadanie tytułu "MISTRZ CEREMONIAŁU SPORTOWEGO". Oznacza to jedno - szykują nam się duże zmiany organizacyjne w sposobie przeprowadzania naszych zawodów i innych eventów - na lepsze oczywiście ;)

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Europy w Kickboxingu, Turcja 11-20.11.2022 Będzin Wojkowice Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Jaworzno Czeladź Siemianowice Śląskie 6.jpgZawodnik naszego klubu Roman Bushchak w swoim debiucie na Mistrzostwach Europy w Kickboxingu Seniorów i Mastersów, które odbywają się w Turcji zdobywa III miejsce! Romeczek startował w kategorii light contact -89 kg. Duma nas rozpiera ponieważ dobyć medal na tak prestiżowej imprezie i to w swoim debiucie to ogromny wyczyn! Wiemy, że Romek bardzo się stresował i bardzo mu zależało aby pokazać się z jak najlepszej strony, a wewnętrzna presja czasami nie ułatwia osiągnięcia zamierzonego celu. Ponadto Romek porzedni dzień i całą noc przed walką połfinałową walczył prawdopodobnie z jakąś infekcją wirusową  Po nieprzespanej nocy od samego początku było widać, że to nie jest ten sam zawodnik, którego widzieliśmy w poprzedniej walce, w której pokonał reprezentanta Czech. Brakowało swieżości, dynamiki i pomysłu. Oglądając i analizując poprzednie walki Słoweńca wiedzieliśmy, że finał jest w naszym zasięgu, a tu taka sytuacja ;(

Mimo wszystko Romek w swoim debiucie na tak prestiżowej imprezie zdobywa brązowy medal! Tym bardziej wielki szacun i ogromne gratulacje dla Romka za wynik. Dziękujemy za dostarczenie emocji, postawę, wynik, walkę z przeciwnościami i upór w dążeniu do celu. Podczas Mistrzostw Europy w Kickboxingu nasz kraj reprezentowało ponad 90 osób (zawodników, trenerów, sędziów). Zawody w Turcji były jednocześnie eliminacjami – w niektórych formułach – do przyszłorocznych Igrzysk Europejskich w Krakowie i World Combat Games w Rijadzie (Arabia Saudyjska).  Polska reprezentacja zdobyła łącznie 36 medali w tym 7 złotych, 12 srebrnych, 17 brązowych co dało bardzo dobre wysokie 5 miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej.

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii.

Czytaj więcej »

Egzamin KS Mistral - zapisy do 01.12.2022.jpgRozpoczynamy zapisy na egzamin na stopnie uczniowskie  w taekwondo CUP. Egzamin odbędzie się w dniu 09.12.2022 (piątek) oraz 10.12.2022 (sobota) w Ośrodku Sportowym Sztygarka, ul. Górnicza 2 w Dąbrowie Górniczej. Będzie przeprowadzony jeden centralny egzamin z podziałem na grupy. W dniu 10.06.2022 (piątek) egzamin będzie przeprowadzany od godziny 16:30 do godzin wieczornych z podziałem na grupy ze względu na wiek oraz na egzaminowany stopień CUP. W piątek rozpoczynamy egzamin od najmłodszych uczestników. W dniu 10.12.2022 (sobota) egzamin będzie przeprowadzony od rana do godzin wieczornych. Dokładny podział grup na dni i godziny zostanie podany po zamknięciu list z zapisami na egzamin. Prawdopodobnie będzie zbliżony podział grup jak miało to miejsce podczas ostatniego egzaminu, który odbył się w czerwcu 2022 r.

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Mistral Winter Cup, Będzin 03.12.2022 - PLAKAT A4 poziomy kickboxing taekwondo ksmistral dąbrowa górnicza sosnowiec piekary śląskie katowice piekary śląskie.jpgRozpoczynamy zapisy na zawody - Mistral Winter Cup. Zawody odbędą się w Będzinie w dniu 03.12.2022 r. Zgłoszeń można dokonywać podczas treningów (lista zapisów będzie dostępna przed salą treningową) oraz pisząc na adres e-mail: zawody.ksmistral@gmail.com

Aby uniknąć kar finansowych, błędów i poprawek w kartach podczas trwania konkurencji, co znacznie wydłuża czas turnieju ostateczny termin zgłoszeń zawodników to 24.11.2022 r. (czwartek). Należy podać imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, płeć, kategorie wzrostową, dokładny wzrost, posiadany stopień CUP oraz konkurencjie, w których zawodnik będzie brał udział. Do tego terminu należy dopełnić wszystkich formalności: opłata za udział w zawodach, oddanie oświadczeń i zgód na udział w zawodach itp.

Data:
03.11.2022 r. (sobota)

Miejsce zawodów:
Hala Sportowa „Łagisza”
ul. Jedności 38
42-504 Będzin

Organizator:
Klub Sportowy Mistral

Patronat:
Polski Związek Kickboxingu

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Śląska Liga Kickboxingu, Będzin 4.12.2022 - PLAKAT A4 kickboxing taekwondo ksmistral dąbrowa górnicza sosnowiec piekary śląskie katowice piekary śląskie(1).jpgRozpoczynamy zapisy na zawody - Śląska Liga Kickboxingu. Zawody odbędą się w Będzinie w dniach 03-04.12.2022 r. Zgłoszeń można dokonywać podczas treningów (lista zapisów będzie dostępna przed salą treningową) oraz pisząc na adres e-mail: zawody.ksmistral@gmail.com

Aby uniknąć kar finansowych, błędów i poprawek w kartach podczas trwania konkurencji, co znacznie wydłuża czas turnieju ostateczny termin zgłoszeń zawodników to 24.11.2022 r. (czwartek). Należy podać imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, kategorie wiekową, dokładną wagę, posiadany stopień CUP w kickboxingu oraz konkurencje, w których zawodnik będzie brał udział. Do tego terminu należy dopełnić wszystkich formalności: opłata za udział w zawodach, oddanie oświadczeń i zgód na udział w zawodach itp.

Data:
03-04.11.2022 r. (sobota i niedziela)

Miejsce zawodów:
Hala Sportowa „Łagisza”
ul. Jedności 38
42-504 Będzin

Miejsce rejestracji i kontroli wagi:
Hala Sportowa „Łagisza” - ul. Jedności 38, 42-504 Będzin

  • Sobota (03.12.2022) – 17:00 wspólne wejście całego klubu

Organizator:
Klub Sportowy Mistral

Patronat:
Polski Związek Kickboxingu
Honorowy patronat Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Moracia Open, Ostrava 28-30.10.2022 1.jpgW dniach 28-30.10.2022 r. nasi zawodnicy rywalizowali w Czeskiej Ostravie na turnieju kickboxingu Moravia Open 2022. Nasz klub reprezentowało 23 zawodników oraz 3 trenerów. Dla większości zawodników był to pierwszy start w tym sezonie i to od razu na międzynarodowych zawodach.

Zdobyliśmy 32 medale, w tym 2 złote, 13 srebrnych i 20 brązowe. Serdeczne podziękowania dla trenerów za pomoc podczas zawodów: Katarzyna Wiśniewska, Krzysztof Wiśniewski, Mateusz Lędźwa.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Świata w Kickboxingu, Włochy 30.09-09.10.2022 r Będzin Wojkowice Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Jaworzno Czeladź Siemianowice 13.jpgW dniach 30.09-9.10.2022 r. we Włoszech w Lido di Jesolo odbywały się Mistrzostwa Świata w Kickboxingu Dzieci, Kadetów i Juniorów. Nasza zawodniczka Maja Michalik przegrała walkę wejście do strefy medalowej z reprezantantką Włoch i ostatecznie została sklasyfikowana na 5 miejscu.
Natomiast oglądając walkę widać było, że to nie jest Maja, którą znamy z zawodów w kraju. Widać było spięcie i ogromną tremę. Nie  poruszała się i nie realizowała założeń taktycznych na tą walkę. Prestiż zawodów i nowe otoczenie chyba odcisnęło swoje piętno. Natomiast dziękujemy Mai za dostarczenie mnóstwo emocji i wrażeń Jesteśmy meeega dumni z postawy. Maja się nie poddaje i nie odpuszcza. Dalej chce pracować nad własnym rozwojem aby dążyć do perfekcji i doskonałości. Teraz czas na odpoczynek, analizę i wyciągnięcie wniosków. Maja za kilka dni wraca do kraju i zabieramy się ponownie do ciężkiej pracy ponieważ czekają na nas kolejne wyzwania i zawody.

Podczas Mistrzostw Świata w Kickboxingu nasz kraj reprezentowało ponad 200 osób (zawodników, trenerów, sędziów). Ogółem do zawodów zgłosiło się 2163 zawodników z 57 krajów! Polska reprezentacja zdobyła łącznie 84 medale w tym 16 złotych, 28 srebrnych, 40 brązowych co dało bardzo dobre wysokie 5 miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej.

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii.

Czytaj więcej »

Zgrupowanie Kadry Narodowej Seniorów Light Contact PZKB, 7-9.10.2022 r. Będzin Wojkowice Dąbrowa Górnicza Sosnowiec 1.jpgPrzygotowania do Mistrzostw Europy Seniorów w Kickboxingu Turcja 2022 wchodzą w decydującą fazę

W dniach 7-9.10.2022 r. zawodnik naszego klubu Roman Bushchak przebywał na zgrupowaniu Kadra Polski w Kickboxingu Light Contact Seniorów Polskiego Związku Kickboxingu, które odbywało się w Nowym Mieście Lubawskim.

Mistrzostwa Europy w Turcji odbędą się w dniach 11-21.11.2022 r. Zawody te będą jednocześnie eliminacjami do Igrzyska Europejskie 2023 - Kraków i Małopolska

Zdjęcia ze zdrupowania są dostępne w galerii.

Czytaj więcej »

Zgrupowanie Kadra Narodowa pointfighting Kadetów PZKB, Węgrów 09.09.2022 r. Będzin Wojkowice Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Jaworzno Czeladź Siemianowice.jpgOd piątku 09.09.2022 r. w Węgrowie trwa zgrupowanie Kadra Narodowa Kadetów Pointfighting Polskiego Związku Kickboxingu, która przygotowuje się do Mistrzostwami Świata Kickboxingu, które odbędą się za niecałe trzy tygodnie we Włoszech.

Wśród kadrowiczów znajduje się nasza zawodniczka Maja Michalik - kadet starszy, która na zgrupowaniu trenuje pod okiem trenerów Emilii Szabłowskiej, Piotra Bernata i Mateusza Dylawerskiego.

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Summer Cup

Będzin 25.05.2024


Mistral Summer Cup, Będzin 25.05.2024 - A4 - kompresja.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.