ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Taekwon-do Polish Open Cup, Dzierżoniów 12-13.03.2022 r_.jpgRozpoczynamy zapisy na zawody Taekwon-do Polish Open Cup. Zawody odbędą się w Dzierżoniowiew dniach 12-13.03.2022 r. Zgłoszeń można dokonywać podczas treningów (lista zapisów będzie dostępna przed salą treningową) oraz pisząc na adres mailowy: zawody.ksmistral@gmail.com

Aby uniknąć kar finansowych, błędów i poprawek w kartach podczas trwania konkurencji, co znacznie wydłuża czas turnieju ostateczny termin zgłoszeń zawodników to 7.03.2022 r. (podanie kategorii wiekowej, wagowej, wzrostowej oraz konkurencji, w których zawodnik będzie brał udział). Natomiast  wszystkich formalności  należy dokonać do 10.03.2022r. tj. opłata za udział w zawodach, oświadczenia i zgody na udział w zawodach.

Data: 
12-13.03.2022 r. (sobota i niedziela)

Miejsce:
Hala sportowa OSiR, 58-200 Dzierżoniów ul. Strumykowa 1

Organizatorzy:
Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF / ITF Poland - www.itf-poland.pl
SKT TIGER - www.skttiger.pl
Urząd Miasta Dzierżoniowa
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Pomoc dla Ukrainy.jpgKochani w świetle ostatnich tragicznych wydarzeń i sytuacji jaka ma miejsce na Ukrainie chcielibyśmy pomóc i Was prosić o pomoc ponieważ nie możemy przejść obojętnie wobec tego co się dzieje za naszą wschodnią granicą. Wydarzenia które mają obecnie miejsce w pewnym sensie nas także dotyczą ponieważ w naszym klubie ćwiczy bardzo dużo dzieci narodowości Ukraińskiej, których rodziny bliższe lub dalsze dalej są na Ukrainie. Wiele z tych dzieci wychowało i wychowuje się w naszym klubie. Przez wiele lat z powodzeniem reprezentują nasz klub na zawodach. Zdobywają medale, mają tu swoich kolegów i koleżanki. W tym miejscu dorastają. Są częścią naszego klubu i naszej społeczności. Nie możemy i nie chcemy być bierni wobec tego co się dzieje. Żadne dziecko i żaden człowiek nigdy nie powinien doświadczyć okrucieństw wojny. Nie takich wartości uczymy i staramy się przekazywać. Możemy sobie tylko wyobrazić co te dzieci i ich rodziny przeżywają. Możecie być także pewni, że wiele z tych osób nie poprosi Was o pomoc ale niech to Was nie zmyli bo ta pomoc najczęściej jest potrzebna.

Chcielibyśmy pomóc i Was prosić o pomoc. Nigdy wcześniej samodzielnie nie organizowaliśmy takiej akcji. Poza rożnego rodzaju akcjami do których się przyłączaliśmy i mogliśmy dorzucić swoją cegiełkę nigdy nie inicjowaliśmy takich akcji. Dlatego nie ukrywamy, że nie mamy w tym doświadczenia. Mimo wszystko chcemy pomóc. Możemy zorganizować zbiórkę potrzebnych rzeczy:

 • ubrania, ręczniki
 • koce, materace
 • artykuły spożywcze (woda butelkowana, soki, kawa, herbata, jedzenie w słoiczkach dla dzieci, owoce, owoce suszone, orzechy, wafle ryżowe itp.)
 • artykuły higieniczne (pampersy, chusteczki nawilżane, chusteczki higieniczne, pasta do zębów, szczoteczki do zębów itp.)
 • zabawki dla dzieci
 • baterie, ładowarki do telefonów, power banki
 • leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, leki na zatrucia, bandaże, optrunki, strzykawki, igły, maści na oparzenia itp.

W zasadzie wszystkiego co może być potrzebne. Bardzo prosimy aby były to rzeczy nowe lub w bardzo dobrym stanie i czyste, zapakowane i opisane. Najlepiej aby pakować osobno tzn. nie pakować ubrać razem z lekami lub żywnością. Możecie je przynosić na zajęcia, a my te rzeczy dostarczymy na wskazane miejsce, do fundacji lub innych organizacji, firm lub osób prywatnych, które organizują takie akcje lub są ich koordynatorami. Możemy także zorganizować transport osób jeśli będzie taka potrzeba. Chętnie także przyłączymy się do już trwającej akcji aby wesprzeć działania.

Możecie także z nami się kontaktować jeśli osobiście potrzebujecie pomocy lub znacie osoby, które takiej pomocy potrzebują i jeśli sami chcecie pomóc. Liczymy na Waszą empatię, dobre serce, wsparcie i zaangażowanie.

Zespół KS Mistral

Czytaj więcej »

II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu, Katowice 20.02.2022-122.jpgW dniu 20.02.2022 r. w Katowicach nasi zawodnicy z grupy Mistral Fighters brali udział w II Otwartych Mistrzostwach Śląska w Kickboxingu. W zawodach wzięło udział 377 zawodników z 24 klubów w kategoriach wiekowych: dzieci, kadet młodszy, kadet starszy, junior, senior. Rozgrywane były trzy formuły walki pointfighting, light-contact, kick-light. Nasz klub reprezentowało 21 osób (18 zawodników z grupy zawodniczej Mistral Fighters i 3 członków ekipy). Mimo trwających feri zimowych, wielu debiutów i mocno okrojonego składu nasi zawodnicy kolejny raz spisali się znakomicie zdobywając łącznie 41 medali w tym 6 złotych, 12 srebrnych i 23 brązowe.

Serdeczne podziękowania dla trenerów i sekundantów za pomoc podczas zawodów: Katarzyna Wiśniewska, Krzysztof Wiśniewski, Mateusz Lędźwa, Roman Bushchak i Marcin Zasada.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - treningi w ferie 02.2022.jpgPrzypominamy, że w trakcie ferii zimowych wszystkie zajęcia odbywają się normalnie według harmonogramu. Tylko harmonogram zajęć w Wojkowicach uległ zmianie ponieważ do końca ferii wszystkie grupy rozpoczynają zajęcia o 15 minut wcześniej według harmonogramu poniżej:

Wojkowice

 • 16:15 - 17:00 - Grupa I (Małe Mistrale). Dzieci 4 - 6 lat 
 • 17:10 - 18:05 - Grupa II (Małe Mistrale). Dzieci 7 - 9 lat
 • 18:15 - 19:30 - Grupa III (Kadet). Dzieci 10 - 13 lat
 • 19:45 - 21:15 - Grupa IV (Junior/Senior). Młodzież i dorośli - grupa początkująca i zaawansowana 

Dlatego jeśli nie macie zaplanowanych żadnych wyjazdów lub jeżeli wyjeżdżacie tylko na tydzień to pamiętajcie, że czekamy na Was na sali treningowej ;)

Czytaj więcej »

II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu, Katowice 20.02.2022.jpgRozpoczynamy zapisy na zawody II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu. Zawody odbędą się w Katowicach w dniach 19-20.02.2022 r. Zgłoszeń można dokonywać podczas treningów (lista zapisów będzie dostępna przed salą treningową) oraz pisząc na adres mailowy: zawody.ksmistral@gmail.com

Aby uniknąć kar finansowych, błędów i poprawek w kartach podczas trwania konkurencji, co znacznie wydłuża czas turnieju ostateczny termin zgłoszeń zawodników to 10.02.2022 r. (podanie roku urodzenia, kategorii wiekowej, dokładnej wagi, posiadany stopień CUP w kickboxingu oraz konkurencji, w których zawodnik będzie brał udział). Natomiast do dnia 15.02.2022 r. należy dopełnić wszystkich formalności: opłata za udział w zawodach, oddanie oświadczeń i zgód na udział w zawodach.

Data:
19.02-20.02.2022 r. (sobota i niedziela)

Miejsce zawodów:
Katowice, Hala Sportowa MOSIR ul. Alfreda 1

Miejsce rejestracji i kontroli wagi:

 • Sobota (19.02.2022) – 19:00-20:00, Katowice Hala Sportowa MOSIR ul. Alfreda 1

Organizatorzy:
Roan Fight Club Katowice
SKB Beskid Dragon

Patronat:
Polski Związek Kickboxingu
Każda kategoria wiekowa zostanie rozegrana jako osobny turniej z ograniczeniem liczby zgłoszonych zawodników, zgodnie z obowiązującymi przepisami

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Seminaeium Kickboxing, Pabianice 29-30.01.2022.jpgW dniach 29-30.01.2022 r. w Pabianicach nasi trenerzy i zawodnicy brali udział w seminarium, które prowadził włoski trener Manuel Nordio, specjalista od formuł ciągłych planszowych (light-contact i kick-light), szef teamu Light Revolution, jeden z trenerów kadry Włoch w kickboxingu. Podczas szkolenia przeprowadzono 4 jednostki treningowe dla dwóch grup wiekowych (po 2 dziennie osobno dla kadetów oraz juniorów/seniorów). W seminarium wzięło udział około 130 uczestników z 17 klubów. Nasz klub reprezentowało 15 osób (3 trenerów i 12 zawodników).  Można powiedzieć, że był to weekend ciężkiej pracy, ale we wspaniałej atmosferze integracji zawodników z różnych klubów. Patronat nad seminarium objął Polski Związek Kickboxingu

Czytaj więcej »

Mistral Winter Cup, Będzin 09.01.2022-612.jpgW dniu 9.01.2022 r w Będzinie na hali sportowej „Będzin  Łagisza” odbył się Mistral Winter Cup - Noworoczny Turniej Taekwon-do. Zawody były skierowane do najmłodszych zawodników z kategorii wiekowej Młodzik oraz Kadet. Zawody ponownie zostały objęte honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego. W zawodach udział wzięło 165 zawodników z czterech klubów. Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 74 medale, w tym 29 złotych, 22 srebrne i 23 brązowe.

Ponownie dziękujemy całej ekipie KS Mistral, sędziom, trenerom, sekundantom oraz wszystkim osobom, które pomagały w organizacji przed, w trakcie oraz po zawodach. Dziękujemy za Wasze wsparcie, pomoc i wyborowe towarzystwo ;)

Serdeczne podziękowania dla całej ekipy sędziowskiej za zaangażowanie i ciężką pracę:

 • Katarzyna Wiśniewska
 • Mateusz Lędźwa
 • Dawid Rupiński
 • Emilia Wylężek
 • Oliwia Sularz
 • Dominika Bury
 • Aleksander Hachul
 • Katarzyna Grochowina
 • Konrad Palus
 • Roman Bushchak
 • Marta Błaszczyk
 • Zuzanna Chłopaś
 • Maja Michalik
 • Bartłomiej Truś
 • Kamil Kopiński
 • Jan Zaporowski
 • Aleksander Miedziński

Serdecznie podziękowania za pomoc w trakcie, przed i po zawodach dla całej ekipy KS Mistral: Emilia Gorczycka, Lena Węglarz, Marcin Zasada, Robert Morawiec, Borys Dziewior, Grzegorz Duka, Wiktor Zięciowski, Mikołaj Wójcik, Przemysław Wójcik, Piotr Błaszczyk, Ernest Błaszczyk, Aleksandra Dadaniak, Ewelina Dadaniak, Anita Jarosińska, Ivan Nikolennko oraz dla wszystkich osób, które w różnym stopniu służyły wsparciem i pomocą ;)

Dziękujemy naszej wiernej ekipie fotograficznej w składzie Magdalena Gula, Krzysztof Gula i Ewa Janczur za ciężką pracę i piękne zdjęcia. Serdeczne podziękowania dla Pana Roberta Zagurby oraz firmy Triochem za okazane wsparcie.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

KS MISTRAL - Nowy Nabór 2022.jpgDo początku grudnia trwają zapisy uzupełniające dla nowych osób do grup kickboxing/taekwon-do w sezonie 2021/2022.

 • Grupa dzieci 4-6 lat (Małe Mistrale)
 • Grupa 10 -13 lat (Kadet)
 • Grupa młodzież i dorośli (Junior i Senior)
 • Grupa +30 lat (Masters)

Pełna informacja znajduje się w zakładce ZAPISY

Czytaj więcej »

Mistral Winter Cup, Będzin 2022 - PLAKAT.jpgDrodzy Rodzice zanim przejdziecie do właściwych informacji dotyczących zawodów dla dzieci kierujemy do Was kilka zdań.
W tym roku Mistral Winter Cup będzie organizowany zaraz po przerwie świątecznej (docelowo turniej ma być organizowany na początku grudnia) dlatego mamy gorącą prośbę aby zapisywać dzieci w miarę możliwości do 30 grudnia (oddanie wszystkich zgód i oświadczeń itp.). Warunkowo i w ostateczności wszystkie podpisane zgody i oświadczenia można wysłać na adres e-mail: zawody.ksmistral@gmail.com Dotyczy to głównie osób, które nie mogą pojawić się osobiście ponieważ nie biorą udziału w zajęciach przed świętami. Terminy podane w dalszej części wiadomości są jak najbardziej aktualne natomiast chcemy jak najwięcej formalności mieć uregulowane przed  przerwą świąteczną. Przerwa świąteczna pozwoli nam spokojnie, rzetelnie oraz profesjonalnie zorganizować turniej dla dzieci. Będziemy mieli sporo czasu aby przygotować i podzielić dzieci w kategoriach, rozpisać drabinki oraz czas na to aby zadbać o całą masę innych rzeczy. Zostawiając wszystkie formalności na styczeń będziemy mieli raptem kilka dni aby wszystko przygotować, a co się z tym wiąże będziemy musieli przejść na tryb pracy nocnej😉 Takie rzeczy jak weryfikacja poprawności zgłoszeń, sprawdzanie oddanych oświadczeń możemy na spokojnie zrobić w trakcie przerwy świątecznej. Rozumiemy, iż okres przedświąteczny jest gorący i intensywny dla większości rodzin. Natomiast mimo wszystko kierujemy do Państwa ogromną prośbę aby zadbać o nasze zdrowie psychiczne 😉

Data:
9.01.2022 r. (niedziela)
30.12.2021 – termin zgłoszeń !!!

Miejsce:
Hala Sportowa „Łagisza”
Ul. Jedności 38
42-504 Będzin

Organizatorzy:
Klub Sportowy Mistral
Urząd Miejski w Będzinie

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - grudzień 2021 r.jpgPrzypominamy, iż w dniach od 24.12.2021 r. do 2.01.2022 r. wszystkie zajęcia nie odbywają się. Wykorzystajcie ten czas na odpoczynek i doładowanie baterii bo nowy rok od samego początku zapowiada się bardzo intensywnie ;)

Spotykamy się na zajęciach od 3.01.2022 r. (poniedziałek) w Dąbrowie Górniczej oraz od 4.01.2022 r. (wtorek) w Wojkowicach.

Jednocześnie składamy wszystkim życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliżych oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Winter Cup

Mistral Winter Cup, Będzin 03.12.2022 - PLAKAT A4 poziomy kickboxing taekwondo ksmistral dąbrowa górnicza sosnowiec piekary śląskie katowice piekary śląskie.jpg

Śląska Liga Kickboxingu

Śląska Liga Kickboxingu, Będzin 4.12.2022 - PLAKAT A4 kickboxing taekwondo ksmistral dąbrowa górnicza sosnowiec piekary śląskie katowice piekary śląskie(1).jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           .