Mistral Winter Cup, Będzin 03.12.2022 r szkoła sztuk walki kickboxing taekwondo dąbrowa górnicza sosnowiec czeladź katowice śląsk-453.jpgW dniu 3.12.2022 r w Będzinie na hali sportowej „Będzin  Łagisza” odbył się Mistral Winter Cup - Mikołajkowy Turniej Dla Dzieci. Była to kolejna edycja zawodów. Zawody były skierowane do najmłodszych zawodników z kategorii wiekowej Młodzik 3-9 lat.  Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 74 medale, w tym 22 złote, 21 srebrnych i 31 brązowych. Zawody zostały objęte patronatem przez Polski Związek Kickboxingu. Projekt był współfinansowany przez Miasto Będzin.

Ponownie dziękujemy całej ekipie KS Mistral, sędziom, trenerom, sekundantom oraz wszystkim osobom, które pomagały w organizacji przed, w trakcie oraz po zawodach. Dziękujemy za Wasze wsparcie, pomoc i wyborowe towarzystwo ;)

Ogromne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy wsparli naszą akcję kiermaszu ciast! Dziękujemy bardzo za koordynowanie całej akcji Pani Agnieszce Zaporze!

Serdeczne podziękowania dla całej ekipy sędziowskiej za zaangażowanie i ciężką pracę:

  • Katarzyna Wiśniewska
  • Mateusz Lędźwa
  • Roman Bushchak
  • Dawid Rupiński
  • Emilia Wylężek
  • Oliwia Sularz
  • Dominika Bury
  • Aleksander Hachul
  • Konrad Palus
  • Roman Bushchak
  • Marta Błaszczyk
  • Zuzanna Chłopaś
  • Maja Michalik
  • Bartłomiej Truś
  • Kamil Kopiński
  • Jan Zaporowski
  • Aleksander Miedziński
  • Karol Kozłowski
  • Paweł Olszewski
  • Beata Gaciarz
  • Emilia Gorczycka

Serdeczne podziękowania również za pomoc w trakcie, przed i po zawodach dla całej ekipy KS Mistral:  Robert Morawiec, Szymon Gorczycki, Natalia Morawiec, Piotr Błaszczyk, Ernest Błaszczyk, Aleksandra Dadaniak,  Anita Jarosińska, Nina Zapora, Zuzanna Zapora, Ivan Nikolennko, Anastasia Nikolenko, Maja Marszałek, Danylo Hordienko oraz dla wszystkich osób, które w różnym stopniu służyły wsparciem i pomocą ;)

Dziękujemy Pani Ewie Janczur za piękne zdjęcia. Serdeczne podziękowania dla firmy Koham, Gebstar oraz Auto Centrum PIK za okazane wsparcie.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii (dekoracja) oraz galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Walki soft-kalaki, Młodzik, -105 cm, dziewczęta

I miejsce Miłosława Wilk – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Maria Sosnowska – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Amelia Wenerska – KS Mistral

Techniki specjalne, Młodzik, -105 cm, dziewczęta

I miejsce Miłosława Wilk – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Maria Sosnowska – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Amelia Wenerska – KS Mistral

Techniki szybkościowe, Młodzik, -105 cm, dziewczęta

I miejsce Amelia Wenerska – KS Mistral

II miejsce Maria Sosnowska – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Miłosława Wilk – Jurajska Akademia Sportu

Walki soft-kalaki, Młodzik, -105 cm, chłopcy

I miejsce Tymoteusz Edelman – ASW Wataha

II miejsce Aleksander Kita – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Franciszek Skorupski – ASW Wataha

Techniki specjalne, Młodzik, -105 cm, chłopcy

I miejsce Tymoteusz Edelman – ASW Wataha

II miejsce Oliwier Wikarek – KS Mistral

III miejsce Igor Łuczak – ASW Wataha

Techniki szybkościowe, Młodzik, -105 cm, chłopcy

I miejsce Oliwier Wikarek – KS Mistral

II miejsce Aleksander Kita – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Tymoteusz Edelman – ASW Wataha

Walki soft-kalaki, Młodzik, -110 cm, dziewczęta

I miejsce Liliana Kleszcz – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Anastazja Sobolewska – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Emilia Horbatiuk – Jurajska Akademia Sportu

Techniki specjalne, Młodzik, -110 cm, dziewczęta

I miejsce Liliana Kleszcz – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Emilia Horbatiuk – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Anastazja Sobolewska – Jurajska Akademia Sportu

Techniki szybkościowe, Młodzik, -110 cm, dziewczęta

I miejsce Liliana Kleszcz – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Emilia Horbatiuk – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Zuzanna Derela – KS Mistral

Walki soft-kalaki, Młodzik, -110 cm, chłopcy

I miejsce Antoni Wypych – KS Mistral

II miejsce Leon Postawa – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Oliwier Ziaja – Jurajska Akademia Sportu

Techniki specjalne, Młodzik, -110 cm, chłopcy

I miejsce Oliwier Ziaja – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Stanisław Tyrała – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Antoni Wasilewski – KS Mistral

Techniki szybkościowe, Młodzik, -110 cm, chłopcy

I miejsce Antoni Wasilewski – KS Mistral

II miejsce Adam Węgrzyn – KS Mistral

III miejsce Antoni Wypych – KS Mistral

Walki soft-kalaki, Młodzik, -115 cm, dziewczęta

I miejsce Zofia Jeziorko – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Julia Utratny – KS Mistral

III miejsce Oliwia Kozieł – KS Mistral

Techniki specjalne, Młodzik, -115 cm, dziewczęta

I miejsce Zofia Jeziorko – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Oliwia Kozieł – KS Mistral

III miejsce Julia Utratny – KS Mistral

Techniki szybkościowe, Młodzik, -115 cm, dziewczęta

I miejsce Zofia Jeziorko – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Oliwia Kozieł – KS Mistral

III miejsce Julia Utratny – KS Mistral

Walki soft-kalaki, Młodzik, -115 cm, chłopcy

I miejsce Cezary Raczyński – ASW Wataha

II miejsce Alexander Swarlik – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Antoni Korta – KS Mistral

Techniki specjalne, Młodzik, -115 cm, chłopcy

I miejsce Alexander Swarlik – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Bartosz Pytel – KS Mistral

III miejsce Hubert Machura – Jurajska Akademia Sportu

Techniki szybkościowe, Młodzik, -115 cm, chłopcy

I miejsce Kacper Marszałek – KS Mistral

II miejsce Alexander Swarlik – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Bartosz Pytel – KS Mistral

Walki soft-kalaki, Młodzik, -120 cm, dziewczęta

I miejsce Oliwia Krzemińska – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Aniela Szkulik – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Nadia Starzyk – KS Mistral

Techniki specjalne, Młodzik, -120 cm, dziewczęta

I miejsce Oliwia Krzemińska – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Wiktoria Kreczmer – Kickboxing Małpka Zawiercie

III miejsce Nadia Starzyk – KS Mistral

Techniki szybkościowe, Młodzik, -120 cm, dziewczęta

I miejsce Oliwia Krzemińska – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Aniela Szkulik – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Nadia Starzyk – KS Mistral

Walki soft-kalaki, Młodzik, -120 cm, chłopcy

I miejsce Sebastian Węgrzyn – KS Mistral

II miejsce Franciszek Wenerski – KS Mistral

III miejsce Hubert Łuczak – ASW Wataha

Techniki specjalne, Młodzik, -120 cm, chłopcy

I miejsce Sebastian Węgrzyn – KS Mistral

II miejsce Mikołaj Telega – KS Mistral

III miejsce Mikołaj Kałużny – KS Mistral

Techniki szybkościowe, Młodzik, -120 cm, chłopcy

I miejsce Szymon Dziedzin – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Franciszek Wenerski – KS Mistral

III miejsce Maksym Kazanecki – Jurajska Akademia Sportu

Walki soft-kalaki, Młodzik, -125 cm, dziewczęta

I miejsce Matylda Szczepańska – KS Mistral

II miejsce Anastazja Radomska – ASW Wataha

III miejsce Julia Lasak – KS Mistral

Techniki specjalne, Młodzik, -125 cm, dziewczęta

I miejsce Natalia Bielecka – KS Mistral

II miejsce Patrycja Bosak – KS Mistral

III miejsce Emilia Bielecka – KS Mistral

Techniki szybkościowe, Młodzik, -125 cm, dziewczęta

I miejsce Emilia Bielecka – KS Mistral

II miejsce Patrycja Bosak – KS Mistral

III miejsce Natalia Bielecka – KS Mistral

Walki soft-kalaki, Młodzik, -125 cm, chłopcy

I miejsce Filip Horbatiuk – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Nataniel Kita – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Mieszko Kaniowski – ASW Wataha

Techniki specjalne, Młodzik, -125 cm, chłopcy

I miejsce Mieszko Kaniowski – ASW Wataha

II miejsce Kacper Dymek – KS Mistral

III miejsce Nataniel Kita – Jurajska Akademia Sportu

Techniki szybkościowe, Młodzik, -125 cm, chłopcy

I miejsce Mieszko Kaniowski – ASW Wataha

II miejsce Kacper Dymek – KS Mistral

III miejsce Nataniel Kita – Jurajska Akademia Sportu

Walki soft-kalaki, Młodzik, -130 cm, dziewczęta

I miejsce Lili Hak – Kickboxing Małpka Zawiercie

II miejsce Antonina Jeziorko – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Julia Pukacz – ASW Wataha

Techniki specjalne, Młodzik, -130 cm, dziewczęta

I miejsce Emilia Urbańska – ASW Wataha

II miejsce Julia Pukacz – ASW Wataha

III miejsce Laura Wójcik – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Antonina Jeziorko – Jurajska Akademia Sportu

Techniki szybkościowe, Młodzik, -130 cm, dziewczęta

I miejsce Julia Pukacz – ASW Wataha

II miejsce Antonina Jeziorko – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce  Laura Wójcik – Jurajska Akademia Sportu

Walki soft-kalaki, Młodzik, -130 cm, chłopcy

I miejsce Zakhar Kostylew – KS Mistral

II miejsce Ksawery Przybyła – KS Mistral

III miejsce Nikodem Zbruk – KS Mistral

Techniki specjalne, Młodzik, -130 cm, chłopcy

I miejsce Karol Klimas – Kickboxing Małpka Zawiercie

II miejsce Wiktor Lotycz – KS Mistral

III miejsce Ksawery Przybyła – KS Mistral

Techniki szybkościowe, Młodzik, -130 cm, chłopcy

I miejsce Wiktor Lotycz – KS Mistral

II miejsce Zakhar Kostylew – KS Mistral

III miejsce Tymon Mucha – KS Mistral

Walki soft-kalaki, Młodzik, -135 cm, dziewczęta

I miejsce Antonia Ferdyn – KS Mistral

II miejsce Alicja Ruczyńska – ASW Wataha

III miejsce Maria Skorupska – ASW Wataha

Techniki specjalne, Młodzik, -135 cm, dziewczęta

I miejsce Joanna Moryń – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Hanna Czajkowska – KS Mistral

III miejsce Zuzanna Zawierucha – KS Mistral

Techniki szybkościowe, Młodzik, -135 cm, dziewczęta

I miejsce Antonia Ferdyn – KS Mistral

II miejsce Joanna Moryń – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Aleksandra Boask – KS Mistral

Walki soft-kalaki, Młodzik, -135 cm, chłopcy

I miejsce Ignacy Jarząbek – KS Mistral

II miejsce Gabriel Ligenza – Jurajska Akademia Sportu

III miejsce Artem Bondar – Kickboxing Małpka Zawiercie

Techniki specjalne, Młodzik, -135 cm, chłopcy

I miejsce Gabriel Ligenza – Jurajska Akademia Sportu

II miejsce Damian Głowacki – Kickboxing Małpka Zawiercie

III miejsce Ignacy Jarząbek – KS Mistral

Techniki szybkościowe, Młodzik, -135 cm, chłopcy

I miejsce Ignacy Jarząbek – KS Mistral

II miejsce Damian Głowacki – Kickboxing Małpka Zawiercie

III miejsce Gabriel Ligenza – Jurajska Akademia Sportu

Walki soft-kalaki, Młodzik, -140 cm, dziewczęta

I miejsce Julia Pawlak – ASW Wataha

II miejsce Zuzanna Gładysz – ASW Wataha

III miejsce Magdalena Bielecka – KS Mistral

Techniki specjalne, Młodzik, -140 cm, dziewczęta

I miejsce Kalina Dukała – KS Mistral

II miejsce Julia Pawlak – ASW Wataha

III miejsce Magdalena Bielecka – KS Mistral

Techniki szybkościowe, Młodzik, -140 cm, dziewczęta

I miejsce Julia Pawlak – ASW Wataha

II miejsce Kalina Dukała – KS Mistral

III miejsce Nadia Zagurba – KS Mistral

III miejsce Zuzanna Gładysz – ASW Wataha

Walki soft-kalaki, Młodzik, -140 cm, chłopcy

I miejsce Jan Kajdana – ASW Wataha

II miejsce Bartosz Cykowski – ASW Wataha

III miejsce Rafał Kacprzak – ASW Wataha

Techniki specjalne, Młodzik, -140 cm, chłopcy

I miejsce Olaf Mysera – KS Mistral

II miejsce Bartosz Cykowski – ASW Wataha

III miejsce Rafał Kacprzak – ASW Wataha

Techniki szybkościowe, Młodzik, -140 cm, chłopcy

I miejsce Jan Pietrzyński  – ASW Wataha

II miejsce Rafał Kacprzak – ASW Wataha

III miejsce Aleksander Czerkawski – KS Mistral

Walki soft-kalaki, Młodzik, +140 cm, dziewczęta

I miejsce Maja Kaczmarczyk – KS Mistral

II miejsce Maja Gniewosz – KS Mistral

III miejsce Izabela Hołyś – ASW Wataha

Techniki specjalne, Młodzik, +140 cm, dziewczęta

I miejsce Maja Kaczmarczyk – KS Mistral

II miejsce Izabela Hołyś – ASW Wataha

III miejsce Maja Gniewosz – KS Mistral

Techniki szybkościowe, Młodzik, +140 cm, dziewczęta

I miejsce Maja Gniewosz – KS Mistral

II miejsce Izabela Hołyś – ASW Wataha

III miejsce Maja Kaczmarczyk – KS Mistral

Walki soft-kalaki, Młodzik, +140 cm, chłopcy

I miejsce Dominik Cichocki – KS Mistral

II miejsce Wojciech Druba – Kickboxing Małpka Zawiercie

III miejsce  Mateusz Lech – KS Mistral

Techniki specjalne, Młodzik, +140 cm, chłopcy

I miejsce Kacper Musiał – ASW Wataha

II miejsce Piotr Wdowik – KS Mistral

III miejsce Bruno Szczepański – KS Mistral

Techniki szybkościowe, Młodzik, +140 cm, chłopcy

I miejsce Kacper Musiał – ASW Wataha

II miejsce Bruno Szczepański – KS Mistral

III miejsce Eryk Ben – Jurajska Akademia Sportu

« wróć

facebook

Następne zawody

Mistral Winter Cup

Będzin 02.12.2023

Mistral Winter Cup, Będzin 02.12.2023 - A4.jpg

Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu

Będzin 03.12.2023

Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu, Będzin 03.12.2023.jpg



tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.