ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Mistral Summer Camp 2023 - Tresna(1).jpgRuszyły zapisy na obozy letnie Mistral Summer Camp 2023! Zapraszamy do zapoznania się z ofertami obozów. W tym roku przygotowaliśmy ponownie dwa turnusy z mega fajnymi niespodziankami i atrakcjami. Będzie wyjazd do energylandii, szkolenie windsurfing, paintball, paddle tour, ścianka wspinaczkowa, zorbing oraz wiele innych atrakcji! Pamiętajcie, że nasze obozy mają otwarty charakter dlatego mogą w nich uczestniczyć osoby spoza naszego klubu! Podczas obozów nie prowadzimy treningów natomiast nastawiamy się na wypoczynek i świetną zabawę ;)

 • I turnus (7-11 lat) - 2.07-9.07.2023, Tresna nad Jeziorem Żywieckim
  Cena: 1790 zł
 • II turnus (12-17 lat) - 9.07-16.07.2023, Tresna nad Jeziorem Żywieckim
  Cena: 1890 zł

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy piękne gadżety obozowe:

 • Limitowaną termoaktywną koszulkę obozową Mistral Summer Camp 2023
 • Silikonowa opaskę na rękę Mistral Camp
 • Czapkę z daszkiem Full Cap Mistral Summer Camp
 • Worko-plecak Mistral Camp
 • Certyfikat na zakończenie obozu

Z uwagi, że nasza strona obozowa www.mistralcamp.pl znajduję się obecnie w przebudowie postanowiliśmy w tym roku uruchomić zapisy w innej formie. Natomiast wkrótce pojawi się nowa, nowocześniejsza odsłona naszej strony. W dalszym ciągu można korzystać z wszystkich zakładek na stronie PORADY DLA RODZICÓW oraz FAQ i innych. Poniżej w załączniku PDF znajduje się pełna oferta dla każdego turnusu osobno. 

Zapraszamy do zapisów!

Czytaj więcej »

Seminarium pointfighting kickboxing ks mistral - Dąbrowa Górnicza 13.01.2023.jpgW dniu 13.01.2023 r. (piątek) w naszym klubie rozpoczęliśmy cykl szkoleń seminaryjnych poświęconych formule pointfighting w kickboxingu. Szkolenie poprowadził Mateusz Dylawerski - trener kadry Polski kickboxingu kadetów w formule pointfigting, 3-krotny Mistrz Świata w Taekwondo oraz wielokrotny Mistrz Polski w Kickboxingu i Taekwondo. Podczas blisko dwóch godzin intensywnego treningu wspólnie trenowali kadeci, juniorzy i seniorzy. Miło było patrzeć na takie obrazki ;)

Ogromne podziękowania dla trenera Mateusza Dylawerskiego za super szkolenie, cenne wskazówki oraz za dostarczenie kolejnego bagażu wiedzy i doświadczenia. Już nie możemy się doczekać kolejnego szkolenia, które będzie za miesiąc.

 

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - treningi w ferie 2023.jpgPrzypominamy, że w trakcie ferii zimowych wszystkie zajęcia odbywają się normalnie według harmonogramu. Na tą chwilę harmonogram zajęć w Wojkowicach i Dąbrowie Górniczej

ulegnie delikatnej zmianie ponieważ w ferie wszystkie grupy będą rozpoczynały zajęcia o 15 minut wcześniej według harmonogramu poniżej:

Wojkowice

 • 16:15 - 17:00 - Grupa I (Małe Mistrale). Dzieci 4 - 6 lat 
 • 17:10 - 18:05 - Grupa II (Małe Mistrale). Dzieci 7 - 9 lat
 • 18:10 - 19:25 - Grupa III (Kadet). Dzieci 10 - 13 lat
 • 19:30 - 21:00 - Grupa IV (Junior/Senior). Młodzież i dorośli - grupa początkująca i zaawansowana

Dąbrowa Górnicza

W trakcie ferii w środę 18.01.2023 r. oraz 25.01.2023 r. ulegają zmianie tylko zajęcia dla grupu IIIA oraz IVA. Będą obywały się według poniższego harmonogramu:

 • 17:30 - 18:45 - Grupa IIIA (Kadet) - zajęcia połączone z grupą IIIB
 • 18:45 - 20:15 - Grupa IVA (Junior/Senior) - zajęcia połączone z grupą IVB

Być może pojawią się małe zmiany w innych grupach. Będziemy wtedy informować o tym na bieżąco. Dlatego jeśli nie macie zaplanowanych żadnych wyjazdów lub jeżeli wyjeżdżacie tylko na tydzień to pamiętajcie, że czekamy na Was na sali treningowej ;)

Czytaj więcej »

Wesołych Świąt 2022.jpgWszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom, sympatykom i przyjaciołom naszego klubu 
składamy życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych
Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliżych oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - grudzień 2022.jpgPrzypominamy, iż w dniach od 23.12.2022 r. do 1.01.2023 r. wszystkie zajęcia w klubie nie odbywają się. Wykorzystajcie ten czas na odpoczynek i doładowanie baterii bo nowy rok od samego początku zapowiada się bardzo intensywnie ;) Wracamy do treningów od dnia 2.01.2023 r. (poniedziałek).

Czytaj więcej »

Nowy nabór 2023 - grudzień.jpgDo początku grudnia trwają zapisy uzupełniające dla nowych osób do grup kickboxing/taekwon-do w sezonie 2022/2023.

 • Grupa dzieci 4-6 lat (Małe Mistrale)
 • Grupa 10 -13 lat (Kadet)
 • Grupa młodzież i dorośli (Junior i Senior)
 • Grupa +30 lat (Masters)

Pełna informacja znajduje się w zakładce ZAPISY

Czytaj więcej »

Mistral Winter Cup, Będzin 03.12.2022 r szkoła sztuk walki kickboxing taekwondo dąbrowa górnicza sosnowiec czeladź katowice śląsk-453.jpgW dniu 3.12.2022 r w Będzinie na hali sportowej „Będzin  Łagisza” odbył się Mistral Winter Cup - Mikołajkowy Turniej Dla Dzieci. Była to kolejna edycja zawodów, którą od wielu lat organizuje nasz klub. Zawody były skierowane do najmłodszych zawodników z kategorii wiekowej Młodzik 3-9 lat.  Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 74 medale, w tym 22 złote, 21 srebrnych i 31 brązowych. Zawody zostały objęte patronatem przez Polski Związek Kickboxingu. Projekt był współfinansowany przez Miasto Będzin.

Ponownie dziękujemy całej ekipie KS Mistral, sędziom, trenerom, sekundantom oraz wszystkim osobom, które pomagały w organizacji przed, w trakcie oraz po zawodach. Dziękujemy za Wasze wsparcie, pomoc i wyborowe towarzystwo ;)

Ogromne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy wsparli naszą akcję kiermaszu ciast! Dziękujemy bardzo za koordynowanie całej akcji Pani Agnieszce Zaporze!

Serdeczne podziękowania dla całej ekipy sędziowskiej za zaangażowanie i ciężką pracę:

 • Katarzyna Wiśniewska
 • Mateusz Lędźwa
 • Roman Bushchak
 • Dawid Rupiński
 • Emilia Wylężek
 • Oliwia Sularz
 • Dominika Bury
 • Aleksander Hachul
 • Konrad Palus
 • Roman Bushchak
 • Marta Błaszczyk
 • Zuzanna Chłopaś
 • Maja Michalik
 • Bartłomiej Truś
 • Kamil Kopiński
 • Jan Zaporowski
 • Aleksander Miedziński
 • Karol Kozłowski
 • Paweł Olszewski
 • Beata Gaciarz
 • Emilia Gorczycka

Serdeczne podziękowania również za pomoc w trakcie, przed i po zawodach dla całej ekipy KS Mistral:  Robert Morawiec, Szymon Gorczycki, Natalia Morawiec, Piotr Błaszczyk, Ernest Błaszczyk, Aleksandra Dadaniak,  Anita Jarosińska, Nina Zapora, Zuzanna Zapora, Ivan Nikolennko, Anastasia Nikolenko, Maja Marszałek, Danylo Hordienko oraz dla wszystkich osób, które w różnym stopniu służyły wsparciem i pomocą ;)

Dziękujemy Pani Ewie Janczur za piękne zdjęcia. Serdeczne podziękowania dla firmy Koham, Gebstar oraz Auto Centrum PIK za okazane wsparcie.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii (dekoracja) oraz galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Śląska Liga Kickboxingu, Będzin 4.12.2022 r szkoła sztuk walki kickboxing taekwondo dąbrowa górnicza sosnowiec czeladź katowice śląsk-416.jpgW dniu 4.12.2022 r w Będzinie na hali sportowej „Będzin  Łagisza” odbyła się Śląska Liga Kickboxingu. Organizatorem zawodów był nasz klub. Zawody zostały objęte patronatem przez Polski Związek Kickboxingu oraz Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego. W zawodach wzięło udział 369 zawodników z 20 klubów w kategoriach wiekowych: dzieci, kadet młodszy, kadet starszy, junior, senior. Rozgrywane były trzy formuły walki pointfighting, light-contact, kick-light. Nasz klub reprezentowało 44 osoby (39 zawodników i 5 członków ekipy). Nasi zawodnicy kolejny raz spisali się znakomicie. Nasz klub zdobył łącznie 73 medale w tym 23 złote, 24 srebrne i 26 brązowych zajmując jednocześnie I miejsce w klasyfikacji klubowej zawodów. Ponadto dwójka zawodników z naszego klubu wygrała klasyfikację na najlepszego zawodnika turnieju! W klasyfiakacji kick light wsród mężczyzn wygrał Wiktor Swatowski. W klasyfikacji kick light wśród kobiet wygrała Aleksandra Dadaniak. Oboje zostali dodatkowo nagrodzeni pięknym pamiatkowym pucharem. 

Ponadto podczas zawodów ośmiu członków naszego klubu pomyślnie zdało kurs sędziowski w Polskim Związku Kickboxingu i otrzymali klasę sędziowska D! Od tej pory w naszym klubie mamy pełnoprawnych licencjonowanych sędziów PZKB! Klasę sędziowską D otrzymali: Emilia Wylężek, Oliwia Sularz, Marta Błaszczyk, Dominika Bury, Konrad Palus, Aleksander Hachul, Dawid Rupiński, Beata Gaciarz. Ponadto kolejne trzy osoby brało aktywny udział i szkoliło się podczas zawodów aby w przyszłości móc starać się o otrzymanie klasy sędziowskiej. Byli to Aleksander Miedziński, Zuzanna Chłopaś oraz Karol Kozłowski.

Ponownie dziękujemy całej ekipie KS Mistral, sędziom, trenerom, sekundantom oraz wszystkim osobom, które pomagały w organizacji przed, w trakcie oraz po zawodach. Dziękujemy za Wasze wsparcie, pomoc i wyborowe towarzystwo ;)

Ogromne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy wsparli naszą akcję kiermaszu ciast! Dziękujemy bardzo za koordynowanie całej akcji Pani Agnieszce Zaporze!

Serdeczne podziękowania również za pomoc w trakcie, przed i po zawodach dla całej ekipy KS Mistral oraz dla wszystkich osób, które w różnym stopniu służyły wsparciem i pomocą ;)

Dziękujemy Pani Ewie Janczur za piękne zdjęcia. Serdeczne podziękowania dla firmy Koham, Gebstar oraz Auto Centrum PIK za okazane wsparcie.

Serdeczne podziękowania dla trenerów i sekundantów za pomoc podczas zawodów: Katarzyna Wiśniewska, Mateusz Lędźwa, Roman Bushchak, Szymon Gorczycki, Robert Morawiec, Jan Zaporowski.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii (dekoracja) oraz galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Egzamin KS Mistral - podział grup 10-11.12.2021.jpgPoniżej przedstawiamy podział grup na egzamin na stopnie uczniowskie w taekwon-do, który odbędzie się w dniach 9.12.2022 oraz 10.12.2022 (piątek i sobota) w Ośrodku Sportowym Sztygarka w Dąbrowie Górniczej, ul. Górnicza 2 (Nie pomylić ze szkołą Sztygarka. Ośrodek Sportowy znajduje się po drugiej stronie ulicy naprzeciwko szkoły). Grupy są podzielone według roku urodzenia oraz ze względu na zdawany stopień CUP. Prosimy aby zapoznać się z informacjami poniżej:

Egzamin w dniu 9.12.2022 r. (piątek)

 • Grupa 1 - Młodzik roczniki 2018, 2017 (wszystkie stopnie) - od 16:30 do 17:30
 • Grupa 2 - Młodzik rocznik 2016 (wszystkie stopnie) - od 17:45 do 18:45
 • Grupa 3 - Młodzik rocznik 2015, 2014, 2013 (zdający  na 10 cup do 9.3 cup) -  od 19:00 do 21:00

Egzamin w dniu 10.12.2022 r. (sobota)

 • Grupa 4 - Młodzik rocznik 2015, 2014, 2013 (zdający na 8 cup do 5.3 cup) - od 8:30 do 10:30
 • Grupa 5 - Kadet roczniki 2012, 2011, 2010 (zdający na 10 cup do 3.3 cup) -  od 10:45 do 12:45
 • Grupa 6 - Junior i Senior roczniki od 2009 i starsi (zdający na 10 cup do 1 cup) - od 13:00 do 15:00

Podane godziny są godzinami szacowanymi i mogą ulec przesunięciu. Na egzamin należy stawić się na swoją grupę i wyznaczoną godzinę. W przypadku spóźnienia lub przyjścia na niewłaściwą grupę taka osoba nie będzie dopuszczona do egzaminu. Klub nie będzie robił od tego wyjątków!

Na teren ośrodka wstęp będzie możliwy tylko po wyczytaniu z listy obecności. Przed wejściem będzie także sprawdzane posiadane wymaganego stroju na egzamin (koszulka klubowa oraz spodenki do kickboxingu!), sprzęt ochronny (rękawice, ochraniacz na zęby, ochraniacze piszczel-stopa, ochraniacz krocza chłopcy itp.). Dlatego prosimy aby zapoznać się z wcześniej publikowanymi informacjami dotyczącymi egzaminu: wymagany strój, wymagany sprzęt ochronny dla poszczególych grup (rękawice, ochraniacze, zagadnienia do nauki itp. Bez wymaganego stroju i sprzętu nie będzie można podejść do egzaminu. Zdjęcia z egzaminu będą udostępnione na naszej stronie. Wejście na ośrodek będzie tylko możliwy po wyczytaniu z listy uczestników.

Zagadnienia oraz inne niezbędne informacje znajdują się we wcześniejszym poście (kliknij tutaj)

Czytaj więcej »

Seminarium Mateusz Kubiszyn, Katowice 26.11.2022 r szkoła sztuk walki kickboxing taekwondo będzin dąbrowa górnicza czeladź sosnowiec wojkowice siemianowice śląskie.jpgW dniu 26.11.2022 r. w centrum fitness Calypso w Katowicach nasza kadra trenerska uczestniczyła w seminarium szkoleniowym z Mateuszem DON DIEGO Kubiszynem 3-krotnym Mistrzem Świata w Kickboxingu WAKO oraz zwycięzcą turnieju na gołe pieści Gromda.

W ciągu kilku godzin w przyjaznej atmosferze otrzymaliśmy kolejną dawkę wiedzy i cennych wskazówek, którą z pewnością wykorzystamy na treningach w dążeniu do perfekcji i doskonalości ;)

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

NOWY NABÓR 2023

Nowy nabór 2023 - grudzień.jpg

Mistral Winter Cup

Mistral Winter Cup, Będzin 03.12.2022 - PLAKAT A4 poziomy kickboxing taekwondo ksmistral dąbrowa górnicza sosnowiec piekary śląskie katowice piekary śląskie.jpg

Śląska Liga Kickboxingu

Śląska Liga Kickboxingu, Będzin 4.12.2022 - PLAKAT A4 kickboxing taekwondo ksmistral dąbrowa górnicza sosnowiec piekary śląskie katowice piekary śląskie(1).jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

Będzin - logotyp.jpg Będzin

Bobrowniki - logotyp(1).jpg

Gmina Bobrowniki

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           .