ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Informacja KS MISTRAL - EGZAMIN 06.2024.jpgRozpoczynamy zapisy na egzamin na stopnie uczniowskie  w taekwondo CUP. Egzamin odbędzie się w dniu 07.06.2024 (piątek) oraz 08.06.2024 (sobota) w Ośrodku Sportowym Sztygarka, ul. Górnicza 1 w Dąbrowie Górniczej.

Będzie przeprowadzony jeden centralny egzamin z podziałem na grupy. W dniu 07.06.2024 (piątek) egzamin będzie przeprowadzany od godziny 16:30 do godzin wieczornych z podziałem na grupy ze względu na wiek oraz na egzaminowany stopień CUP. W piątek rozpoczynamy egzamin od najmłodszych uczestników. W dniu 08.06.2024 (sobota) egzamin będzie przeprowadzony od rana do godzin południowych. Dokładny podział grup na dni i godziny zostanie podany po zamknięciu list z zapisami na egzamin. Prawdopodobnie będzie zbliżony podział grup jak miało to miejsce podczas ostatniego egzaminu, który odbył się w grudniu 2023 r.

Szczegółowe informacje są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Mistral Summer Cup, Będzin 25.05.2024 - A4 - kompresja.jpgRozpoczynamy zapisy na zawody - Mistral Summer Cup. Zawody odbędą się w Będzinie w dniu 25.05.2024 r. (sobota). Zgłoszeń można dokonywać przez stronę internetową www.rejestracja-ksmistral.pl oraz pisząc na adres e-mail: zawody.ksmistral@gmail.com

Ostateczny termin zgłoszeń to 16.05.2024 r. (czwartek) do godziny 22:00. Należy podać nazwę zawodów, imię i nazwisko uczestnika, płeć, rok urodzenia, kategorie wiekową, dokładny wzrost, kategorie wzrostową, posiadany stopień CUP, ilość dotychczasowych stoczonych walk na zawodach (w formułach: pointfighting, light contact, kick light, semi hogo itp.) – dotyczy tylko dzieci starszych i kadetów młodszych oraz konkurencjie, w których zawodnik będzie brał udział. Do tego terminu należy dopełnić wszystkich formalności: opłata za udział w zawodach, oddanie oświadczeń i zgód na udział w zawodach itp.

Data:
27.05.2024 r. (sobota)

Miejsce zawodów:
Hala Sportowa „Łagisza”
ul. Jedności 38
42-504 Będzin

Organizator:
Klub Sportowy Mistral Będzin

Patronat:
Honorowy patronat Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego

Patronat medialny:
TVP 3
Polskie Radio Katowice

Sponsorzy główni:
Vibram fivefingers
5palców
MarcoCaffe

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, Będzin 12-14.04.2024 - PLAKAT A4..jpgRozpoczynamy zapisy na zawody - Mistrzostwa Polski w Kickboxingu. Zawody odbędą się w Będzinie w dniach 12-14.04.2024 r. Zgłoszeń należy dokonywać jednocześnie w dwóch formach tj. przez stronę internetową www.rejestracja-ksmistral.pl oraz pisząc na andres e-mail zawody.ksmistral@gmail.com

Aby uniknąć błędów ostateczny termin zgłoszeń zawodników jest do dnia 2.04.2024 r(wtorek) godzina 22:00. Należy podać imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, kategorie wiekową, kategorię wagową, dokładną wagę oraz konkurencje, w których zawodnik będzie brał udział. Do dnia 04.04.2024 r. (czwartek) tego terminu należy dopełnić wszystkich formalności: opłata za udział w zawodach, oddanie oświadczeń i zgód na udział w zawodach itp.

Data:
12-14.04.2024 r. (piątek, sobota i niedziela)

Miejsce zawodów:
Hala Sportowa „Będzin Arena”,
ul. Sportowa 20,
42-500 Będzin

Miejsce rejestracji i kontroli wagi:
Hala Sportowa „Będzin Arena” - ul. Sportowa 20, 42-500 Będzin

 • Pątek (12.04.2024) - 10:00 wspólne wejście całego klubu

Organizator:
Klub Sportowy Mistral
Jurajska Akademia Sportu

Patronat:
Polski Związek Kickboxingu
Honorowy patronat Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego

Patronat medialny:
TVP 3 Katowice
Polskie Radio Katowice
Fightime

Sponsorzy główni:
Vibram fivefingers
5palców
Sport Masters

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Dni otwarte 03.2024 - Klub Sportowy Mistral - kickboxing taekwondo boks sztuki walki samoobrona cross kids Będzin Dąbrowa Górnicza Wojkowice Jaworzno Katowice Sosnowiec Czeladź .jpgZapraszamy ponownie na dni otwarte w Llubie Sportowym Mistral. W dniach od 25.03.2024 r. do 29.03.2024 r. możecie skorzystać z bezpłatnych zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych!

Jeśli poprzednim razem z jakiegoś powodu nie daliście rady lub zabrakło Wam motywacji to teraz macie kolejną szansę ;P

Do wyboru zajęcia:

 • kickboxing/taekwondo
  - Grupa dzieci 4-6 lat (Małe Mistrale)
  - Grupa 7-9 lat (Małe Mistrale)
  - Grupa 10 -13 lat (Kadet)
  - Grupa młodzież i dorośli (Junior i Senior)
  - Grupa dorośli +30 lat (Masters)
 • Boks (zajęcia odbywają się tylko w Dąbrowie Górniczej)
 • Samoobrona (zajęcia odbywają się tylko w Dąbrowie Górniczej)
 • Cross trening i trening funkcjonalny dla dzieci 7-13 lat (zajęcia odbywają się tylko w Dąbrowie Górniczej)
 • Cross trening i trening funkcjonalny dla młodzieży i dorosłych (zajęcia odbywają się tylko w Dąbrowie Górniczej)

Jak się zapisać?

Należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "DNI OTWARTE", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Będzin)
 • rodzaj zajęć:
  - kickboxing/taekwondo
  - cross trening i trening funkcjonalny
  - cross trening i trening funkcjonalny dla dzieci 7-13 lat
  - samoobrona
  - masters dorośli +30 lat
  - numer telefonu do kontaktu.

Możecie skorzystać z kilku zajęć jednocześnie! Natomiast może to być uzależnione od dostępności wolnych miejs. W informacji zwrotnej otrzymacie potwierdzenie możliwości udziału w zajęciach oraz dalsze instrukcje🙂

Będziemy również wdzięczni za udostępnia naszego posta na facebooku, zostawienie tam lajka. Można także oznaczyć znajomych w komentarzu pod postem. Nie zajmie to dużo czasu, a pomoże to dotrzeć dowiększej ilości osób ;)

ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Polski Kickboxing Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Kickboxing Boks Taekwondo K1 Samoobrona-12.jpgW dniach 15-17.03.2024 r. w Płocku odbywały się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Juniorów, Seniorów i Weteranów w formule Full Contact. Do zawodów zgłosiło się 319 zawodników z 69 klubów z całego kraju. Nasz klub reprezentowało dziewięć osób (8 zawodników i 1 trener).

Wracamy 3 medalami w tym 1 złotym, 1 srebrnym i 1 brązowym:

 • I miejsce - Roman Bushchak (Senior -91 kg)
 • II miejsce - Emilia Gorczycka (Junior Młodszy -56 kg)
 • III miejsce - Nina Zapora (Junior Młodszy -52 kg)

Udział w zawodach był współfinansowany przez Powiat Będziński w ramach zadania publicznego "Współzawodnictwo sportowe zawodników KS Mistral".

Zdjęcia z zawodów można obejrzeć w galerii Dalszy wpis znajduje się w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Konsultacje Pointfighting Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Kickboxing Boks Taekwondo K1 Samoobrona-2.jpgW dniu 16.03.2024 r. w Warszawie odbyły się konsultacje kickboxing pointfighting prowadzone przez trenerów Kadry Narodowej Kadetów Pointfighting Emilię Szabłowską i Mateusza Dylawerskiego. W konsultacjach uczestniczyło liczne grono zawodników z wielu klubów w tym 8-osobowa ekipa naszych młodszych zawodników:

 • Zuzanna Zapora
 • Zuzanna Zawierucha
 • Ewelina Dadaniak
 • Emilia Bielecka
 • Natalia Bielecka
 • Magdalena bielecka
 • Olaf Mysera
 • Bruno Szczepański

Udział w seminarium był współfinansowany przez Powiat Będziński w ramach zadania publicznego "Współzawodnictwo sportowe zawodników KS Mistral"

Gratulacje dla wszystkich zawodników za ciągłą pracę nad własnym rozwojem!

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Śląska w Boksie Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Kickboxing Boks Taekwondo K1 Samoobro-1.jpgW dniach 8-10.03.2024 r. w Bielsku-Białej nasi zawodnicy mieli debiutować na Mistrzostwach Śląska w Boksie Olimpijskim. Celowo napisaliśmy „mieli” ponieważ nie wszyscy zadebiutowali, ale o tym napiszemy później...

Zdecydowaliśmy się startować również w boksie ponieważ uważamy, że nasi zawodnicy są dobrze wyszkoleni i są w stanie rywalizować na wysokim poziomie w tej dyscyplinie. Oczywiście nie jest to nasza główna dyscyplina i jest kilka małych rzeczy do poprawy. Zdecydowaliśmy się na starty w boksie olimpijskim aby zdobywać kolejne doświadczenie i umiejętności, które przydadzą się także na zawodach kickboxingu.

Bardzo zależało nam na starcie w tych zawodach, ponieważ chcieliśmy jak najszybciej poznać sposób sędziowania, przyznawania punktów, organizacji i prowadzenia zawodów oraz oswoić się z nowym otoczeniem i środowiskiem. Zakładaliśmy, że popełnimy kilka błędów organizacyjnych z powodu niedostatecznego zgłębienia przepisów i regulaminów chociaż staraliśmy się dokładnie wszystko przeczytać. Jak się później okazało nie uniknęliśmy ich podczas rejestracji.

Przepisując dwie zawodniczki do wyższych kategorii z powodu braku rywali w swojej kategorii nie doczytaliśmy, że muszą mieć wyższą wagę i nie zostały dopuszczone do rywalizacji. Głównie chodziło o to, aby na tych zawodach wyciągnąć wnioski z błędów i wpadek aby nie popełnić kolejnych błędów organizacyjnych w przyszłości. Im szybciej będziemy mieli to za sobą tym lepiej. Różne opinie do nas docierały, ale postanowiliśmy, że musimy przekonać się o tym na własnej skórze.

Dalszy wpis znajduje się w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Stypendia Sportowe Psary Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Kickboxing Boks Taekwondo K1 Samoobrona-2.jpgW dniu 6 marca 2024 roku w Ośrodku Kultury w Preczowie odbyła się uroczystość wręczenie Stypendiów Sportowych Wójt Gminy Psary. Nagrodzonych zostało w sumie 29 najlepszych sportowców. Wśród tej grupy była także czwórka zawodników z naszego klubu:

 • Amelia Bogacz
 • Zuzanna Zapora
 • Nina Zapora
 • Krzysztof Radziszewski

Ogromne gratulacje dla naszych ambitnych sportowców! Życzymy kolejnych sukcesów sportowych i wytrwałości w realizacji sportowych marzeń ;)

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Polski Kickboxing Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Kickboxing Boks Taekwondo K1 Samoobrona-7.jpgW dniach 1-3.03.2024 r. w Mińsku Mazowieckim odbywały się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Juniorów, Seniorów i Weteranów w formule kick light.
Do zawodów zgłosiło się 428 zawodników z 92 klubów z całego kraju. Nasz klub reprezentowało osiem osób (6 zawodników i 2 trenerów).

Tym razem wracamy bez medalu ale za to z wieloma wygranymi walkami i cennym doświadczeniem. Jesteśmy mega dumni ze wszystkich zawodników. Na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w formule kick light poprzeczka jest bardzo wysoko zawieszona. Walki są twarde, a przeciwnicy nieustępliwy. Trzeba zostawić dużo zdrowia na macie i wykazać się twardym charakterem aby wygrać walkę. Widać bardzo duży progres jaki robią nasi zawodnicy i to nas napawa optymizmem.

Amelia Bogacz (junior -60 kg)
Wygrała dwie walki. Obie walki wygrała przez TKO. Kolejną w drugiej i pierwszej rundzie. Amelia przegrała dopiero trzecią walkę o wejście do strefy medalowej tj. ćwierćfinał. Amelia w końcu przełamała się na tych zawodach i uwierzyła w siebie. Po ciągłych porażkach na zawodach o mały włos a wróciłaby z medalem Mistrzostw Polski ;)

Paweł Olszewski (senior -74 kg) wygrał na punkty 3:0
Wygrał dwie walki. Pierwszą walkę wygrał na punkty 3:0 . Kolejną walkę wygrał przez TKO w drugiej. Paweł przegrał dopiero trzecią walkę o wejście do strefy medalowej tj. ćwierćfinał.

Mikołaj Wójcik (junior -63 kg)
Wygrał dwie walki. Pierwszą walkę wygrał w 2 rundzie przez dyskwalifikacje przeciwnika. Kolejną walkę wygrał na punkty 3:0. Przeciwnik był liczony dwa razy w trzeciej rundzie. Mikołaj przegrał dopiero trzecią walkę o wejście do ćwierćfinału.

Szymon Rumas (junior -69kg)
Wygrał jedną walkę stosunkiem punktów 3:0. Szymon przegrał drugą walkę o wejście do ćwierćfinału.

Kamil Gniewosz (junior -63 kg)
Wygrał pierwszą walkę stosunkiem punktów 3:0 dostał się do 1/16. Tam trafił na aktualnego Mistrza Polski. Walka była bardzo twarda. Zawodnicy mocno uderzali i kopali. Żaden nie odpuszczał. Kamil mimo, że starał się wywierać presję pomału tracił przewagę. Doświadczenie przeciwnika zadecydowało. Kamil przegrał na punkty 3:0 ale zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Przeciwnik Kamila wygrał kolejne walki i obronił tytuł.

Emilia Gorczycka (junior -55 kg)
Emilia przegrała pierwszą walkę stosunkiem punktów 3:0 ale to była chyba jej najlepsza walka w karierze. w końcu widzieliśmy Emilię, która zaczyna myśleć na macie. Walka była bardzo czysta i techniczna po obu stronach. Przez trzy rundy zawodniczki nie dostały żadnego ostrzeżenia. Emilia przez trzy rundy atakowała ale mimo wszystko nadziewała się na kontry. Stopniowo traciła punkty. W trzeciej rundzie przeciwniczka prowadziła kilkoma punktami u wszystkich sędziów. Emilia w tym momencie zaczynała odrabiać straty i przewaga stopniała do 2 punktów. Niestety zabrakło zimnej krwi w końcówce i nie udało się odrobić starty.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za postawę i dobry wynik! Zdjęcia z zawodów można obejrzeć w galerii

Czytaj więcej »

Kids Masters Cup Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Kickboxing Boks Taekwondo K1 Samoobrona.jpgW dniu 24.02.2024 r. w Piasecznie odbywały się zawody w kickboxingu Kids Masters Cup. Do zawodów zgłosiło się 160 zawodników z 16 klubów z całego kraju. Nasz klub reprezentowało osiemnasćie osób (16 zawodników i 2 trenerów). Zdobyliśmył łącznie 13 medali w tym 3 złote, 4 srebrne i 6 brązowych. 

Serdeczne podziękwania dla rodziców za wsparcie naszych trenerów w trakcie zawodów ;)

Grarulacje dla wszystkich zawodników i Małych Mistrali!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Summer Cup

Będzin 25.05.2024


Mistral Summer Cup, Będzin 25.05.2024 - A4 - kompresja.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.