ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

10801927_1532214817041089_1155246006124563981_n.jpgFight Fitness Fun to autorski trening zbudowany w oparciu o ćwiczenia zaczerpnięte ze sportów walki i kształtujący u trenujących schematy ruchowe typowe m.in. dla Kick-boxingu, Judo, zapasów, Grapplingu, brazylijskiego Jiu-Jitsu, ktory prowadzą trenerzy na codzień pracujący w klubach sportów walki i mający wieloletnie doświadczenie i przeszłość zawodniczą.

Zajęcia odbywać się będą 3 razy w tygodniu, w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18:00 w sali nr 3. Prosimy Was o wcześniejsze zapisy w Recepcji Activu. Zajęcia prowadzą Krzysztof Wiśniewski, Damian Nowak, Sławomir Kozieł.

Kto podejmie wyzwanie i dołączy do nas?

 

Czytaj więcej »

Informujemy, iż w dniu 6.04.2015r ( poniedziałek ) zajęcia w Dąbrowie Górniczej nie odbędą się. Wszystkie pozostałe zajęcia w Dąbrowie Górniczej i Wojkowicach odbywają się bez zmian. Prosimy również  na przyszłość o sprawdzanie na stronie czy jakiekolwiek zajęcia przepadają ponieważ często zdarza się, że dzień wolny od zajęć w szkole nie jest równoznaczny z tym, iż treningi nie odbywają się. Jeśli taka informacja nie pojawia się na stronie i nie dotarła do Państwa od instruktora tzn. że zajęcia odbywają się według grafiku.

Czytaj więcej »

wielkanoc_2014.jpgZdrowych, Wesołych, Spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy zarząd Klubu Sportowego Mistral

Czytaj więcej »

CAM01140~2.jpgW dniu 7.02.2015r byliśmy w Warszawie wraz firmą 5palców na otwarciu klubu forday Fitness. Tradycyjnie zrobiliśmy trening pokazowy kick-boxingu oraz judo. Poza tym poprowadziliśmy zajęcia z Functional Traning oraz TRX. Zdjęcia z otwarcia można obejrzeć w galeri.

Czytaj więcej »

mistral wieliczka (4).jpgW dniach 14-15.03.2015r w Wieliczce pod Krakowem odbyły się Mistrzostwa Polski Taekwondo. W zawodach udział wzięło ponad 600 zawodników i zawodniczek z klubów z całej Polski.

KS Mistral reprezentowały 22 osoby ( 2 dzieci – Kamil kopiński, Julia Kupczak; 4 młodzików – Emilia Wylężek, Dawid Rupiński, Marcel Czop, Kacper Szulc; 7 kadetów – Alan Zatorski, Łukasz Mucha, Aleksander Hachul, Tymoteusz Pańkowski, Izabela Wrona, Katarzyna Grochowina, Alicja Zgoda; 1 senior – Robert Barszcz; 2 weteranów – Mariusz Kupczak, Mirosław Kopiński oraz 5 członków ekipy: Krzysztof Wiśniewski – trener, Łukasz Jańczyk – kierownik ekipy, Przemysław Kaleta oraz Mateusza Lędźwa – sekundanci, Rafał Grochowina – kamerzysta.

Zawody były podzielone na dwa dni. W sobotę odbywały się wszystkie konkurencje dzieci i młodzików a w niedzielę wszystkie konkurencje kadetów, juniorów i seniorów.

Po pierwszym dniu klub posiadał na swoim koncie 1 złoty i 2 brązowe medale.

  • Marcel Czop – I miejsce
  • Kamil Kopiński – zdobył dwa III miejsca

Warto nadmienić, że pozostali nasi zawodnicy zajęli niestety cztery 4 miejsca. Brakło szczęścia i doświadczenia w walkach o brązowe medale. Drugiego dnia nasi kadeci zdobyli 1 złoty i jeden brązowy medalowej

  • Alan Zatorski – I miejsce
  • Katarzyna Grochowina – III miejsce

To były drugi start na zawodach naszych najmłodszych zawodników ale pierwszy na zawodach taekwondo. Zdjęcia z zawodów można obejrzeć w galerii.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

Czytaj więcej »

Dzisiejszy trening 16.03.2015r. ( poniedziałek ) o 17:00 w Dąbrowie Górniczej grupy I dzieci ( 4-7 lat ) zostaje odwołany. Pozostałe grupy odbywają się bez zmian. Zajęcia zostaną odrobione. Termin zostanie podany na treningu. Treningi w środę odbywają się bez zmian. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej »

logo_szkic_2-02.jpg14 i 15 marca 2015 w Hali Solne Miasto w Wieliczce odbędą się XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do. Zapisów na zawody można dokonywać do 8.03.2015 podczas treningów oraz e-mailem na adres klubowy ksmistral@gmail.com. Wszystkie chętne osoby proszone są o zapoznanie się z komunikatem zawodów.

Czytaj więcej »

Informujemy, iż treningi piątkowe w Dąbrowie Górniczej zostają przeniesione na godzię 19:30. Pozostałe zajęcia dla pozostałych grup pozostają bez zmian.

Czytaj więcej »

Informujemy, iż z przyczyn organizacyjnych trening w Dąbrowie Górniczej  grupy I ( 4 - 7 lat ) o godzinie 17:00 w dniu 2.02.2015r (poniedziałek) nie odbędzie się. Zajęcia zostają przeniesione na dzień 6.02.2015r (piątek) na godzinę 17:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej »

Informujemy, iż wszystkie treningi dla poszczególnych grup w trakcie ferii zimowych odbywają się bez zmian. Grafik jest dostępny w zakładach treningi Wojkowice oraz treningi Dąbrowa Górnicza.

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Fight Camp

Tresna, 15-22.08.2024Mistral Sport Camp 2024 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi dla dzieci śląsk.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.