ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Informujemy, iż zajęcia w Wojkowicach w dniu 06.01.2015r. ( wtorek ) nie odbędą się. Pozostałe zajęcia odbywają się według grafiku.

Czytaj więcej »

NA STRONE WESOLYCH SWIAT.jpgŻyczenia szczęśliwych, zdrowych  i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych.

Aby nowy rok obfitował w kolejne sukcesyw życiu zawodowym i prywatnym. Tego oraz spełnienia wszystkich marzeń 

  życzy Klub Sportowy Mistral.

 

P.S Nie zapomnijcie o treningach bo... ;)

Czytaj więcej »

Poniżej przedstawiamy rozkład treningów w okresie świątecznym:

 • Dąbrowa Górnicza ( 22.12.2014r. ) - trening odbywa się bez zmian
 • Wojkowice ( 23.12.2014r. ) - trening odbywa się bez zmian
 • Dąbrowa Górnicza ( 24.12.2014r. ) - trening odwołany
 • Wojkowice ( 25.12.2014r. ) - trening odwołany
 • Dąbrowa Górnicza ( 26.12.2014r. ) - trening odwołany
 • Dąbrowa Górnicza ( 29.12.2014r. ) - trening odbywa się bez zmian
 • Wojkowice ( 30.12.2014r. ) - trening odbywa się bez zmian
 • Dąbrowa Górnicza ( 31.12.2014r. ) - trening odwołany
 • Wojkowice ( 1.01.2015r. ) - trening odwołany
 • Dąbrowa Górnicza ( 2.01.2015r. ) - trening odbywa się bez zmian

Czytaj więcej »

5palcow.jpgInformujemy, iż firma 5palców zrobiła specjalną cenę na trzy rodzaje butów Vibram Fivefingers dla wszystkich trenujących w KS Mistral. W ofercie znajdują się trzy rodzaje butów:

Oferta jest ważna do końca stycznia 2015r. Wszystkie zainteresowane osoby mogą otrzymać więcej informacji podczas treningu.

Czytaj więcej »

DSC_4915.1.jpgŚwietnie spisali się zawodnicy KS Mistral na Pucharze Europy Kickboxing. Wywalczyli 2 złote oraz 3 brązowe
medale. Zawody odbyły się w dniu 6.12.2014r w Tarczynie pod Warszawą. W imprezie udział wzięło blisko 500 zawodników. Oprócz zawodników z Polski do naszego kraju przyjechały reprezentacje Belgi, Anglii, Czech, Austrii, Grecji, Niemiec, Słowacji, Irlandi, Szwecji, Ukrainy, Mołdawi.

KS Mistral wyruszył na te zawody z 19 osobowym składzie. 16 zawodników ( 12 kadetów i 4 seniorów ) oraz 3 członków ekipy: 

 • Krzysztof Wiśniewski - trener
 • Łukasz Jańczyk – kierownik ekipy
 • Michał Śpiewakowski – ratownik medyczny

Klubowi towarzyszyła także grupa 20 kibiców. Pierwszy raz na zawodach wystartowali najmłodsi zawodnicy klubu, którzy mimo tego, że trenują dłuższy czas to nie mieli okazji wcześniej sprawdzić swoich umiejętności na zawodach. Nasi kadeci zaprezentowali się znakomicie.

 • Emilia Wylężek - I miejsce w kategorii -145cm kadet młodszy
 • Alicja Zgoda - III miejsce w kategorii -155cm kadet młodszy
 • Katarzyna Grochowina - III miejsce w kategorii – 165cm kadet starszy. 

Pozostali kadeci pokazali się bardzo dobrej strony. Wiele walk zostało wygranych tylko brakowało albo szczęścia albo doświadczenia aby dostać się do strefy medalowej.

Natomiast nasi seniorzy zdobyli jeden złoty i brązowy medal. Miłosz Palacz, który ma na swoim koncie wiele medali wreszcie po 10 latach ciężkiej pracy zdobył ten najcenniejszy - złoty w kategorii -75kg senior a Mateusz Lędźwa wywalczył brąz w kategorii -85kg senior. Mateusz Lędźwa oraz Dawid Borowski startowali w tej samej kategorii wagowej i doszli do półfinałów. Niestety musieli uznać wyższość swoich przeciwników dlatego w walce o brązowy medal doszło do wewnątrz klubowego pojedynku w którym Mateusz wyszedł zwycięsko. Dla Mateusza był to pierwszy start jako senior. Przemysław Kaleta startował w kategorii -70kg senior i los niestety tak chciał, że trafił w losowaniu na późniejszego zwycięzcę kategorii. Zdjęcia z zawodów można obejrzeć w galerii.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

Czytaj więcej »

10648820_791615920903987_1467238510196675129_o (1)(1).jpgW dniach 22-23.11.2014r w Opolu odbył się Puchar Polski Taekwondo. W zawodach udział wzięło 537 zawodników i zawodniczek z 24 klubów ZSPUT oraz 4 ekip zagranicznych :Mołdawii, Kazachstanu, Ukrainy i Argentyny. Zawody sędziowało 55 licencjonowanych sędziów ZSPUT.

KS Mistral reprezentował tylko Mateusz Lędźwa, który po raz ostatni startował jako junior. Mateusz Zdobył II miejsce w kategorii junior +78kg. 

Gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów !

Czytaj więcej »

Przedstawiamy informację dla wszystkich osób powyżej 16 roku życia trenujących w KS Mistral.

 • Polsko – Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Bytomiu ul. Aleja Legionów 2, 41-902 Bytom.
 • Klinika Chorób Wewnętrznych Angiologii i Medycyny Fizykalnej w Bytomiu
 • Kierownik Kliniki: Prof. dr hab. n. med. dr hc. Aleksander Sieroń

Zapraszają trenujących w wieku powyżej 16 lat w Klubie Sportowym Mistral do wzięcia udziału w badaniach narządu ruchu w Laboratorium Narządu Ruchu mieszczącego się w Polsko – Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Bytomiu. Badania mają na celu ocenę psycho - ruchową młodzieży trenującej i profilaktykę kontuzji sportowych.

Udział w badaniu jest dobrowolny i bezpłatny. Badania obejmują: zakres ruchomości stawów, elektromiografię powierzchowną EEG mięśni szkieletowych i badanie ośrodka równowagi i koordynacji ruchów. Badania odbywają się w Polsko – Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Bytomiu ul. Aleja Legionów 2, 41-902 Bytom, I piętro ,drzwi na wprost schodów,

Od poniedziałku do piątku:

o godz. 10,00 i o godz.13,00 lub 14,00.

Badania wykonywane są pod nadzorem dr n. med. Romualdy Muchy specjalisty fizjoterapii a wykonywane są przez magistrów – inżynierów w/w Uczelni. Do badania należy się rozebrać do krótkich spodni lub spodenek, panie do krótkich spodenek i stanika. Każdemu uczestnikowi dostarczony będzie wynik badania. W razie ujawnionych kontuzji deklarujemy pomoc fizjoterapeutyczną.

Kontakt w sprawie badań i uzgodnienia terminu :

 • Trener Krzysztof Wiśniewski 513-383-352
 • dr Romualda Mucha tel. 505 160 198

Czytaj więcej »

Informujemy, iż od dnia 13.11.2014r. ( czwarek ) następuje zmiana wejścia do szkoły. Do szkoły należy wchodzić od tyłu wejściem ewakuacyjnym za boiskiem szkolnym.

Czytaj więcej »

Informujemy, iż trening w Wojkowicach w dniu 11.11.2014r. ( wtorek ) nie odbędzie się. Zajęcia w Dąbrowie Górniczej 10.11.2014r. ( poniedziałek ) odbywają się bez zmian.

Czytaj więcej »

tyl.jpgprzod.jpgDostępne są nowe koszulki klubowe bawełniane we wszystkich rozmiarach oraz koszulki firmy " Under Armour" 2-Pack HeatGear ( Fitted ) w rozmiarach S,M,L.

Fitted - przylegający do ciała, nie opięty.

HeatGear - to lekka techniczna tkanina, która chłodzi i osusza ciało podczas uprawiania sportu. Transportuje pot z powierzchni ciała na zewnątrz tkaniny i przyspiesza jego odparowywanie. W rezultacie optymalizuje temperaturę ciała i utrzymuje je w świetnej kondycji podczas ćwiczeń, treningu czy sportowej rywalizacji.

Koszulki można odbierać podczas treningu.

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Fight Camp

Tresna, 15-22.08.2024Mistral Sport Camp 2024 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi dla dzieci śląsk.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.