ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

mazovia.jpgDo 29 listopada będą zbierane zgłoszenia na zawody Mazovia Cup International. Turniej ten jest największą międzynarodową imprezą sztuk walki w Polsce. W tym roku zawody będą miały rangę Pucharu Europy federacji UFR, WKA i WKSF. Na zawodach startują przedstawiciele różnych stylów walki takich jak: kickboxing, taekwondo, karate, muay thai, mma. Zawody odbędą się na 8 matach, dwóch ringach i oktagonie. Dzięki sprawnej organizacji ponad 600 zawodników co roku może wziąć udział w zawodach, w ciągu jednego dnia. Na zawodach startują wszystkie kategorie wiekowe z dziećmi włącznie. 

Formuły walki:

  • UFR Tatami - ograniczony kontakt, 1 runda boks, 2 runda kickboxing, 3 runda low kick.
  • UFR Ring - full contact, 1 runda boks, 2 runda kickboxing, 3 runda low kick.
  • Kickboxing Tatami - ograniczony kontakt
  • Kickboxing Ring - full contact
  • Pointfighting - ograniczony kontakt
  • MMA - full contact
  • Kalaki - konkurencja dla dzieci
  • Traditional Forms
  • Breaking - rozbicia
  • Musical Forms

Zachęcamy do startu wszystkich trenujących. Jest to świetna okazja aby sprawdzić swoje umiejętności zwłaszcza, że jest tyle konkurencji, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Zawodnicy z dłuższym stażem mogą sprawdzić się na ringu. Osoby, które krócej trenują i chciałby pierwszy raz wystartować w zawodach mają do wyboru różne konkurencje na tatami. Niebawem na stronie pojawi się pełny komunikat zawodów.


Czytaj więcej »


akcja_krwiodastwa.jpgW dniu jutrzejszym tj. 23 października zapraszamy wszystkich członków Klubu Sportowego Mistral do wzięcia udziału w akcji honorowego oddawania krwi, które odbędzie się w Oddziale Terenowym Honorowego Krwiodawstwa w Szpitalu Miejskim w Dąbrowie Górniczej w godzinach 8:00-11:00. W akcji wezmą udział uczniowie V LO im. Kanclerza Jana Zamoyskiego, a także Telewizja Osiedlowa Myślice "TOM".

Zapraszam wszystkich do oddania krwi i wsparcia idei honorowego krwiodawstwa.

Informacje na temat akcji honorowego oddawania krwi z poprzednich lat znajdą Państwo na stronie internetowej oraganizatora akcji: www.piotrslusarczyk.com.pl

Czytaj więcej »

Opole2014.jpgInformujemy, iz zbieramy zapisy na zawody taekwondo, które odbędą się w dniach 22-23.11.2014r. w Opolu. Wszystkie chętne osoby proszone są aby zapoznały się z komunikatem zawodów.


Czytaj więcej »

1.jpgW dniu 27.09.2014r. w Czeladzi odbył się Puchar Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego w Kickboxingu. W zawodach wystartowało ponad 100 zawodników i zawodniczek z klubów naszego regionu m.in. z Dąbrowy Górniczej, Wojkowic, Będzina, Czeladzi, Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Zawiercia, Myszkowa i Knurowa.

KS Mistral reprezentowało 20 zawodników i 2 członków ekipy: Krzysztof Wiśniewski - trener, Łukasz Jańczyk - kierownik ekipy. Zawody były zorganizowane dla dzieci do 12 roku życia oraz dla juniorów i seniorów.

Czytaj więcej »

W dniu 20.09.2014r. w Wojkowicach w trakcie pikniku " Aktywność z apetytem" wykonaliśmy mały pokaz kickboxingu i taekwondo. W pokazie uczestniczyła II grupa wiekowa oraz kilka osó z grupy starszej. Zdjęcia z pokazów można obejrzeć w galerii.

Czytaj więcej »

Gorąca prośba do osób, które posiadają zdjęcia z Pucharu Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego w Czeladzi oraz z pokazu, który odbył się w trakcie pikniku " Aktywność z apetytem" w Wojkowicach o jak najszybsze dostarczenie ich na trening lub wysłanie na maila klubowego ksmistral@gmail.com

Czytaj więcej »

KOMUNIKAT PUCHARU SLASKA I ZAGŁEBIA DĄBROWSKIEGOPuchar Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego w Kickboxingu - 27.09.2014r. Czeladź W KICKBOXING objętego honorowym patronatem przez Starostę Powiatu Będzińskiego Pana Krzysztofa Malczewskiego, oraz przez Burmistrz Miasta Czeladź Panią Teresę Kosmalę 

Miejsce: Czeladź, Hala MOSiR, ul. Sportowa 2

Data: 27.09.2014r.

Organizator: Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu

Patronat: Starosta Powiatu Będzińskiego, Burmistrz Miasta Czeladź

Opłata startowa: 20zł  

Czytaj więcej »

Wszystkie osoby biorące udział w pokazie w trakcie pikniku w Wojkowicach proszone są o przybycie na miejsce o godzinie 15:30 na boisko boczne przy stadionie miejskim.

Czytaj więcej »

Informujemy, iż treningi w Wojkowicach w sezonie 2014/2015 rozpoczynają się w czwartek 4 września. Dni i godziny dla poszczególnych grup pozostają bez zmian. Więcej informacji w zakładce " treningi Wojkowice ".

Czytaj więcej »

Informujemy, iż treningi w Dąbrowie Górniczej w sezonie 2014/2015 rozpoczynają się w środę 3 września. Dni i godziny dla poszczególnych grup pozostają bez zmian. Więcej informacji w zakładce " treningi Dąbrowa Górnicza ".

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Fight Camp

Tresna, 15-22.08.2024Mistral Sport Camp 2024 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi dla dzieci śląsk.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.