DSC_9282.jpgW dniach 21-22.11.2015 nasz klub startował jak co roku na Taekwondo Polish Open Cup. W zawodach udział wzięło ponad 540 zawodników i zawodniczek z klubów z całej Polski oraz 6 ekip zagranicznych (Austria, Mołdawia, Ukraina, Szkocja, Czechy oraz Armenia). KS Mistral reprezentowały 74 osoby w tym 61 zawodników i 13 członków ekipy ( trenerzy, kierownicy ekipy, sekundanci). Nasz klub w sumie zdobył 26 medali w tym 4 złote, 11 srebnych i 11 brązowych. Niestety jak to w sporcie bywa wiele było rozczarowań ponieważ żeby wygrać to ktoś musi przegrać. Pozostali nasi zawodnicy ocierali się także o strefę medalową (10 czwartych miejsc) ponieważ docierali do półfinałów ale brakowało czasami albo odrobinę szczęścia lub sił i doświadczenia w walkach o finał oraz o brązowe medale. Miejsce tuż za podium jest najbardziej niewdzięczną pozycją w zawodach. Każdy ma świadomość jak niewiele brakowało do upragnionego medalu.

Podsumowując był to pierwszy wyjazd naszego klubu tak licznym składem. Pierwszy raz wystartowali nasi najmłodsi zawodnicy. W kategorii dzieci na 40 startujących z naszego klubu tylko jedno dziecko było wcześniej na zawodach! Jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia. Kilka rzeczy nas zaskoczyło a innych w ogóle nie wzięliśmy pod uwagę. Wiemy na przyszłość jakie elementy należy usprawnić w naszej organizacji oraz jakich błędów musimy się wystrzegać. Mamy nakreślony plan i wyznaczone cele, które systematyczne będziemy realizować.

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich zawodników za udział w zawodach i wolę walki!

Podziękowania również dla wszystkich członków klubu i rodziców, którzy pomagali w trakcie zawodów. Za poświęcony swój wolny czas i bezinteresowną pomoc. Przez te dwa dni od rana do późnego wieczora daliście z siebie wszystko. Aż przykro było patrzeć na te umęczone twarze ;)

Dziękujemy firmie 5palców, Burmistrzowi Miasta Wojkowice Tomaszowi Szczerbie, Panu Marcinowi Wrońskiemu za wsparcie naszego wyjazdu oraz wszystkim osobom prywatnym, które ciągle wspierają nasz klub. To bez was ten wyjazd nie mógłby dojść do skutku. Dziękujemy za pomoc!

Nasz następny kierunek to European Cup - 9th Mazovia Cup International, Tarczyn 5.12.2015

Ze sportowym pozdrowieniem, taekwon!

« wróć

facebook

Następne zawody

Polish Open Cup

Dzierżoniów, 14-15.03.2020 r.

Taekwondo Polish Open 2020 - plakat.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

pzkb-logo.jpgLogo Taekwondo ITF.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

MISTRAL SUMMER CAMP

2020

Mistral Camp - zapisy Polska 2020.jpg

Mistral Camp - zapisy Bułgaria 2020(1).jpg