ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

5palcow.jpgInformujemy, iż firma 5palców zrobiła specjalną cenę na trzy rodzaje butów Vibram Fivefingers dla wszystkich trenujących w KS Mistral. W ofercie znajdują się trzy rodzaje butów:

Oferta jest ważna do końca stycznia 2015r. Wszystkie zainteresowane osoby mogą otrzymać więcej informacji podczas treningu.

Czytaj więcej »

DSC_4915.1.jpgŚwietnie spisali się zawodnicy KS Mistral na Pucharze Europy Kickboxing. Wywalczyli 2 złote oraz 3 brązowe
medale. Zawody odbyły się w dniu 6.12.2014r w Tarczynie pod Warszawą. W imprezie udział wzięło blisko 500 zawodników. Oprócz zawodników z Polski do naszego kraju przyjechały reprezentacje Belgi, Anglii, Czech, Austrii, Grecji, Niemiec, Słowacji, Irlandi, Szwecji, Ukrainy, Mołdawi.

KS Mistral wyruszył na te zawody z 19 osobowym składzie. 16 zawodników ( 12 kadetów i 4 seniorów ) oraz 3 członków ekipy: 

 • Krzysztof Wiśniewski - trener
 • Łukasz Jańczyk – kierownik ekipy
 • Michał Śpiewakowski – ratownik medyczny

Klubowi towarzyszyła także grupa 20 kibiców. Pierwszy raz na zawodach wystartowali najmłodsi zawodnicy klubu, którzy mimo tego, że trenują dłuższy czas to nie mieli okazji wcześniej sprawdzić swoich umiejętności na zawodach. Nasi kadeci zaprezentowali się znakomicie.

 • Emilia Wylężek - I miejsce w kategorii -145cm kadet młodszy
 • Alicja Zgoda - III miejsce w kategorii -155cm kadet młodszy
 • Katarzyna Grochowina - III miejsce w kategorii – 165cm kadet starszy. 

Pozostali kadeci pokazali się bardzo dobrej strony. Wiele walk zostało wygranych tylko brakowało albo szczęścia albo doświadczenia aby dostać się do strefy medalowej.

Natomiast nasi seniorzy zdobyli jeden złoty i brązowy medal. Miłosz Palacz, który ma na swoim koncie wiele medali wreszcie po 10 latach ciężkiej pracy zdobył ten najcenniejszy - złoty w kategorii -75kg senior a Mateusz Lędźwa wywalczył brąz w kategorii -85kg senior. Mateusz Lędźwa oraz Dawid Borowski startowali w tej samej kategorii wagowej i doszli do półfinałów. Niestety musieli uznać wyższość swoich przeciwników dlatego w walce o brązowy medal doszło do wewnątrz klubowego pojedynku w którym Mateusz wyszedł zwycięsko. Dla Mateusza był to pierwszy start jako senior. Przemysław Kaleta startował w kategorii -70kg senior i los niestety tak chciał, że trafił w losowaniu na późniejszego zwycięzcę kategorii. Zdjęcia z zawodów można obejrzeć w galerii.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

Czytaj więcej »

10648820_791615920903987_1467238510196675129_o (1)(1).jpgW dniach 22-23.11.2014r w Opolu odbył się Puchar Polski Taekwondo. W zawodach udział wzięło 537 zawodników i zawodniczek z 24 klubów ZSPUT oraz 4 ekip zagranicznych :Mołdawii, Kazachstanu, Ukrainy i Argentyny. Zawody sędziowało 55 licencjonowanych sędziów ZSPUT.

KS Mistral reprezentował tylko Mateusz Lędźwa, który po raz ostatni startował jako junior. Mateusz Zdobył II miejsce w kategorii junior +78kg. 

Gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów !

Czytaj więcej »

Przedstawiamy informację dla wszystkich osób powyżej 16 roku życia trenujących w KS Mistral.

 • Polsko – Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Bytomiu ul. Aleja Legionów 2, 41-902 Bytom.
 • Klinika Chorób Wewnętrznych Angiologii i Medycyny Fizykalnej w Bytomiu
 • Kierownik Kliniki: Prof. dr hab. n. med. dr hc. Aleksander Sieroń

Zapraszają trenujących w wieku powyżej 16 lat w Klubie Sportowym Mistral do wzięcia udziału w badaniach narządu ruchu w Laboratorium Narządu Ruchu mieszczącego się w Polsko – Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Bytomiu. Badania mają na celu ocenę psycho - ruchową młodzieży trenującej i profilaktykę kontuzji sportowych.

Udział w badaniu jest dobrowolny i bezpłatny. Badania obejmują: zakres ruchomości stawów, elektromiografię powierzchowną EEG mięśni szkieletowych i badanie ośrodka równowagi i koordynacji ruchów. Badania odbywają się w Polsko – Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Bytomiu ul. Aleja Legionów 2, 41-902 Bytom, I piętro ,drzwi na wprost schodów,

Od poniedziałku do piątku:

o godz. 10,00 i o godz.13,00 lub 14,00.

Badania wykonywane są pod nadzorem dr n. med. Romualdy Muchy specjalisty fizjoterapii a wykonywane są przez magistrów – inżynierów w/w Uczelni. Do badania należy się rozebrać do krótkich spodni lub spodenek, panie do krótkich spodenek i stanika. Każdemu uczestnikowi dostarczony będzie wynik badania. W razie ujawnionych kontuzji deklarujemy pomoc fizjoterapeutyczną.

Kontakt w sprawie badań i uzgodnienia terminu :

 • Trener Krzysztof Wiśniewski 513-383-352
 • dr Romualda Mucha tel. 505 160 198

Czytaj więcej »

Informujemy, iż od dnia 13.11.2014r. ( czwarek ) następuje zmiana wejścia do szkoły. Do szkoły należy wchodzić od tyłu wejściem ewakuacyjnym za boiskiem szkolnym.

Czytaj więcej »

Informujemy, iż trening w Wojkowicach w dniu 11.11.2014r. ( wtorek ) nie odbędzie się. Zajęcia w Dąbrowie Górniczej 10.11.2014r. ( poniedziałek ) odbywają się bez zmian.

Czytaj więcej »

tyl.jpgprzod.jpgDostępne są nowe koszulki klubowe bawełniane we wszystkich rozmiarach oraz koszulki firmy " Under Armour" 2-Pack HeatGear ( Fitted ) w rozmiarach S,M,L.

Fitted - przylegający do ciała, nie opięty.

HeatGear - to lekka techniczna tkanina, która chłodzi i osusza ciało podczas uprawiania sportu. Transportuje pot z powierzchni ciała na zewnątrz tkaniny i przyspiesza jego odparowywanie. W rezultacie optymalizuje temperaturę ciała i utrzymuje je w świetnej kondycji podczas ćwiczeń, treningu czy sportowej rywalizacji.

Koszulki można odbierać podczas treningu.

Czytaj więcej »

mazovia.jpgDo 29 listopada będą zbierane zgłoszenia na zawody Mazovia Cup International. Turniej ten jest największą międzynarodową imprezą sztuk walki w Polsce. W tym roku zawody będą miały rangę Pucharu Europy federacji UFR, WKA i WKSF. Na zawodach startują przedstawiciele różnych stylów walki takich jak: kickboxing, taekwondo, karate, muay thai, mma. Zawody odbędą się na 8 matach, dwóch ringach i oktagonie. Dzięki sprawnej organizacji ponad 600 zawodników co roku może wziąć udział w zawodach, w ciągu jednego dnia. Na zawodach startują wszystkie kategorie wiekowe z dziećmi włącznie. 

Formuły walki:

 • UFR Tatami - ograniczony kontakt, 1 runda boks, 2 runda kickboxing, 3 runda low kick.
 • UFR Ring - full contact, 1 runda boks, 2 runda kickboxing, 3 runda low kick.
 • Kickboxing Tatami - ograniczony kontakt
 • Kickboxing Ring - full contact
 • Pointfighting - ograniczony kontakt
 • MMA - full contact
 • Kalaki - konkurencja dla dzieci
 • Traditional Forms
 • Breaking - rozbicia
 • Musical Forms

Zachęcamy do startu wszystkich trenujących. Jest to świetna okazja aby sprawdzić swoje umiejętności zwłaszcza, że jest tyle konkurencji, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Zawodnicy z dłuższym stażem mogą sprawdzić się na ringu. Osoby, które krócej trenują i chciałby pierwszy raz wystartować w zawodach mają do wyboru różne konkurencje na tatami. Niebawem na stronie pojawi się pełny komunikat zawodów.


Czytaj więcej »


akcja_krwiodastwa.jpgW dniu jutrzejszym tj. 23 października zapraszamy wszystkich członków Klubu Sportowego Mistral do wzięcia udziału w akcji honorowego oddawania krwi, które odbędzie się w Oddziale Terenowym Honorowego Krwiodawstwa w Szpitalu Miejskim w Dąbrowie Górniczej w godzinach 8:00-11:00. W akcji wezmą udział uczniowie V LO im. Kanclerza Jana Zamoyskiego, a także Telewizja Osiedlowa Myślice "TOM".

Zapraszam wszystkich do oddania krwi i wsparcia idei honorowego krwiodawstwa.

Informacje na temat akcji honorowego oddawania krwi z poprzednich lat znajdą Państwo na stronie internetowej oraganizatora akcji: www.piotrslusarczyk.com.pl

Czytaj więcej »

Opole2014.jpgInformujemy, iz zbieramy zapisy na zawody taekwondo, które odbędą się w dniach 22-23.11.2014r. w Opolu. Wszystkie chętne osoby proszone są aby zapoznały się z komunikatem zawodów.


Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

NOWY NABÓR 2023

Nowy nabór 2023 - grudzień.jpg

Mistral Winter Cup

Mistral Winter Cup, Będzin 03.12.2022 - PLAKAT A4 poziomy kickboxing taekwondo ksmistral dąbrowa górnicza sosnowiec piekary śląskie katowice piekary śląskie.jpg

Śląska Liga Kickboxingu

Śląska Liga Kickboxingu, Będzin 4.12.2022 - PLAKAT A4 kickboxing taekwondo ksmistral dąbrowa górnicza sosnowiec piekary śląskie katowice piekary śląskie(1).jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

Będzin - logotyp.jpg Będzin

Bobrowniki - logotyp(1).jpg

Gmina Bobrowniki

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           .