ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

10801927_1532214817041089_1155246006124563981_n.jpgFight Fitness Fun to autorski trening zbudowany w oparciu o ćwiczenia zaczerpnięte ze sportów walki i kształtujący u trenujących schematy ruchowe typowe m.in. dla Kick-boxingu, Judo, zapasów, Grapplingu, brazylijskiego Jiu-Jitsu, ktory prowadzą trenerzy na codzień pracujący w klubach sportów walki i mający wieloletnie doświadczenie i przeszłość zawodniczą.

Zajęcia odbywać się będą 3 razy w tygodniu, w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18:00 w sali nr 3. Prosimy Was o wcześniejsze zapisy w Recepcji Activu. Zajęcia prowadzą Krzysztof Wiśniewski, Damian Nowak, Sławomir Kozieł.

Kto podejmie wyzwanie i dołączy do nas?

 

Czytaj więcej »

Informujemy, iż w dniu 6.04.2015r ( poniedziałek ) zajęcia w Dąbrowie Górniczej nie odbędą się. Wszystkie pozostałe zajęcia w Dąbrowie Górniczej i Wojkowicach odbywają się bez zmian. Prosimy również  na przyszłość o sprawdzanie na stronie czy jakiekolwiek zajęcia przepadają ponieważ często zdarza się, że dzień wolny od zajęć w szkole nie jest równoznaczny z tym, iż treningi nie odbywają się. Jeśli taka informacja nie pojawia się na stronie i nie dotarła do Państwa od instruktora tzn. że zajęcia odbywają się według grafiku.

Czytaj więcej »

wielkanoc_2014.jpgZdrowych, Wesołych, Spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy zarząd Klubu Sportowego Mistral

Czytaj więcej »

CAM01140~2.jpgW dniu 7.02.2015r byliśmy w Warszawie wraz firmą 5palców na otwarciu klubu forday Fitness. Tradycyjnie zrobiliśmy trening pokazowy kick-boxingu oraz judo. Poza tym poprowadziliśmy zajęcia z Functional Traning oraz TRX. Zdjęcia z otwarcia można obejrzeć w galeri.

Czytaj więcej »

mistral wieliczka (4).jpgW dniach 14-15.03.2015r w Wieliczce pod Krakowem odbyły się Mistrzostwa Polski Taekwondo. W zawodach udział wzięło ponad 600 zawodników i zawodniczek z klubów z całej Polski.

KS Mistral reprezentowały 22 osoby ( 2 dzieci – Kamil kopiński, Julia Kupczak; 4 młodzików – Emilia Wylężek, Dawid Rupiński, Marcel Czop, Kacper Szulc; 7 kadetów – Alan Zatorski, Łukasz Mucha, Aleksander Hachul, Tymoteusz Pańkowski, Izabela Wrona, Katarzyna Grochowina, Alicja Zgoda; 1 senior – Robert Barszcz; 2 weteranów – Mariusz Kupczak, Mirosław Kopiński oraz 5 członków ekipy: Krzysztof Wiśniewski – trener, Łukasz Jańczyk – kierownik ekipy, Przemysław Kaleta oraz Mateusza Lędźwa – sekundanci, Rafał Grochowina – kamerzysta.

Zawody były podzielone na dwa dni. W sobotę odbywały się wszystkie konkurencje dzieci i młodzików a w niedzielę wszystkie konkurencje kadetów, juniorów i seniorów.

Po pierwszym dniu klub posiadał na swoim koncie 1 złoty i 2 brązowe medale.

  • Marcel Czop – I miejsce
  • Kamil Kopiński – zdobył dwa III miejsca

Warto nadmienić, że pozostali nasi zawodnicy zajęli niestety cztery 4 miejsca. Brakło szczęścia i doświadczenia w walkach o brązowe medale. Drugiego dnia nasi kadeci zdobyli 1 złoty i jeden brązowy medalowej

  • Alan Zatorski – I miejsce
  • Katarzyna Grochowina – III miejsce

To były drugi start na zawodach naszych najmłodszych zawodników ale pierwszy na zawodach taekwondo. Zdjęcia z zawodów można obejrzeć w galerii.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

Czytaj więcej »

Dzisiejszy trening 16.03.2015r. ( poniedziałek ) o 17:00 w Dąbrowie Górniczej grupy I dzieci ( 4-7 lat ) zostaje odwołany. Pozostałe grupy odbywają się bez zmian. Zajęcia zostaną odrobione. Termin zostanie podany na treningu. Treningi w środę odbywają się bez zmian. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej »

logo_szkic_2-02.jpg14 i 15 marca 2015 w Hali Solne Miasto w Wieliczce odbędą się XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do. Zapisów na zawody można dokonywać do 8.03.2015 podczas treningów oraz e-mailem na adres klubowy ksmistral@gmail.com. Wszystkie chętne osoby proszone są o zapoznanie się z komunikatem zawodów.

Czytaj więcej »

Informujemy, iż treningi piątkowe w Dąbrowie Górniczej zostają przeniesione na godzię 19:30. Pozostałe zajęcia dla pozostałych grup pozostają bez zmian.

Czytaj więcej »

Informujemy, iż z przyczyn organizacyjnych trening w Dąbrowie Górniczej  grupy I ( 4 - 7 lat ) o godzinie 17:00 w dniu 2.02.2015r (poniedziałek) nie odbędzie się. Zajęcia zostają przeniesione na dzień 6.02.2015r (piątek) na godzinę 17:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej »

Informujemy, iż wszystkie treningi dla poszczególnych grup w trakcie ferii zimowych odbywają się bez zmian. Grafik jest dostępny w zakładach treningi Wojkowice oraz treningi Dąbrowa Górnicza.

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistrzostwa Polski Taekwon-do
Mistral Open Cup

2-3.10.2021

Mistrzostwa Polski Taekwondo - Będzin, 2-3.10.2021 - plakat A4 mały.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           MISTRAL SUMMER CAMP

2021

Mistral Summer Camp 2021.jpg