ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

1.jpgW dniu 27.09.2014r. w Czeladzi odbył się Puchar Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego w Kickboxingu. W zawodach wystartowało ponad 100 zawodników i zawodniczek z klubów naszego regionu m.in. z Dąbrowy Górniczej, Wojkowic, Będzina, Czeladzi, Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Zawiercia, Myszkowa i Knurowa.

KS Mistral reprezentowało 20 zawodników i 2 członków ekipy: Krzysztof Wiśniewski - trener, Łukasz Jańczyk - kierownik ekipy. Zawody były zorganizowane dla dzieci do 12 roku życia oraz dla juniorów i seniorów.

Czytaj więcej »

W dniu 20.09.2014r. w Wojkowicach w trakcie pikniku " Aktywność z apetytem" wykonaliśmy mały pokaz kickboxingu i taekwondo. W pokazie uczestniczyła II grupa wiekowa oraz kilka osó z grupy starszej. Zdjęcia z pokazów można obejrzeć w galerii.

Czytaj więcej »

Gorąca prośba do osób, które posiadają zdjęcia z Pucharu Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego w Czeladzi oraz z pokazu, który odbył się w trakcie pikniku " Aktywność z apetytem" w Wojkowicach o jak najszybsze dostarczenie ich na trening lub wysłanie na maila klubowego ksmistral@gmail.com

Czytaj więcej »

KOMUNIKAT PUCHARU SLASKA I ZAGŁEBIA DĄBROWSKIEGOPuchar Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego w Kickboxingu - 27.09.2014r. Czeladź W KICKBOXING objętego honorowym patronatem przez Starostę Powiatu Będzińskiego Pana Krzysztofa Malczewskiego, oraz przez Burmistrz Miasta Czeladź Panią Teresę Kosmalę 

Miejsce: Czeladź, Hala MOSiR, ul. Sportowa 2

Data: 27.09.2014r.

Organizator: Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu

Patronat: Starosta Powiatu Będzińskiego, Burmistrz Miasta Czeladź

Opłata startowa: 20zł  

Czytaj więcej »

Wszystkie osoby biorące udział w pokazie w trakcie pikniku w Wojkowicach proszone są o przybycie na miejsce o godzinie 15:30 na boisko boczne przy stadionie miejskim.

Czytaj więcej »

Informujemy, iż treningi w Wojkowicach w sezonie 2014/2015 rozpoczynają się w czwartek 4 września. Dni i godziny dla poszczególnych grup pozostają bez zmian. Więcej informacji w zakładce " treningi Wojkowice ".

Czytaj więcej »

Informujemy, iż treningi w Dąbrowie Górniczej w sezonie 2014/2015 rozpoczynają się w środę 3 września. Dni i godziny dla poszczególnych grup pozostają bez zmian. Więcej informacji w zakładce " treningi Dąbrowa Górnicza ".

Czytaj więcej »

Kolejeny letni obóz sportowo-rekreacyjny za nami. W tym roku trenowaliśmy i odpoczywaliśmy w Szczyrku w ośrodku Panorama ale jak to w życiu niestety bywa wszystko co ma swój początek ma też i koniec.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników za super zabawę i atmosferę. Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym obozie co najmniej w tym samym składzie ;) Zdjęcia z obozu można obejrzeć na naszym profilu na Facebooku, wkrótce pojawią się w galerii klubowej. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z obozu, który znajduje się w zakładce filmy.

Czytaj więcej »

W dniu 2.08.2014r. byliśmy wraz z firmą 5palców na otwarciu Klubu Forday Fitness w Warszawie. Wykonaliśmy mały pokaz treningu na TRX, pobawiliśmy się z rękawicami i troszkę poćwiczyliśmy. Do tego zaprosiliśmy do wspólnych ćwiczeń trenerów z Forday. Szkoda, że tylko trzy godziny bo dopiero zaczynaliśmy się rozkręcać;) Zdjęcia z pokazu będzie można wkrótce obejrzeć w galerii.

Czytaj więcej »

Wyjazd na obóz autokarem odbedzie się spod hali MOSiR Czeladź ul. Sportowa 2. Zbiórka - 4 sierpnia (poniedziałek) godz. 9:00. Prosimy o punktualność !!!

Powrót z obozu 11 sierpnia ( poniedziałek ) około godziny 14:00 - 15:00.

Na obóz należy zabrać:

• Spodnie treningowe + T-shirt.
• Sprzęt ochronny (rękawice bokserskie) + dla starszych ochraniacze
• Kurtkę przeciwdeszczową.
• Jasną czapeczkę ochraniającą przed słońcem.
• Dwie pary butów sportowych.
• Sandały i/lub klapki.
• Dres lub ortalion (spodnie i bluza).
• Dwie ciepłe bluzy lub swetry.
• Jedną parę długich spodni.
• Koszulki z krótkim rękawem.
• Krótkie spodenki – dwie pary.
• Bieliznę (skarpetki i majtki).
• Strój kąpielowy/kąpielówki.+ czepek kąpielowy + klapki 
• Pidżamę.
• Ręczniki: duży-plażowy i 2 małe.
• Przybory toaletowe: mydło, szczoteczkę i pastę do zębów, szampon.
• Olejek z filtrem UV 
• buty do wędrówek po szlakach górskich.

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

NOWY NABÓR 2020

30.12.2019 r.

Nowy Nabór 2020 KS Mistral(1).jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

pzkb-logo.jpgLogo Taekwondo ITF.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

 

 

b3_PLAKAT copy.jpg