ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

mistral tarczyn (27).jpg5 grudnia nasz klub jak co roku brał udział w Pucharze Europy Kickboxing, który odbywa się w Tarczynie. Z naszego klubu startowało 22 zawodników. Prawie drugie tyle stanowili członkowie ekipy (trener, kierownicy ekipy i sekundanci). Nasi zawodnicy wywalczyli w sumie 12 medali (2 złote, 5 srebnych, 5 brązowych). I byłoby tego więcej ale cóż... Do kilku walk można mieć duże zastrzeżenia co do decyzji sędziów ale jak to w sportach walki bywa trzeba tak wygrywać, żeby nie było wątpliwości co do wyniku i nie było możliwości do "manewru". Są zawodnicy, którzy przyzwyczaili nas do tego, że reprezentują już dobry poziom i z  zawodów na zawody widać u nich ciągły postęp. Warto jednak wymienić tu dwóch zawodników, którzy zdobyli 4 miejsca. Mimo tego, że nie chcą aby o nich pisać i unikają zdjęć to trzeba o tym napisać bo jeśli porównać ich walki sprzed roku z obecnymi to tak jakby zrobili skok do przodu o lata świetlne. Mowa o Przemysław Kaleta i Roman Bushchak...

Czytaj więcej »

mazowia 2015.jpgOsoby jadące na zawody do Tarczyna proszone są o zapoznanie się z informacjami poniżej:

Wyjazd na zawody odbędzie się autokarem w dniu 5.12.2015 (sobota) z parkingu przy Urzędzie Miasta w Wojkowicach o godzinie 2:00 w nocy z piątku na sobotę.

Z racji godzin rozpoczęcia zawodów i konieczność rejestracji bardzo prosimy o punktualność !!!

Na zawody należy zabrać:

 • koszulkę klubową
 • buty sportowe (halówki lub trampki)
 • rękawice, ochraniacze stóp, piszczeli, głowy, ochraniacz zębów
 • strój do walki ( spodenki oraz długie spodnie do kickboxingu)
 • książeczkę sportową
 • zgody od rodziców na wyjazd na zawody

Planowany powrót w późnych godzinach wieczornych ok godz. 23:00-24:00.

Czytaj więcej »

DSC_9282.jpgW dniach 21-22.11.2015 nasz klub startował jak co roku na Taekwondo Polish Open Cup. W zawodach udział wzięło ponad 540 zawodników i zawodniczek z klubów z całej Polski oraz 6 ekip zagranicznych (Austria, Mołdawia, Ukraina, Szkocja, Czechy oraz Armenia). KS Mistral reprezentowały 74 osoby w tym 61 zawodników i 13 członków ekipy ( trenerzy, kierownicy ekipy, sekundanci). Nasz klub w sumie zdobył 26 medali w tym 4 złote, 11 srebnych i 11 brązowych. Niestety jak to w sporcie bywa wiele było rozczarowań ponieważ żeby wygrać to ktoś musi przegrać. Pozostali nasi zawodnicy ocierali się także o strefę medalową (10 czwartych miejsc) ponieważ docierali do półfinałów ale brakowało czasami albo odrobinę szczęścia lub sił i doświadczenia w walkach o finał oraz o brązowe medale. Miejsce tuż za podium jest najbardziej niewdzięczną pozycją w zawodach. Każdy ma świadomość jak niewiele brakowało do upragnionego medalu.

Podsumowując był to pierwszy wyjazd naszego klubu tak licznym składem. Pierwszy raz wystartowali nasi najmłodsi zawodnicy. W kategorii dzieci na 40 startujących z naszego klubu tylko jedno dziecko było wcześniej na zawodach! Jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia. Kilka rzeczy nas zaskoczyło a innych w ogóle nie wzięliśmy pod uwagę. Wiemy na przyszłość jakie elementy należy usprawnić w naszej organizacji oraz jakich błędów musimy się wystrzegać. Mamy nakreślony plan i wyznaczone cele, które systematyczne będziemy realizować.

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich zawodników za udział w zawodach i wolę walki!

Podziękowania również dla wszystkich członków klubu i rodziców, którzy pomagali w trakcie zawodów. Za poświęcony swój wolny czas i bezinteresowną pomoc. Przez te dwa dni od rana do późnego wieczora daliście z siebie wszystko. Aż przykro było patrzeć na te umęczone twarze ;)

Dziękujemy firmie 5palców, Burmistrzowi Miasta Wojkowice Tomaszowi Szczerbie, Panu Marcinowi Wrońskiemu za wsparcie naszego wyjazdu oraz wszystkim osobom prywatnym, które ciągle wspierają nasz klub. To bez was ten wyjazd nie mógłby dojść do skutku. Dziękujemy za pomoc!

Nasz następny kierunek to European Cup - 9th Mazovia Cup International, Tarczyn 5.12.2015

Ze sportowym pozdrowieniem, taekwon!

Czytaj więcej »

Osoby jadące na zawody do Opola proszone są o zapoznanie się z informacjami poniżej:

Wyjazd na zawody autokarem w dniu 21.11.2015 (sobota)

Wszystkie osoby wsiadające w Dąbrowie Górniczej stawiają się na miejscu zbiórki o godz. 5:00 na przystanku autobusowym po stronie Pałacu Kultury (droga w kierunku Będzina). Wyjazd autokaru jest o godz. 5:15.

Osoby wsiadające w Wojkowicach stawiają się na miejsce zbiórki o godz. 5:40 na parkingu pod Urzędem Miasta. Wyjazd autokaru jest o godz 5:50.

Z racji godzin rozpoczęcia zawodów bardzo prosimy o punktualność !!!

Na zawody należy zabrać:

 • koszulkę klubową
 • buty sportowe (halówki lub trampki)
 • rękawice, ochraniacze stóp, piszczeli, głowy, ochraniacz zębów, książeczkę lekarską (osoby startujące w walkach)
 • pas (osoby posiadające)
 • kilka kanapek i wodę mineralną (na miejscu też można kupić ciepły posiłek)
 • dobry humor ;)

Rodzice, którzy będą chcieli wcześniej zabrać dzieci po zakończonych konkurencjach proszeni są aby koniecznie zgłosili ten fakt opiekunowi. W przypadku powrotu dziecka z inną osobą niż rodzic lub prawny opiekun musi być oświadczenie na piśmie rodzica lub prawnego opiekuna, iż wyrażają na to zgodę. Na oświadczeniu powinno się znajdować imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego osoby z którą dziecko miałoby wrócić.

Planowany powrót wieczorem ok godz. 21:00-22:00.

Czytaj więcej »

Przypominamy, że do 18.11.2015 (środa) zbierane są zapisy na zawody w Opolu. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. Kto jeszcze się nie zapisał to ma jeszcze szansę ;)

Czytaj więcej »

Informujemy, iż dzisiejszy trening w Dąbrowie Górniczej odbywa się bez zmian według grafiku dla poszczególnych grup wiekowych.

Czytaj więcej »

Informujemy, iż od dziś następuje zmiana godzin treningów w piątki w Dąbrowie Górniczej. Zajęcia będą się rozpoczynały:

 • 17:30 - 19:00 - w tych godzinach przychodzą tylko osoby wyznaczone na treningu przez trenera
 • 19:00 - 20:30 - młodzież i dorośli

Pozostałe dni i godziny nie ulegają zmianie.

Czytaj więcej »

Bardzo prosimy aby na najbliższe treningi w Dąbrowie Górniczej i Wojkowicach zakładać koszulki klubowe. Na zajęciach będą robione zdjęcia grupowe. 

Czytaj więcej »

SAM_3172.jpgW sobotę 3.10.2015r nasz  klub wystąpił z małym pokazem przy okazji zorganizowanego Festynu Rodzinnego w Wojkowicach. Nasi adepci mogli zaprezentować publiczności swoje umiejętności z zakresu Taekwondo i Kickboxing.
W pokazie wystąpili:

 • Krzysztof Wiśniewski - trener
 • Mateusz Lędźwa
 • Nikola Chabińska
 • Daniel Polanskyi
 • Roman Bushchak
 • Kamil Ferdyn
 • Aleksander Hachul
 • Kacper Pietrak
 • Tymoteusz Pańkowski
 • Marcel Czop
 • Emilia Wylężek
 • Kacper Szulc

Wszystkim uczestnikom, osobom towarzyszącym oraz rodzicom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie. Serdeczne podziękowania również dla Dyrekcji Gimnazjum i grona pedagogicznego za zaproszenie na Festyn Rodzinny.
Zdjęcia z pokazu można obejrzeć w galerii

Czytaj więcej »

open-cup-2015-www.jpg21-22.11.2015r w Opolu odbędzie się Taekwondo Polish Open Cup. Jak co roku nasz klub wybiera się na te zawody. Jest to jedna z największych imprez Taekwondo w roku, która odbywa się w nowoczesnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Na zawody te przyjeżdżają kluby z całej Polski w związku z czym są one bardzo dobrze i licznie obsadzone.

Informujemy, że zgłoszenia na zawody należy dokonywać do 15.11.2015r podczas treningów lub pisząc e-mail na adres klubowy ksmistral@gmail.com. Po tym terminie nie ma możliwości aby zgłosić się na zawody. Należy podać imię i nazwisko, dokładny wzrost, wagę oraz datę urodzenia. Wszystkie chętne osoby proszone są o zapoznanie się z komunikatem zawodów.

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistrzostwa Polski Taekwon-do
Mistral Open Cup

2-3.10.2021

Mistrzostwa Polski Taekwondo - Będzin, 2-3.10.2021 - plakat A4 mały.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           MISTRAL SUMMER CAMP

2021

Mistral Summer Camp 2021.jpg