Pomoc dla Ukrainy.jpgKochani w świetle ostatnich tragicznych wydarzeń i sytuacji jaka ma miejsce na Ukrainie chcielibyśmy pomóc i Was prosić o pomoc ponieważ nie możemy przejść obojętnie wobec tego co się dzieje za naszą wschodnią granicą. Wydarzenia które mają obecnie miejsce w pewnym sensie nas także dotyczą ponieważ w naszym klubie ćwiczy bardzo dużo dzieci narodowości Ukraińskiej, których rodziny bliższe lub dalsze dalej są na Ukrainie. Wiele z tych dzieci wychowało i wychowuje się w naszym klubie. Przez wiele lat z powodzeniem reprezentują nasz klub na zawodach. Zdobywają medale, mają tu swoich kolegów i koleżanki. W tym miejscu dorastają. Są częścią naszego klubu i naszej społeczności. Nie możemy i nie chcemy być bierni wobec tego co się dzieje. Żadne dziecko i żaden człowiek nigdy nie powinien doświadczyć okrucieństw wojny. Nie takich wartości uczymy i staramy się przekazywać. Możemy sobie tylko wyobrazić co te dzieci i ich rodziny przeżywają. Możecie być także pewni, że wiele z tych osób nie poprosi Was o pomoc ale niech to Was nie zmyli bo ta pomoc najczęściej jest potrzebna.

Chcielibyśmy pomóc i Was prosić o pomoc. Nigdy wcześniej samodzielnie nie organizowaliśmy takiej akcji. Poza rożnego rodzaju akcjami do których się przyłączaliśmy i mogliśmy dorzucić swoją cegiełkę nigdy nie inicjowaliśmy takich akcji. Dlatego nie ukrywamy, że nie mamy w tym doświadczenia. Mimo wszystko chcemy pomóc. Możemy zorganizować zbiórkę potrzebnych rzeczy:

  • ubrania, ręczniki
  • koce, materace
  • artykuły spożywcze (woda butelkowana, soki, kawa, herbata, jedzenie w słoiczkach dla dzieci, owoce, owoce suszone, orzechy, wafle ryżowe itp.)
  • artykuły higieniczne (pampersy, chusteczki nawilżane, chusteczki higieniczne, pasta do zębów, szczoteczki do zębów itp.)
  • zabawki dla dzieci
  • baterie, ładowarki do telefonów, power banki
  • leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, leki na zatrucia, bandaże, optrunki, strzykawki, igły, maści na oparzenia itp.

W zasadzie wszystkiego co może być potrzebne. Bardzo prosimy aby były to rzeczy nowe lub w bardzo dobrym stanie i czyste, zapakowane i opisane. Najlepiej aby pakować osobno tzn. nie pakować ubrać razem z lekami lub żywnością. Możecie je przynosić na zajęcia, a my te rzeczy dostarczymy na wskazane miejsce, do fundacji lub innych organizacji, firm lub osób prywatnych, które organizują takie akcje lub są ich koordynatorami. Możemy także zorganizować transport osób jeśli będzie taka potrzeba. Chętnie także przyłączymy się do już trwającej akcji aby wesprzeć działania.

Możecie także z nami się kontaktować jeśli osobiście potrzebujecie pomocy lub znacie osoby, które takiej pomocy potrzebują i jeśli sami chcecie pomóc. Liczymy na Waszą empatię, dobre serce, wsparcie i zaangażowanie.

Zespół KS Mistral

« wróć

facebook

Następne zawody

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu

Będzin 12-14.04.2024


Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, Będzin 12-14.04.2024 - PLAKAT A4..jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.