Pomoc dla Ukrainy.jpgKochani w świetle ostatnich tragicznych wydarzeń i sytuacji jaka ma miejsce na Ukrainie chcielibyśmy pomóc i Was prosić o pomoc ponieważ nie możemy przejść obojętnie wobec tego co się dzieje za naszą wschodnią granicą. Wydarzenia które mają obecnie miejsce w pewnym sensie nas także dotyczą ponieważ w naszym klubie ćwiczy bardzo dużo dzieci narodowości Ukraińskiej, których rodziny bliższe lub dalsze dalej są na Ukrainie. Wiele z tych dzieci wychowało i wychowuje się w naszym klubie. Przez wiele lat z powodzeniem reprezentują nasz klub na zawodach. Zdobywają medale, mają tu swoich kolegów i koleżanki. W tym miejscu dorastają. Są częścią naszego klubu i naszej społeczności. Nie możemy i nie chcemy być bierni wobec tego co się dzieje. Żadne dziecko i żaden człowiek nigdy nie powinien doświadczyć okrucieństw wojny. Nie takich wartości uczymy i staramy się przekazywać. Możemy sobie tylko wyobrazić co te dzieci i ich rodziny przeżywają. Możecie być także pewni, że wiele z tych osób nie poprosi Was o pomoc ale niech to Was nie zmyli bo ta pomoc najczęściej jest potrzebna.

Chcielibyśmy pomóc i Was prosić o pomoc. Nigdy wcześniej samodzielnie nie organizowaliśmy takiej akcji. Poza rożnego rodzaju akcjami do których się przyłączaliśmy i mogliśmy dorzucić swoją cegiełkę nigdy nie inicjowaliśmy takich akcji. Dlatego nie ukrywamy, że nie mamy w tym doświadczenia. Mimo wszystko chcemy pomóc. Możemy zorganizować zbiórkę potrzebnych rzeczy:

  • ubrania, ręczniki
  • koce, materace
  • artykuły spożywcze (woda butelkowana, soki, kawa, herbata, jedzenie w słoiczkach dla dzieci, owoce, owoce suszone, orzechy, wafle ryżowe itp.)
  • artykuły higieniczne (pampersy, chusteczki nawilżane, chusteczki higieniczne, pasta do zębów, szczoteczki do zębów itp.)
  • zabawki dla dzieci
  • baterie, ładowarki do telefonów, power banki
  • leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, leki na zatrucia, bandaże, optrunki, strzykawki, igły, maści na oparzenia itp.

W zasadzie wszystkiego co może być potrzebne. Bardzo prosimy aby były to rzeczy nowe lub w bardzo dobrym stanie i czyste, zapakowane i opisane. Najlepiej aby pakować osobno tzn. nie pakować ubrać razem z lekami lub żywnością. Możecie je przynosić na zajęcia, a my te rzeczy dostarczymy na wskazane miejsce, do fundacji lub innych organizacji, firm lub osób prywatnych, które organizują takie akcje lub są ich koordynatorami. Możemy także zorganizować transport osób jeśli będzie taka potrzeba. Chętnie także przyłączymy się do już trwającej akcji aby wesprzeć działania.

Możecie także z nami się kontaktować jeśli osobiście potrzebujecie pomocy lub znacie osoby, które takiej pomocy potrzebują i jeśli sami chcecie pomóc. Liczymy na Waszą empatię, dobre serce, wsparcie i zaangażowanie.

Zespół KS Mistral

« wróć

facebook

Następne zawody

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact

Drezdenko, 8-10.04.2022

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Full Contact.jpg

Mistral Summer Camp 2022

Mistral Camp - 2022 post 1.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           .