Treningi online.jpgKochani z uwagi na przedłużającą się sytuację epidemiologiczną postanowiliśmy rozpocząć prowadzenie treningów on-line! W obecnej sytuacji tyko taki sposób prowadzenia treningów możemy realizować dlatego od 06.04.2020r. będziecie mogli trenować zdalnie pod okiem wykwalifikowanych trenerów.
Mamy nadzieję, że dzięki temu Wasza całoroczna ciężka praca nie pójdzie na marne. Zajęcia on-line będą miały głównie charakter kondycyjny i wzmacniający. Wrócimy także do podstaw i położymy nacisk na elementy, które wydają się być oczywiste ale czasami zostały błędnie przez Was przyswojone m.in. prawidłowy sposób wykonywania ćwiczeń i poszczególnych technik kickboxingu i taekwondo.

Będziemy spotykać się 2/3 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki) o określonych godzinach. Czas trwania zajęć to ok 45-60 minut.

Wyróżniliśmy trzy grupy wiekowe:

  • 4-6 lat – 18:00 (45 minut) – poniedziałki i piątki
  • 7-13 lat – 19:00 (60 minut) - poniedziałki, środy, piątki
  • Młodzież, dorośli i masters – 20:00 (60 minut) - poniedziałki, środy, piątki

Sytuacja z jaką mamy do czynienia jest dla nas wszystkich bardzo trudna dlatego zdajemy sobie sprawę, iż niejednokrotnie z jednego komputera może korzystać kilka osób (lekcje online, praca online itp.) dlatego dostęp do urządzenia w godzinie treningu może być niemożliwy. Wyszliśmy temu naprzeciw. Nasze treningi będą miały charakter mieszany. Czasami będziemy spotykać się na żywo a czasami będziecie mieli dostęp do gotowego materiału treningowego przygotowanego wcześniej przez naszych trenerów wraz ze szczegółowym omówieniem wszystkich ćwiczeń. Jeśli z jakiegoś powód nie będziecie mogli uczestniczyć w którymś treningu on-line to zawsze będzie mogli go sobie odtworzyć w późniejszym terminie.

Ponadto dodatkowo otrzymujecie:

  • materiały filmowe z dokładnym omówieniem prawidłowego wykonania kolejnych technik kickboxingu i taekwondo dzięki czemu będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę i poprawić ewentualne błędy. Pozwoli Wam to także przygotować się do przyszłych egzaminów na stopnie CUP
  • ułożony dla każdej grupy wiekowej plan treningowy z dokładnie omówionymi na filmie ćwiczeniami, który będziecie mogli realizować samodzielnie w dni wolne od zajęć.
  • Możliwość konsultacji i poprawy ewentualnych błędów
  • Dużo zabawy z fajnymi trenerami 😉

Z racji charakteru treningów on-line mogą brać w nich udział także osoby spoza klubu dlatego zapraszajcie znajomych, jak możecie to udostępniajcie informację i nie tylko.

Zapisów na treningi należy dokonywać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać TRENINGI ONLINE, a w treści wiadomości należy podać:

  • datę urodzenia
  • imię i nazwisko uczestnika.

W wiadomości zwrotnej otrzymacie dalsze instrukcje dotyczące zasad, płatności, numer konta do przelewu, przydziale grupy itp.

Do zobaczenia!!!

« wróć

facebook

Następne zawody

ZAPISY

2020/2021

Zapisy KS Mistral 2020 i 2021 a.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

pzkb-logo.jpgLogo Taekwondo ITF.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           MISTRAL SUMMER CAMP

2020

Mistral Camp - zapisy Polska 2020.jpg

Mistral Camp - zapisy Bułgaria 2020(1).jpg