mistral Wieliczka 2016 (116).jpgW dniach 12-13.03.2016 w Wieliczce KS Mistral brał udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Taekwondo. W zawodach udział wzięło  487 zawodników i zawodniczek z 19 klubów z całej Polski oraz 4 ekipy zagraniczne (Austria, Czechy, Ukraina i Armenia). KS Mistral reprezentowały 81 osób w tym 66 zawodników i 15 członków ekipy (trenerzy, kierownicy ekipy, sekundanci). Nasz klub w sumie zdobył 36 medali w tym 7 złotych, 15 srebrnych i 14 brązowych.

Był to drugi wyjazd naszego klubu tak licznym składem i kolejny bardzo dobry rezultat. Został poprawiony wynik z Pucharu Polski w Opolu w którym zdobyliśmy 26 medali.

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich zawodników za udział w zawodach i wolę walki!

Podziękowania również dla wszystkich członków klubu i rodziców, którzy pomagali w trakcie zawodów. Jak zawsze pokazaliście, że można na was liczyć ;)

Zdjęcia z zawodów można obejrzeć w galerii (dzień1) oraz galerii (dzień 2)