W dniu 16.05.2026 r. w Warszawie odbyły się otwarte konsulacje kickboxing poinfighting prowadzone przez trenerkę Kadry Narodowej Kadetów Emilię Szabłowską.
W seminarium brało udział 4 zawodników naszego klubu:
Gratulacje dla zawodników za ambicję i chęć ciągłego rozwoju!