KS Mistral MP Kołobrzeg 2026.jpgW dniach 27-29 marca 2026 r. w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule Full Contact. W zawodach wzięło udział 429 zawodników z 79 klubów z całej Polski, co świadczy o dużej randze turnieju i silnej obsadzie.

Nasz klub reprezentowało 4 zawodników oraz 1 trener, a łącznie zdobywamy 3 medale: 1 złoty w tym tytuł Mistrza Polski, 1 srebrny oraz 1 brązowy.

Gratulację dla wszystkich zawodników za świetne występy, zaangażowanie oraz walki na najwyższym poziomie !

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

  • Zapora Zuzanna
    I miejsce / junior młodszy/ - 52 kg;

  • Konderak Gabriel
    II miejsce / junior starszy / - 91 kg;

  • Chrząszcz Piotr
    III miejsce / junior młodszy / - 60 kg;


Bez medalu niestety wraca jedna z naszych zawodniczek. Mimo to należą się jej duże brawa za postawę i wole walki - było bardzo blisko, a zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentuje w przyszłości. 

  • Zapora Nina / junior starszy / - 56 kg.

« wróć

facebook

Następne zawody

 



tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

SOCIAL MEDIA

 

facebook(1).jpg instagram.jpg youtube.jpg

 

tik tok.jpg twitter.jpg linkedin.jpg