W dniu 14.12.2025 r w Będzinie na hali sportowej "Będzin Arena" odbył się Mistral Winter Cup turniej dla dzieci z okazji Dnia Mikołaja.
W zawodach wzięło udział 201 zawodników z 6 klubów. Nasz klub reprezentowało 80 zawodników! Mistral winter Cup to już wieloletnia tradycja ponieważ zawsze o tej porze roku najmłodsi adepci mogą rywalizować o medale. Turniej jest skierowany dla dzieci od 3 do 13 roku życia. W tym roku zawody były wyjątkowe ponieważ były rekordowe pod względem ilości zgłoszonych zawodników i zgłoszonych klubów. Była dobra zabawa, w sportowej atmosferze i bajkowym klimacie.
Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych tj. techniki specjalne, techniki szybkościowe, soft kalaki. Ponadto rywalizowali w pointfightingu tj. turniej pierwszego kroku. Młodzi adepci mogli tym samym zdobyć kilka medali, osobno w każdej konkurencji. Dla wielu młodych zawodników był to pierwszy start na zawodach przez co mogli poczuć smak rywalizacji sportowej.
Zawody zostały objęte Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego. Patronat medialny nad zawodami objęło TVP3 Katowice oraz Radio Katowice.
Serdeczne podziękowania dla klubów za przybycie. Dziękujemy, że wspólnie mogliśmy tworzyć klimat tych niezwykłych zawodów.
Ponownie dziękujemy całej ekipie KS Mistral, sędziom, trenerom, sekundantom, rodzicom oraz wszystkim osobom, które pomagały w organizacji przed, w trakcie oraz po zawodach. Dziękujemy za Wasze wsparcie, pomoc i jak zwykle świetne towarzystwo
Zdjęcia z zawodów będą wkrótce dostępne w galerii (dekoracja) oraz galerii. Szczegółowe wyniki zawodników będą dostępne wkrótce w rozwinięciu wiadomości...