ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK
W dniu 10.05.2025 r. w Świdnicy odbyły się Mistrzostwa Polski w Taekwondo. W zawodach udział wzięło 853 zawodników z 33 klubów z całego kraju. Nasz klub reprezentowało 8 osób (7 zawodników i 1 trener). Nasi zawodnicy zdobyli 9 medali w tym: 5 złotych, 1 srebrny i 3 brązowe.
Gratulacje dla wszystkich zawodników!
Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości..
Rozpoczynamy zapisy na egzamin na stopnie uczniowskie w taekwondo CUP. Egzamin odbędzie się w dniu 06.06.2025 (piątek) oraz 07.06.2025 (sobota) w Ośrodku Sportowym Sztygarka, ul. Górnicza 1 w Dąbrowie Górniczej.
Będzie przeprowadzony jeden centralny egzamin z podziałem na grupy. W dniu 06.06.2025 (piątek) egzamin będzie przeprowadzany od godziny 16:30 do godzin wieczornych z podziałem na grupy ze względu na wiek oraz na egzaminowany stopień CUP. W piątek rozpoczynamy egzamin od najmłodszych uczestników. W dniu 07.06.2025 (sobota) egzamin będzie przeprowadzony od rana do godzin południowych. Dokładny podział grup na dni i godziny zostanie podany po zamknięciu list z zapisami na egzamin. Prawdopodobnie będzie zbliżony podział grup jak miało to miejsce podczas ostatniego egzaminu, który odbył się w grudniu 2024 r.
Na zapisy i uregulowanie formalności są trzy tygodnie dlatego prosimy aby nie zostawiać niczego na ostatnią chwilę aby uniknąć dodatkowych kosztów. Z doświadczenia wiemy, iż często w ostatnim dniu pojawiają się sytuacje losowe np. choroba, niezaplanowany wyjazd itp. Czasami nawet w ostatniej chwili mogą być zajęcia odwołane.
Szczegółowe informacje są dostępne w rozwinięciu wiadomości...
Rozpoczynamy zapisy na zawody - Mistral Summer Cup. Zawody odbędą się w Będzinie w dniu 24.05.2025 r. (sobota). Zgłoszeń należy dokonywać tylko przez stronę internetową www.rejestracja-ksmistral.pl
Ostateczny termin zgłoszeń to 13.05.2025 r. (wtorek) do godziny 21:30. Należy podać nazwę zawodów, imię i nazwisko uczestnika, płeć, rok urodzenia, kategorie wiekową, dokładny wzrost, kategorie wzrostową, posiadany stopień CUP, ilość dotychczasowych stoczonych walk na zawodach (w formułach: pointfighting, light contact, kick light, semi hogo itp.) – dotyczy tylko dzieci starszych i kadetów młodszych oraz konkurencjie, w których zawodnik będzie brał udział. Do tego terminu należy dopełnić wszystkich formalności: opłata za udział w zawodach, oddanie oświadczeń i zgód na udział w zawodach itp. Na zapisy i uregulowanie formalności są trzy tygodnie dlatego prosimy aby nie zostawiać niczego na ostatnią chwilę. Klub nie będzie zapisywał ani niczego przyjmował po terminie.
Data:
24.05.2025 r. (sobota)
Miejsce zawodów:
Hala Sportowa „Będzin Łagisza”
ul. Jedności 38
42-500 Będzin
Organizator:
Klub Sportowy Mistral Będzin
Patronat:
Honorowy patronat Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego
Patronat medialny:
TVP 3 Katowice
Polskie Radio Katowice
Sponsorzy główni:
5palców
Sport Masters
Global Trading
W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...
W dniach 25-27.04.2025 r w Koninie odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule kick light Kadetów młodszych, Kadetów Starszych, Juniorów i Młodzieżowców.
W zawodach udział wzięło 663 zawodników z 112 klubów z całego kraju. Nasz klub reprezentowało 14 osób (12 zawodników i 2 trenerów). Nasi zawodnicy zdobyli 8 medali w tym: 3 złote, 1 srebrny i 4 brązowe.
Gratulacje dla wszystkich zawodników!
Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii (dekoracja) oraz galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości..
W dniach 11-13.04.2025 r w Będzinie na hali sportowej „Będzin Arena” odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule light contact i pointfighting. KS Mistral był organizatorem tych prestziżowych zawodów czwarty rok z rzędu.
Zawody jak co roku były rekordowe pod względem zgłoszeń Do zawodów zarejestrowano 928 startów indywidualnych z 103 klubów w kategoriach wiekowych: kadet młodszy, kadet starszy, junior, senior, weteran. Rozgrywane były dwie formuły walki pointfighting i light-contact.
KS Mistral reprezentowało 54 osoby w tym: 29 zawodników, 7 trenerów, 4 sędziów oraz 14 osób obsługi zawodów
Nasz klub zdobył łącznie 8 medali w tym 3 złote, 1 srebrny i 4 brązowych
Zawody odbywały się pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu oraz pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego. Patronat medialny nad zawodami objęło TVP3 Katowice oraz Radio Katowice.
Gratulacje dla wszystkich zawodników!
Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii (dekoracja) oraz galerii 1, galerii 2, galerii 3. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości..
W dniu 18.01.2025 r. dziesięcioro naszych zawodników udało się do Poznania aby sprawdzić soje umiejętności w kickboxingu w turnieju Sobótka z Full Contactem.
Dla kilku zawodników był to debiut na ringu! Werdykty były różne natomiast zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. W zawodach udział wzięl:
Gratulujemy wszystkim zawodnikom postawy i pięknych walk!
Przypominamy, iż w dniach od 23.12.2024 r. do 6.01.2025 r. wszystkie zajęcia w naszym klubie nie odbywają się. Następuje przerwa świąteczna.
Wykorzystajcie ten czas na odpoczynek i doładowanie baterii bo nowy rok od samego początku zapowiada się bardzo intensywnie. Wracamy do treningów od dnia 7.01.2025 r. (wtorek).
Uruchamiamy zapisy uzupełniające dla nowych osób do grup kickboxing i taekwondo w sezonie 2024/2025! Trenowaliście w przeszłości ale z różnych powodów przerwaliście swoją przygodę To jest również dobry moment na wielkie powroty oraz idealna okazja na realizację postanowień noworocznych ;)
Zapisy na pozostałe zajęcia prowadzone są przez cały rok:
Pełna informacja znajduje się w zakładce ZAPISY
W dniach 6-7.12.2024 r. w naszym klubie odbył się egzamin na stopnie uczniowskie w taekwondo. Egzamin tradycyjnie został przeprowadzony w Dąbrowie Górniczej gdzie specjalnie na tą okazję została uroczyście udekorowana sala. Przez dwa dni najmłodsi adepci, starsi i najstarsi byli egzaminowani ze swojej wiedzy i umiejętności w zakresie tej sztuki walki.
Uczestnicy zostali podzielenie na pięć grup ze względu na wiek i egzaminowany stopień. Każdy uczestnik musiał przygotować się do egzaminu w zakresie adekwatnym do zdawanego stopnia. W sumie do egzaminu przystąpiło 156 osób! W tym roku wszyscy zdali egzamin z oceną pozytywną otrzymując jednocześnie promocję na kolejny stopień. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty, pasy lub belki oraz na pewno mnóstwo satysfakcji ;p
Kolejna szansa aby zdać na wyższy stopień będzie w dniach 6-7.06.2025 r. Możecie już rezerwować sobie terminy ;)
Gratulujemy wszystkim otrzymania kolejnego stopnia!
Zdjęcia z egzaminu są dostępne w galerii.