Treningi indywidualne

Jeśli oczekujesz najwyższej jakości zajęć dostosowanych do Twoich potrzeb i zainteresowań w godzinach jakie Tobie odpowiadają to treningi indywidualne są tym czego poszukujesz. Zajęcia indywidualne obejmują trening sportów walki ( boks, kick-boxing, taekwon-do ), zajęcia na siłowni ( z trenerem bądź z opracowanym treningiem, rozpisaną dietą i suplementacją ).

Trening indywidualny ( trening personalny ) polega na współpracy trenera z podopiecznym. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma prowadzenia zajęć sportowych. Może być prowadzony " sam na sam" z trenerem lub w małych grupach. Trener odpowiada za każdy trening, opracowuje plan treningowy w zależności od indywidualnych potrzeb ćwiczącego i jego umiejętności oraz pilnuje aby wszystkie założenia treningu zostały zrealizowane. Ma to wpływ na odpowiednią intensywność a w konsekwencji na szybciej widoczne rezultaty.

Trening indywidualny sztuk walki umożliwia opanowanie technik wykorzystywanych w boksie, kickboxingu i taekwondo przy jednoczesnym zwróceniu uwagi na elementy typowe dla kształtowania sylwetki, jakimi są redukcja tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie mięśni. Głównym celem treningu jest nauka technik danych sportów walki i zaliczyć tu można " tarcze " z trenerem, naukę pracy na przyrządach bokserskich, ćwiczenia w parach z trenerem lub partnerem treningowym oraz poprawa sprawności fizycznej poprzez wykonywanie ćwiczeń rozwijających takie elementy motoryczne jak wytrzymałość, siłę, gibkość, koordynację oraz szybkość.

Doskonałym uzupełnieniem treningów sportów walki są zajęcia na siłowni. Trener może opracować trening ogólnorozwojowy bądź ukierunkowany na konkretny cel ( siła, wytrzymałość, szybkość, wytrzymałość szybkościowa, moc, definicja mięśniowa, redukcja tkanki tłuszczowej ) i konkretną partię mięśniową. Zajęcia na siłowni mogą być uzupełnieniem treningów sportów walki i łączyć się w spójną całość a także mogą być odrębnymi zajęciami.

Treningi indywidualne są skierowane do osób obu płci. Różnorodność treningów sprawia, że każdy znajdzie dla siebie ten najefektywniejszy.

Wszystkie zajęcia mogą odbywać się na salce przystosowanej do treningów lub plenerze. Jest także możliwość dojazdu w miejsce wskazane przez zainteresowanych.

Koszt treningu jest podany orientacyjnie i jest każdorazowo ustalany indywidualnie.

W celu uzgodnienie terminów treningów indywidualnych proszę kontaktować się pod numerem telefonu:

513-383-352 lub pisząc na adres e-mailowy zapisy.ksmistral@gmail.com

 

 facebook

Następne zawody

Mistral Summer Cup

Będzin 25.05.2024


Mistral Summer Cup, Będzin 25.05.2024 - A4 - kompresja.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.