Treningi indywidualne

Jeśli oczekujesz najwyższej jakości zajęć dostosowanych do Twoich potrzeb i zainteresowań w godzinach jakie Tobie odpowiadają to treningi indywidualne są tym czego poszukujesz. Zajęcia indywidualne obejmują trening sportów walki ( boks, kick-boxing, taekwon-do ), zajęcia na siłowni ( z trenerem bądź z opracowanym treningiem, rozpisaną dietą i suplementacją ).

Trening indywidualny ( trening personalny ) polega na współpracy trenera z podopiecznym. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma prowadzenia zajęć sportowych. Może być prowadzony " sam na sam" z trenerem lub w małych grupach. Trener odpowiada za każdy trening, opracowuje plan treningowy w zależności od indywidualnych potrzeb ćwiczącego i jego umiejętności oraz pilnuje aby wszystkie założenia treningu zostały zrealizowane. Ma to wpływ na odpowiednią intensywność a w konsekwencji na szybciej widoczne rezultaty.

Trening indywidualny sztuk walki umożliwia opanowanie technik wykorzystywanych w boksie, kickboxingu i taekwondo przy jednoczesnym zwróceniu uwagi na elementy typowe dla kształtowania sylwetki, jakimi są redukcja tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie mięśni. Głównym celem treningu jest nauka technik danych sportów walki i zaliczyć tu można " tarcze " z trenerem, naukę pracy na przyrządach bokserskich, ćwiczenia w parach z trenerem lub partnerem treningowym oraz poprawa sprawności fizycznej poprzez wykonywanie ćwiczeń rozwijających takie elementy motoryczne jak wytrzymałość, siłę, gibkość, koordynację oraz szybkość.

Doskonałym uzupełnieniem treningów sportów walki są zajęcia na siłowni. Trener może opracować trening ogólnorozwojowy bądź ukierunkowany na konkretny cel ( siła, wytrzymałość, szybkość, wytrzymałość szybkościowa, moc, definicja mięśniowa, redukcja tkanki tłuszczowej ) i konkretną partię mięśniową. Zajęcia na siłowni mogą być uzupełnieniem treningów sportów walki i łączyć się w spójną całość a także mogą być odrębnymi zajęciami.

Treningi indywidualne są skierowane do osób obu płci. Różnorodność treningów sprawia, że każdy znajdzie dla siebie ten najefektywniejszy.

Wszystkie zajęcia mogą odbywać się na salce przystosowanej do treningów lub plenerze. Jest także możliwość dojazdu w miejsce wskazane przez zainteresowanych.

Koszt treningu jest podany orientacyjnie i jest każdorazowo ustalany indywidualnie.

W celu uzgodnienie terminów treningów indywidualnych proszę kontaktować się pod numerem telefonu:

513-383-352 lub pisząc na adres e-mailowy ksmistral@gmail.com

 

 facebook

Następne zawody

Polish Open Cup

Dzierżoniów, 14-15.03.2020 r.

Taekwondo Polish Open 2020 - plakat.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

pzkb-logo.jpgLogo Taekwondo ITF.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

MISTRAL SUMMER CAMP

2020

Mistral Camp - zapisy Polska 2020.jpg

Mistral Camp - zapisy Bułgaria 2020(1).jpg