Organizator Klub Sportowy Mistral zaprasza na letni obóz sportowo-rekreacyjny w Grecji (Leptokaria)

Termin obozu: 11.08.2016 – 22.08.2016r
Miejsce obozu: Leptokaria (Grecja)
Całkowity koszt obozu wraz z przejazdem: 1699zł
Zaliczka: 300zł  (zaliczka nie podlega zwrotowi) płatna do 15 lutego 2016r.

Z racji ograniczonej ilości miejsc o możliwości wyjazdu decyduje data wpłaty zaliczki i dopisaniu do listy uczestników obozu. Po przekroczeniu 50 miejsc noclegowych organizator nie gwarantuje możliwości uczestniczenia w obozie.W obozie mogą wziąć udział osoby nietrenujące w naszym klubie, dzieci wraz z rodzeństwem i inni ;)

CENA ZAWIERA:

 • transport lux autokarem
 • opieka pilota na trasie
 • pełna opieka wykwalifikowanej kadry instruktorskiej
 • 9 noclegów w hotelu dafni sprzątanie pokoii9 x wyżywienie (3x dziennie) w hotelu dafni plus. Trzy posiłki dziennie, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, lunch i obiadokolacja (ciepłe danie mięsne z dodatkami) - obsługa kelnerska. Turnus rozpoczyna się od obiadokolacji i kończy lunchem.
 • opieka lekarska 24h/dobę w j. Polskim
 • opiekę ratownika na plaży
 • ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestników
 • treningi kick-boxingu, taekwondo, trening funkcjonalny, TRX, zajęcia gimnastyczne z elementami akrobatyki.
 • gry i zabawy sportowo-rekreacyjne na plaży, na boisku ze sztuczną nawierzchnią i w świetlicy
 • zajęcia kulturalno-oświatowe (zabawy towarzyskie, dyskotekę, karaoke, turniej ps3 move)
 • zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z pełnym  węzłem sanitarnym (możliwość dostawienia 3 łózka)
 • sale multimedialną,
 • końcowe sprzątanie
 • suchy prowiant na drogę powrotną
 • możliwość przeprowadzenia egzaminu na stopnie PZKB
 • OBÓZ BĘDZIE ZAREJESTROWANY W KURATORIUM OŚWIATY
 • NA WYJAZD NIE JEST POTRZEBNY PASZPORT, WYSTARCZY DOWÓD OSOBISTY.

RIWIERA OLOMPIJSKA – region Grecji rozciągający się na przestrzeni ok. 80 km od Salonik do północnej Tessali. Osłonięte od kontynentalnych chłodów i pół wiatrów, kurorty cieszą się...

RIWIERA OLOMPIJSKA – region Grecji rozciągający się na przestrzeni ok. 80 km od Salonik do północnej Tessali. Osłonięte od kontynentalnych chłodów i pół wiatrów, kurorty cieszą się doskonałym ciepłem i suchym klimatem. Nazwa pochodzi od odbijającego się cienia góry Olimp w falach Morza Egejskiego.

LEPTOKARIA – to typowe miasteczko greckie charakteryzujące się atmosferą wakacyjnego odpoczynku i letniej beztroski. Posiada bogate zaplecze handlowe i gastronomiczne.             

HOTEL DAFNI*** - niewielki, rodzinny hotel, położony bezpośrednio przy promenadzie nadmorskiej w pobliżu centrum miasteczka. Hotel dysponuje monitoringiem na korytarzach, pokojami dwu osobowymi (możliwość dostawki) z WC., łazienką, sprzętem TV-SAT, lodówką. Do dyspozycji w hotelu również: restauracja, kawiarnia a przede wszystkim piękna piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu. W trakcie pobytu w hotelu będą przebywać tylko uczestnicy naszego obozu. Nie będą w tym czasie zakwaterowane osoby trzecie. Hotel w całości będzie do naszej dyspozycji.

PODCZAS TRWANIA OBOZU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH:

LITOCHORO + OLIMP 20€ -  Dzięki tej wycieczce jest możliwość poznania religijnego centrum starożytnej Grecji. Słynną górę bogów Olimp, z najwyższym szczytem w Grecji tj. MITIKAS 2918 m. n.p.m.zwiedzanie miasteczka LITOCHORO,następnie przejście pięknym kanionem rzeki ENIPEAS.nazwa oznacza kamienne miejsce, miejsce skał. W okresie heroicznych walk wyzwoleńczych, w Litochoro mieściło się tureckie więzienie o ponurej sławie. Na usta całej Grecji, więzienie to trafiło jednak po głośnej akcji byłych partyzantów ELAS. Bojownicy uwolnili wtedy swych więzionych tu i torturowanych kolegów, wcześniej bohaterów narodowego ruchu oporu. Dziś, miejsce byłego więzienia zagospodarowano jako teren spacerowy, stoi tu także hotel, obiekty gastronomii i pomieszczenia organizacji gminnych. Na miejscu dawnego dziedzińca więziennego powstał punkt widokowy na bogate przyrodniczo koryto strumienia, a dalej w stronę góry Olimp na wschodnie ściany krateru i główne szczyty. To głównie tędy zmierzają turyści, wybierający się na szczyt Olimpu. Poza okresem zalegania śniegu (zwykle od kwietnia do października), bezpieczną, asfaltową drogą można dojechać z Litochoro aż do uroczyska "Prionia", leżącego głęboko, w samym kraterze Olimpu. Znajduje się tam stylowy punkt gastronomiczny i stacja służby EMAK. W centrum Litochoro mieści się Muzeum Morskie. W tym samym, położonym w parku miejskim, zespole gmachów publicznych, trwa budowa międzynarodowego centrum konferencyjnego.

METEORY 30€ +3 € bilet wstępu - Meteory po grecku znaczy dokładnie ”zawieszone w powietrzu’’. W niezwykłej scenerii, na szczytach sterczących pionowo brył skalnych mieści się zespół 24 klasztorów Meteora, zaliczanych do najcenniejszych zabytków sztuki bizantyjskiej przełomu XIV i XV wieku. To potężne centrum ortodoksyjnego kościoła. Od XI w. Meteory uważane są za obraz wielkości Boga. Wznoszą się jako skalisty las w Grecji, na równinie Tesalskiej, blisko miasta Kalambaka.  

SKIATOS (40€) – całodniowy rejs na Sporady Północne. Zabawa na statku, plażowanie na jednej z najpiękniejszych plaż świata, połączone ze zwiedzaniem miasteczka Skiatos, gdzie odpoczywała księżna Dajana.

Organizator ( Klub Sportowy Mistral ) wystawia rachunki na podstawie których  rodzice mogą starać się o dofinansowanie obozu z zakładu pracy.

Szczegółowych informacji udzielala: Krzysztof Wiśniewski – Tel: 513-383-352

« wróć

facebook

Następne zawody

Polish Open Cup

Dzierżoniów, 14-15.03.2020 r.

Taekwondo Polish Open 2020 - plakat.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

pzkb-logo.jpgLogo Taekwondo ITF.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

MISTRAL SUMMER CAMP

2020

Mistral Camp - zapisy Polska 2020.jpg

Mistral Camp - zapisy Bułgaria 2020(1).jpg