W dniu 17.10.2021 r. w Katowicach nasi zawodnicy brali udział w I Otwartych Mistrzostwach Śląska w Kickboxingu. W zawodach wzięło udział 309 zawodników z 29 klubów w kategoriach wiekowych: dzieci, kadet młodszy, kadet starszy, junior, senior. Rozgrywane były trzy formuły walki pointfighting, light-contact, kick-light. Nasz klub reprezentowały 24 osoby (21 zawodników i 3 członków ekipy). Nasi zawodnicy kolejny raz spisali się znakomicie zdobywając łącznie 48 medali w tym 11 złotych, 13 srebrnych i 24 brązowe co dało nam 2 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów!
Serdeczne podziękowania dla trenerów i sekundantów za pomoc podczas zawodów: Katarzyna Wiśniewska, Krzysztof Wiśniewski, Mateusz Lędźwa, Roman Bushchak i Marcin Zasada. Dziękujemy również za super atmosferę całej ekipie rodziców wspierającej, towarzyszącej i kibicującej.
Gratulacje dla wszystkich zawodników!
Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...
Natasza Szczotka
- II miejsce w konkurencji point-fighting / Dziewczynki [d] / -33kg
Aleksandra Dadaniak
- I miejsce w konkurencji kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
- I miejsce w konkurencji light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
- I miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Ewelina Dadaniak
- I miejsce w konkurencji kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
- II miejsce w konkurencji light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
- III miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Kamil Kopiński
- II miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
- III miejsce w konkurencji light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Roman Bushchak
- I miejsce w konkurencji kick-light / Senior [m] / -89kg
- I miejsce w konkurencji light-contact / Senior [m] / -89kg
- I miejsce w konkurencji point-fighting / Senior [m] / -89kg
Zuzanna Chłopaś
- III miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
- VI miejsce w konkurencji kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
- VII miejsce w konkurencji light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
Emilia Gorczycka
- II miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
- II miejsce w konkurencji kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
- III miejsce w konkurencji light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
Nina Zapora
- II miejsce w konkurencji light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
- III miejsce w konkurencji kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
- III miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Zuzanna Zapora
- I miejsce w konkurencji light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
- II miejsce w konkurencji kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
- II miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Jan Zaporowski
- III miejsce w konkurencji light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
- III miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
- V miejsce w konkurencji kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Aleksandra Wojtunik
- III miejsce w konkurencji light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
- V miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Anastasiia Nikolenko
- III miejsce w konkurencji kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
- III miejsce w konkurencji light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
- III miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Ivan Nikolenko
- I miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
- III miejsce w konkurencji light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
- V miejsce w konkurencji kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Patrycja Krzysztań
- II miejsce w konkurencji kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
- II miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
- III miejsce w konkurencji light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Piotr Błaszczyk
- III miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Wiktor Swatowski
- II miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
Maja Michalik
- I miejsce w konkurencji kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
- II miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
- III miejsce w konkurencji light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
Dawid Rupiński
- I miejsce w konkurencji point-fighting / Junior [m] / -74kg
- III miejsce w konkurencji kick-light / Junior [m] / -74kg
- III miejsce w konkurencji light-contact / Junior [m] / -74kg
Marcin Zasada
- III miejsce w konkurencji light-contact / Senior [m] / -79kg
- III miejsce w konkurencji point-fighting / Senior [m] / -79kg
- VI miejsce w konkurencji kick-light / Senior [m] / -79kg
Mikołaj Jarubas
- III miejsce w konkurencji kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
- III miejsce w konkurencji light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
- III miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Filip Kopczyński
- II miejsce w konkurencji point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
- III miejsce w konkurencji kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
- V miejsce w konkurencji light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg