Informacja - KS Mistral 1.jpgOd czerwca wracamy do treningów na sali treningowej‼ Na tą chwilę na salach do 300 m2 może znajdować się 12 osób i trener. Być może w najbliższym czasie te ograniczenia zostaną cofnięte ale w tym momencie na zajęcia z racji ograniczonej ilości osób, które mogą w nich uczestniczyć będą obowiązywały zapis!

Zapisów na treningi należy dokonywać do dnia 27.05.2020 (środa) do godziny 21:00 poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać TRENINGI W CZERWCU, a w treści wiadomości należy podać:

  • imię i nazwisko uczestnika
  • datę urodzenia
  • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
  • grupa do której uczestnik należał przed wstrzymaniem zajęć (I; II A,B; III A,B; IV A,B; V, TABATA, JOGA, SAMOOBRONA)

Zapisy będą prowadzone do dnia 27.05.2020 (środa)! Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń natomiast pierwszeństwo zapisów mają osoby, które kontynuowały treningi w formie ON-LINE pod warunkiem, że zostanie wysłane zgłoszenie. Klub chciałby podziękować w ten sposób osobom, które nie przerwały treningów i zdecydowały się kontynuować je w formie zdalnej🙏

Po wpłynięciu zgłoszeń klub do dnia 31.05.2020 podejmie decyzję odnośnie kontynuacji treningów w czerwcu ponieważ jest uzależnione od ilości przysłanych zgłoszeń. W przypadku małej liczby uczestników zajęcia mogą nie odbyć się lub pewne grupy mogą zostać ze sobą połączone. W przypadku dużego zainteresowania klub w miarę możliwości będzie tworzył dodatkowe grupy. Dołożymy wszystkich starań żeby każdy miał zapewnioną możliwość treningu.

Wszystkie osoby, które wysłały zgłoszenie otrzymają do dnia 31.05.2020 informację czy zajęcia odbędą się wraz z ewentualnym potwierdzeniem wpisania do grupy, z dalszymi instrukcjami, procedurami sanitarnymi i zasadami bezpieczeństwa itp. Osoby dla których braknie miejsc zostaną wpisane na listę rezerwową.

Klub będzie musiał wykonać wiele działań co wiążę się z dużymi kosztami dlatego bardzo prosimy aby poważnie podejść do tematu. Prosimy aby nie wysyłać zgłoszeń żeby zarezerwować sobie miejsce a ostatecznie nie pojawić się na zajęciach tak jak to miało miejsce z zapisami na treningi on-line.

W przypadku małej frekwencji na zajęciach w czerwcu klub także od września będzie redukował ilość grup aby ograniczyć koszty. Dlatego w tej sytuacji także we wrześniu klub będzie w pierwszej kolejności zapisywał na zajęcia osoby, które kontynuowały treningi.

Do zobaczenia na zajęciach!!

« wróć

facebook

Następne zawody

Polish Open Cup

Dzierżoniów, 14-15.03.2020 r.

Taekwondo Polish Open 2020 - plakat.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

pzkb-logo.jpgLogo Taekwondo ITF.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

MISTRAL SUMMER CAMP

2020

Mistral Camp - zapisy Polska 2020.jpg

Mistral Camp - zapisy Bułgaria 2020(1).jpg