Taekwondo Polish Open 2020 - plakat.jpgRozpoczynamy zapisy na zawody Polish Open Cup, które odbędzie się w Dzierżoniowie w dniach 14-15.03.2020r. (sobota i niedziela). Zgłoszeń można dokonywać podczas treningów (lista zapisów będzie dostępna przed salą treningową) oraz pisząc na adres mailowy: zawody.ksmistral@gmail.com

Aby uniknąć kar finansowych, błędów i poprawek kart podczas trwania konkurencji, co znacznie wydłuża czas turnieju ostateczny termin zgłoszeń zawodników to 07.03.2020 r. Do tego terminu należy dopełnić wszystkich formalności: opłata za udział w zawodach, zgłoszenie zawodnika (podanie kategorii wiekowej, wagowej, wzrostowej oraz konkurencji, w których zawodnik będzie brał udział), należy oddać oświadczenia i zgody na udział w zawodach.

Data: 
14-15.03.2020 r. (sobota i niedziela)

Miejsce:
Hala sportowa OSiR, 58-200 Dzierżoniów ul. Strumykowa 1

Organizatorzy: 
Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF / ITF Poland - www.itf-poland.pl, SKT TIGER - www.skttiger.pl, Urząd Miasta Dzierżoniowa ,Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie.

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Opłaty:
Udział w zawodach kosztuje 300 zł. W tej kwocie wliczone są:

- udział w zawodach
- przejazd autokarem w dwie strony
- nocleg z soboty na niedzielę
- opieka podczas trwania zawodów, noclegu, w drodze na zawody i drodze powrotnej
- wypożyczenie doboku (w tym czyszczenie po zawodach)
- wypożyczenie sprzętu do walki (rękawice otwarte, hogo, ochraniacze: głowy, piszczeli, stopy, krocza, piersi itp.)
- rejestrację zawodników
Zawodnicy startujący w dodatkowych konkurencjach do kwoty 300 zł muszą doliczyć dodatkową opłatę:
50 zł od drużyny - niezależnie od ilości konkurencji (walki, układy)
50 zł od osoby – konkurencja Grand Champion
20 zł od osoby – w przypadku kiedy zawodnik chciałby w rywalizacji indywidualnej wystartować w wyższej kategorii wiekowej (np. zawodnik z kategorii wiekowej junior startuje także w kategorii wiekowej senior).

Bezpłatny przejazd autokarem oraz nocleg mają zapewniony TYLKO sędziowie.

Klub nie rejestruje zawodników chcących jechać na własną rękę. Osoby, które chciałyby jechać z klubem jako kibice/osoby towarzyszące proszone są o kontakt do dnia 07.03.2020 w celu rezerwacji miejsca w autokarze oraz noclegu jednakże w przypadku niedwystarczającej ilości miejsc pierwszeństwo przejazdu autokarem mają zawodnicy oraz sędziowie.

Rejestracja ekip / kontrola zawodników:

  • Sobota 14.03.2020 - 07:00-08:00
  • Niedziela 15.03.2020 - 07:00-08:00

Program zawodów 14.03.2020 (sobota):
KADECI oraz MASTERS (konkurencje indywidualne). KONKURENCJE DRUŻYNOWE oraz POINTFIGHTER-GRAND CHAMPION

  • 08:15-08:45 - Spotkanie trenerów i sędziów
  • 09.00-09:15 - Oficjalne otwarcie imprezy
  • 09:15-13:45 - Rywalizacja kategorii wiekowych: kadet oraz masters
  • 13:45-14:00 - Wręczenie pucharów dla najlepszych zawodników kadet/masters
  • 14:00-15:00 - Przerwa obiadowa
  • 15:00-17:00 - Konkurencje drużynowe: walki oraz układy.
  • 17:00-17:30 – Point Fighter Grand Champion

Program zawodów 15.03.2020 (niedziela):
JUNIORZY MŁ., JUNIORZY, SENIORZY(konkurencje indywidualne)

  • 08:15-08:45 - Spotkanie trenerów i sędziów
  • 09.00-09:15 - Oficjalne otwarcie imprezy
  • 09:15-13:30 - Rywalizacja kategorii junior mł. (wszystkie konkurencje)
  • 09:15-13:30 - Rywalizacja kategorii junior oraz senior (układy formalne)
  • 13:30-14:00 - Przerwa obiadowa (wszystkie maty)
  • 14:00-17:00 - Rywalizacja kategorii junior oraz senior (walki / tech.spec)
  • 17:15-17:45 - Klasyfikacja Generalna TOP 7 TEAMS, zakończenie turnieju

Nagrody za konkurencje indywidualne i drużynowe:

  • Za 1, 2,3 miejsce: unikalne tłoczone medale na pamiątkowej smyczy, dyplomy.
  • Nagrody pieniężne oraz rzeczowe dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.
  • Nagroda pieniężna oraz puchar dla zwycięzcy konkurencji Grand Champion.
  • Medale i puchar dla najlepszej drużyny w konkurencji walk oraz układów.
  • Puchary dla 7 najlepszych ekip za klubową klasyfikację generalną.

 Kategorie wiekowe (określone na podstawie roku urodzenia):

  • młodzicy (9 lat) – rocznik 2011
  • kadeci (10,11,12 lat) - roczniki 2010 – 2008
  • juniorzy młodsi (13,14,15 lat) - roczniki 2007 - 2005
  • juniorzy (16,17,18 lat) - roczniki 2004 – 2002
  • seniorzy (19 - 35 lat) - roczniki 2001 – 1985
  • masters (+ 35 lat) - roczniki 1984 i niżej

Uwaga:

Jest możliwość zapisania na zawody dzieci z kategorii młodzik z rocznika 2011. Dzieci z tego rocznika będą rywalizowały z kadetami w trzech konkurencjach: techniki specjalne, techniki szybkościowe, walki semi hogo. Klub postanowił dać możliwość rywalizacji młodzikom z rocznika 2011 ponieważ w 2021 roku przechodzą do kategorii KADECI z racji osiągniętego wieku. Młodzicy jeśli nie wyrażają takiej chęci nie muszą startować w konkurencji walki semi hogo. W takim przypadku rywalizują w dwóch pozostałych konkurencjach: techniki specjalne oraz techniki szybkościowe. Nie nastawiamy się wtedy na wynik sportowy tylko na zdobycie doświadczenia w wyższej kategorii wiekowej, który będzie przydatny za rok kiedy dzieci z tego rocznika z racji wieku będą w kategorii kadetów.

Więcej ważnych informacji oraz pełny komunikat zawodów w tym oświadczenia można pobrać poniżej:

Prosimy aby przestrzegać terminów!

« wróć

facebook

Następne zawody

Polish Open Cup

Dzierżoniów, 14-15.03.2020 r.

Taekwondo Polish Open 2020 - plakat.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

pzkb-logo.jpgLogo Taekwondo ITF.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

MISTRAL SUMMER CAMP

2020

Mistral Camp - zapisy Polska 2020.jpg

Mistral Camp - zapisy Bułgaria 2020(1).jpg