Mistrzostwa Polski Zachodniej Taekwondo ITF, Drezdenko 17.11.2018(1).jpgKolejny bardzo dobry wynik odnotowali nasi zawodnicy na Mistrzostwach Polski Zachodniej Taekwondo ITF, które odbyły się dnia 17.11.2018 w Drezdenku. W zawodach wzięło udział 262 zawodników z całego kraju. Nasz klub reprezentowały 24 osoby (16 zawodników i 8 członków ekipy). Zawodnicy klubu spisali się znakomicie zdobywając łącznie 28 medali w tym 8 złotych, 11 srebrnych i 8 brązowych. Nasi zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności technicznych co pozwoliło zająć 5 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów!

Gratulacje dla wszystkich zawodników. Zdjęcia z zawodów można obejrzeć w galerii.

Szczegółowe wyniki naszych zawodników w rozwinięciu wiadomości...

Mateusz Lędźwa (senior)

I Miejsce w konkurencji light contact Seniorzy +82 kg

Roman Bushchak (junior)

III miejsce w konkurencji semi-contact Juniorzy +180 cm

II miejsce w konkurencji technik specjalnych Juniorzy +180 cm

II miejsce w konkurencji light-conctact Juniorzy -82 kg

Alicja Zgoda (junior)

II miejsce w konkurencji light contact Juniorzy -55 kg

II miejsce w konkurencji semi contact Juniorzy -160 cm

Oskar Zawadzki (junior młodszy)

I miejsce w konkurencji light-contact juniorzy młodsi -42 kg

I miejsce w konkurencji techniki specjalne juniorzy młodsi -165 cm

III miejsce w konkurencji semi-contact juniorzy młodsi -165 cm

Emilia Wylężek (junior młodszy)

III miejsce w konkurencji light contact Juniorzy młodsi +55 kg

III miejsce w konkurencji techniki specjalne Juniorzy młodsi -165 cm

III miejsce w konkurencji semi contact Juniorzy młodsi -165 cm

Natalia Jęczek (junior młodszy)

I miejsce w konkurencji semi contact Juniorzy młodsi +165 cm

II miejsce w konkurencji techniki specjalne Juniorzy młodsi +165 cm

Dawid Rupiński (junior młodszy)

II miejsce w konkurencji techniki specjalne Juniorzy młodsi -165 cm

Natalia Grzebieluch (junior młodszy)

II miejsce w konkurencji semi contact Juniorzy młodsi +165 cm

III miejsce w konkurencji techniki specjalne Juniorzy młodsi +165 cm

Maja Michalik (kadet)

I miejsce w konkurencji techniki szybkościowe Kadet -155cm

I miejsce w konkurencji techniki specjalne Kadet -155 cm

III miejsce w konkurencji semi hogo Kadet -155 cm

Zuzanna Chłopaś (kadet)

II miejsce w konkurencji techniki szybkościowe Kadet -155 cm

Alan Konderak (kadet)

I miejsce w konkurencji techniki szybkościowe Kadet +160 cm

II miejsce w konkurencji techniki specjalne Kadet +160 cm

II miejsce w konkurencji semi hogo Kadet +160 cm

Kamil Kopiński (kadet)

I miejsce w konkurencji techniki szybkościowe Kadet -155 cm

Bartłomiej Truś (kadet)

II miejsce w konkurencji techniki specjalne Kadet -150 cm

III miejsce w konkurencji techniki szybkościowe Kadet -150 cm

« wróć

facebook

Następne zawody

ZAPISY

2020/2021

Zapisy KS Mistral 2020 i 2021 a.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

pzkb-logo.jpgLogo Taekwondo ITF.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           



MISTRAL SUMMER CAMP

2020

Mistral Camp - zapisy Polska 2020.jpg

Mistral Camp - zapisy Bułgaria 2020(1).jpg