DSC_2205.jpgDzielnie spisały się nasze Małe Mistrale na pierwszym Mikołajkowym Turnieju Taekwondo organizowanym przez nasz klub. Turniej odbył się 16.12.2017r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Wojkowicach a udział wzięło w nim 90 zawodników z naszego klubu z roczników od 2014 do 2008. Były medale, dyplomy oraz mnóstwo radości bo przecież o to właśnie chodzi w tego typu turniejach. Ma być głównie zabawa i radosna atmosfera. Turniej z dziećmi i dla dzieci

Zmagania rozpoczęły się o 10:00 a skończyły przed 14:00. W niespełna 4 godziny zakończyliśmy turniej, w którym na trzech matach 90 Małych Mistrali podzielonych rocznikowo na kategorie chłopców oraz dziewczynki startowało w trzech konkurencjach:

  • Soft stick
  • Techniki specjalne
  • Techniki szybkościowe

Przed zawodami było wiele obaw ponieważ sala gimnastyczna w szkole to nie hala widowiskowo-sportowa. Mieliśmy ograniczone możliwości przestrzenne a startowało 90 zawodników, było przynajmniej drugie tyle rodziców plus obsługa turnieju. Zastanawialiśmy się czy aby na pewno się pomieścimy i organizacyjnie podołamy. A niepotrzebnie bo wszystko poszło sprawnie i bez żadnych niespodzianek a do tego turniej został zakończony przed czasem. Podsumowując można śmiało powiedzieć, że zawody był bardzo udane. Organizacja stanęła na najwyższym poziomie ale jak się ma taką fantastyczną ekipę to zawody można zrobić wszędzie 😉 Mikołajkowy Turniej Taekwondo w Wojkowicach jeśli wszystko na to pozwoli na stałe wpiszemy do naszego kalendarza. Mamy już kilka nowych pomysłów aby turniej w przyszłym roku był jeszcze bardziej atrakcyjny. Liczymy, że każdy jest zadowolony i wszystkim się podobało. Mikołajkowy Turniej Taekwondo był częścią projektu "Współzawodnictwo sportowe zawodników KS Mistral" współfinansowanego przez Gminę Wojkowice.

Zdjęcia z zawodów można obejrzeć w galerii.

« wróć

facebook

Następne zawody

Mistrzostwa Polski Taekwon-do
Mistral Open Cup

2-3.10.2021

Mistrzostwa Polski Taekwondo - Będzin, 2-3.10.2021 - plakat A4 mały.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpgITF Poland LOGO 1.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg Logo_ET_png.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

logo_kolor_pion_PL-01.jpg

 

                           MISTRAL SUMMER CAMP

2021

Mistral Summer Camp 2021.jpg