logozyjeswiadomie1.jpgBardzo miło nam poinformować, że wieloletnia praca Klubu Sportowego Mistral na rzecz upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz ochrony i promocji zdrowia została zauważona i doceniona przyznaniem Krzysztofowi Wiśniewskiemu Tytułu Ambasadora Kampanii Społecznej „Żyję Świadomie”.

„Tytuł Ambasadora Kampanii Społecznej ,,Żyję Świadomie” jest prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym Wybitnym osobowością i organizacjom ze świata sportu, medycyny, nauki, kultury cieszących się społecznym uznaniem i autorytetem. Celem kampanii ,,Żyję Świadomie” jest uaktywnienie społeczeństwa do podejmowania działań i zmiany nawyków na rzecz zdrowia fizycznego i psychicznego. Organizowanie działań, które popularyzują: aktywność fizyczną, społeczną, psychiczną, rozwój rodziny, zdrowe odżywianie, budowanie dobrych relacji międzyludzkich, rozwój osobisty”.

Już niebawem nasz klub będzie organizatorem konferencji, na których zaproszeni eksperci będą poruszać różne tematy, między innymi: boreliozy, potęgi pożywiania, układu hormonalnego, naturalnego wspomagania i wielu innych. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.zyjswiadomie.pl na której na bieżąco pojawiają się nowe artykuły o tematyce  zdrowotnej oraz terminy i tematy najbliższych konferencji.

« wróć

facebook

Następne zawody

Polish Open Cup

Dzierżoniów, 14-15.03.2020 r.

Taekwondo Polish Open 2020 - plakat.jpg

tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

pzkb-logo.jpgLogo Taekwondo ITF.jpg

Ciekawe strony

5 palcowAZ-COM Mistral Camp.jpg logo.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

dąbrowa górnicza herb.jpg

Dąbrowa Górnicza

herb_bedzin.jpg

Powiat Będziński

wojkowice herb.jpg
Wojkowice

herb psary (1).jpg
 
Gmina Psary

MISTRAL SUMMER CAMP

2020

Mistral Camp - zapisy Polska 2020.jpg

Mistral Camp - zapisy Bułgaria 2020(1).jpg